![]() |
Re: Usergroup
:):):)
|
Re: Usergroup
Da, se aduna incet. Sa speram ca nu se opreste sa vina lumea
|
Re: Usergroup
Curaj , curaj , hai ca mi-am reparat si masina :D
|
Re: Usergroup
mda... am vazut ca ia amploare fenomenul si m-am bagat si eu... inca nu am pus poza acolo, dar mai e vreme...
tgunder, alta treaba acum nu? sa ma anunti cum iese dupa polish... |
Re: Usergroup
Quote:
|
Re: Usergroup
Hey !!!! Avem usergroup !!!!! Cei ce vor sa intre in grup sa posteze in thread-ul pe care il voi face acum ;)
Rog adminii sa inchida acest topic , pentru voi crea unul nou ! Multumesc 4 tuning si multuiri in special lui Zolia ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 15:54. |
- Copyright 2026 4Tuning