Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   NIK Customs Bucuresti (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/147497-nik-customs-bucuresti.html)

B-66-FYB 15-01-10 18:27

Re: NIK Customs Bucuresti
 
7 Attachment(s)
-reparatie bara fata B.M.W.
-eleron Honda vopsit

B-66-FYB 27-01-10 17:30

Re: NIK Customs Bucuresti
 
9 Attachment(s)
-pleoape cielo
-ornament stalp ford focus
-difuzor spate logan ph. 2 cu doua iesiri
-reparatie bara fata seat alteea

B-66-FYB 04-02-10 18:35

Re: NIK Customs Bucuresti
 
5 Attachment(s)
-bara Seat vopsita
-reparatie capac motor

cosmin_mano 14-02-10 17:16

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Salut,da-mi un pm cu pretul pentru o prelungire pt bara fata bmw e36.
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...4&d=1251247211

eugencinaru 15-02-10 08:42

Re: NIK Customs Bucuresti
 
salut...as dori si eu prelungiri fata/spate si praguri ptr. ford mondeo din '97..si la cat ma duce
Multam

B-66-FYB 15-02-10 17:25

Re: NIK Customs Bucuresti
 
salut. aveti p.m.

B-66-FYB 16-02-10 19:41

Re: NIK Customs Bucuresti
 
4 Attachment(s)
-confectionat difuzor bara spate logan ph.1 si ph.2
-reparat bara fata

B-66-FYB 20-02-10 16:39

Re: NIK Customs Bucuresti
 
2 Attachment(s)
-reparatie bara fata Alfa 159

B-66-FYB 03-03-10 18:06

Re: NIK Customs Bucuresti
 
6 Attachment(s)
-alte reparatii rezolvate intre timp:

B-66-FYB 04-03-10 20:02

Re: NIK Customs Bucuresti
 
4 Attachment(s)
-reparatie bara fata Hyundai Santa Fe

Dr.Dre 06-03-10 05:00

Re: NIK Customs Bucuresti
 
salut,cat ma costa sa fac asta : https://forum.4tuning.ro/609-exterioa...ml#post3124693

B-66-FYB 07-03-10 09:53

Re: NIK Customs Bucuresti
 
salut .ai p.m. cu pretul

B-66-FYB 17-03-10 16:52

Re: NIK Customs Bucuresti
 
5 Attachment(s)
-bara fata Opel Vectra C modificata
-pleoape Vectra C

B-66-FYB 24-03-10 19:06

Re: NIK Customs Bucuresti
 
7 Attachment(s)
-bara de vectra dupa vopsit
-pasaje aripi spate vectra a

NXdev 24-03-10 21:21

Re: NIK Customs Bucuresti
 
2 Attachment(s)
buna seara stimate domn.la ce pret se ajunge pentru fusta bara fata si praguri ? Va multumesc o seara buna

B-66-FYB 24-03-10 22:43

Re: NIK Customs Bucuresti
 
ai p.m. cu pretul ,o seara buna.

B-66-FYB 29-03-10 12:28

Re: NIK Customs Bucuresti
 
6 Attachment(s)
-reparat+vopsit bara fata Hyundai santa fe
-reparat bara spate mercedes

B-66-FYB 16-04-10 17:08

Re: NIK Customs Bucuresti
 
4 Attachment(s)
-bara fata VECTRA C +pleoape
-bara spate FORD ESCORT
-urmeaza bara fata +praguri ptr. FORD ESCORT

aleks 18-04-10 12:03

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Felul în care ai lucrat bara de faţă la Vectra e chiar foarte ok, dacă ai creat-o tu, dar gusturile proprietarului sunt...

B-66-FYB 18-04-10 18:57

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 3288365)
Felul în care ai lucrat bara de faţă la Vectra e chiar foarte ok, dacă ai creat-o tu, dar gusturile proprietarului sunt...

da ,bara de fata e lucrata de mine, daca te uiti in postul 53 o sa vezi ca mai este inca una facuta inainte de asta ,iar dupa asta mai urmeaza inca una la fel:shock: nu am ce sa fac se pare ca lor le place modelul:?: oricum mersi pentru apreciere

kinderu_audio 19-04-10 23:37

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by B-66-FYB (Post 3289259)
da ,bara de fata e lucrata de mine, daca te uiti in postul 53 o sa vezi ca mai este inca una facuta inainte de asta ,iar dupa asta mai urmeaza inca una la fel:shock: nu am ce sa fac se pare ca lor le place modelul:?: oricum mersi pentru apreciere

lucrata in ce sens?desenata conceputa sau doar copiata????just asking modelul sa zicem ca e unul deosebit;)

redteam 21-04-10 21:22

Re: NIK Customs Bucuresti
 
2 Attachment(s)
va salut
poti sa imi faci un delfector ca cel din poza cu evo pe o bara spate de alfa romeo 156 ca cea din poza ?

B-66-FYB 22-04-10 09:56

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by redteam (Post 3299194)
va salut
poti sa imi faci un delfector ca cel din poza cu evo pe o bara spate de alfa romeo 156 ca cea din poza ?

salut. da se poate face, add costy_fyber ca sa discutam

TZN 85 BUB 27-04-10 19:36

Re: NIK Customs Bucuresti
 
salut, ti-am dat un mail pe [email protected]

numai bine,

B-66-FYB 29-04-10 08:05

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by TZN 85 BUB (Post 3315696)
salut, ti-am dat un mail pe [email protected]

numai bine,

salut. am primit mailul ,ai P.M.

pustiu_FUG 30-04-10 11:06

Re: NIK Customs Bucuresti
 
1 Attachment(s)
salut, poti face o bara ca asta din bara mea sa o modifici putin..? astept un pret pe p.m.

B-66-FYB 30-04-10 11:32

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by pustiu_FUG (Post 3322821)
salut, poti face o bara ca asta din bara mea sa o modifici putin..? astept un pret pe p.m.

salut. se poate face ai P.M. cu pretul

B-66-FYB 30-04-10 20:38

Re: NIK Customs Bucuresti
 
4 Attachment(s)
-terminat bara fata Ford Escort
-praguri
-pasaje roti spate
si o reparatie mica ,bara fata E90

B-64-KTL 06-05-10 19:49

Re: NIK Customs Bucuresti
 
1 Attachment(s)
Un badboy exact ca cel din poza la ce pret se face si timp de executie?
Mersi frumos si sper sa nu se supere fostul propietar al masinii si nici initiatorul topicului de unde am luat poza.

B-66-FYB 07-05-10 19:58

Re: NIK Customs Bucuresti
 
salut. se poate face .timp 2 zile ptr. pret ai P.M.

flebusca 10-05-10 08:48

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Ouch, urata bara de pe vectra... sincer pt ca e o masina mare si solida cu linii mai patratzoase ... nu prea merge sa pui bara aia ... dar ce sa ii faci gusturile nu se discuta... ca lucrare pare ok... app bara se gasea de cumparat deci nu ai facut nimic decat sa copiezi un model de bara....
BAFTA!

B-66-FYB 11-05-10 15:34

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by flebusca (Post 3348043)
Ouch, urata bara de pe vectra... sincer pt ca e o masina mare si solida cu linii mai patratzoase ... nu prea merge sa pui bara aia ... dar ce sa ii faci gusturile nu se discuta... ca lucrare pare ok... app bara se gasea de cumparat deci nu ai facut nimic decat sa copiezi un model de bara....
BAFTA!

da ai dreptate ,clientul a venit ci o poza si eu am copiat poza.deci nu am facut nimic decat am copiat bara din poza

B-66-FYB 12-05-10 20:22

Re: NIK Customs Bucuresti
 
3 Attachment(s)
terminat bara spate si praguri VECTRA C

flebusca 13-05-10 08:05

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Simpatica bara spate dar cred ca se putea ceva mai bine sa iasa, te-ai limitat la dimensiunea ornamentului care era pe bara. Astept cu interes sa vad cum iese, si eu am un gts dar din 2006 .
Bafta si spor la treaba...!

B-66-FYB 28-05-10 19:28

Re: NIK Customs Bucuresti
 
8 Attachment(s)
-E46 reparat bara fata ,modificat bara spate
-modificat bara fata AUDI COUPE

PetricaCBD 30-05-10 10:06

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by B-64-KTL (Post 3339457)
Un badboy exact ca cel din poza la ce pret se face si timp de executie?
Mersi frumos si sper sa nu se supere fostul propietar al masinii si nici initiatorul topicului de unde am luat poza.

m-ar interesa si pe mine acest badboy la fel tot pt cielo....un pret se poate??ms

B-66-FYB 31-05-10 11:31

Re: NIK Customs Bucuresti
 
salut ,ai P.M. cu pretul

B-66-FYB 08-06-10 18:36

Re: NIK Customs Bucuresti
 
6 Attachment(s)
=reparatie bara spate
=eleron tip CSL, E46

kathalin 08-06-10 19:29

Re: NIK Customs Bucuresti
 
La Csl trunk nu cumva marginea de sus ar trebui sa fie mai lata?Sau asa a cerut proprietaru?!

B-66-FYB 08-06-10 20:17

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by kathalin (Post 3426767)
La Csl trunk nu cumva marginea de sus ar trebui sa fie mai lata?Sau asa a cerut proprietaru?!

proprietarul a cerut marginea de 3-4 mm


All times are GMT +2. The time now is 12:49.

- Copyright 2026 4Tuning