Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Gladiatorul de 700 CP (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/147436-gladiatorul-700-cp.html)

Bemereu 14-10-09 00:14

Re: Gladiatorul de 700 CP
 
Quote:

Originally Posted by allexutzzu (Post 2711535)
absolut demential din toate punctele de vedere!! cel mai smecher cayenne de pana acum postat pe 4tuning...


eu zic ca e mai tare gemballa tornado cu mult ... cat despre cusca aia din interior .. i-a stricat si ultimele sanse de interior decent

GJ 01 CTR 15-10-09 21:32

Re: Gladiatorul de 700 CP
 
oauu...un adevarat "animal"

nu sunt adeptul SUV-urilor dar...asta imi schimba parerea...

GabelloU 16-10-09 00:37

Re: Gladiatorul de 700 CP
 
Prea tare masina..:shock:..foarte bn gandita combinatia de culori la exterior cat si la interior

ciuciady 16-10-09 09:43

Re: Gladiatorul de 700 CP
 
asta deja e prea rallycar...dar merge..agresiva..nu mai e Cayenne-ul de alta data ,dar nici cu asta nu mi-e rusine:-"

Ghost29 17-10-09 22:14

Re: Gladiatorul de 700 CP
 
Foarte frumos i love it arata bestial 700 de caluti bomba pe roti!


All times are GMT +2. The time now is 09:39.

- Copyright 2026 4Tuning