![]() |
Re: Gladiatorul de 700 CP
Quote:
eu zic ca e mai tare gemballa tornado cu mult ... cat despre cusca aia din interior .. i-a stricat si ultimele sanse de interior decent |
Re: Gladiatorul de 700 CP
oauu...un adevarat "animal"
nu sunt adeptul SUV-urilor dar...asta imi schimba parerea... |
Re: Gladiatorul de 700 CP
Prea tare masina..:shock:..foarte bn gandita combinatia de culori la exterior cat si la interior
|
Re: Gladiatorul de 700 CP
asta deja e prea rallycar...dar merge..agresiva..nu mai e Cayenne-ul de alta data ,dar nici cu asta nu mi-e rusine:-"
|
Re: Gladiatorul de 700 CP
Foarte frumos i love it arata bestial 700 de caluti bomba pe roti!
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:39. |
- Copyright 2026 4Tuning