Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   JOBURI (https://forum.4tuning.ro/396-joburi.html)
-   -   50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi (https://forum.4tuning.ro/396-joburi/143062-50-ron-masina-fiecare-vehicul-adus-tine-rezolvat.html)

folieauto 18-01-10 15:08

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
Quote:

Originally Posted by NORBERTYNO (Post 2989377)
ok.si pt o luneta de logan (am deja autorizatie dar sa dus folia)+ folie gemuri fata la mondeo mk2?unde aveti service si in ce conditii beneficiez de cei 50 ron...doar dak se face masina completa?


Luneta la logan costa 150 lei,iar geamurile pt fata la mondeo 100 ron.Service-ul este in zona Bucurestii noi sector 1 langa teatrul masca.Pt a beneficia de cei 50 ron ,trebuie sa vi cu o masina si sa puna folie complet,dar in conditiile de fata poti beneficia de cei 50 ron daca vi cu tot ce ai spus.Ms

folieauto 07-02-10 15:57

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
5o ron pentru orice masina adusa de tine la urmatoarele servicii:

folie auto
polish auto
detailing auto profesional
colant auto

Multumim.

0765 509 345
0724 239 349

folieauto 21-02-10 13:33

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
upppppp!!!!!!

folieauto 18-03-10 10:47

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
5o ron pentru orice masina adusa de tine la urmatoarele servicii:

folie auto
polish auto
detailing auto profesional
colant auto

Multumim.

0765 509 345
0724 239 349

IS-O-ISAC 20-04-10 17:17

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
folie bleu sau albastra pt geamuri ai?
sau ala e cumva tratament? am vazut in special la mercedes si la unele fiaturi.

Mihai.D.G. 26-07-10 09:33

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
Pentru o supernova, folie luneta si laterale spate la ce bani?

folieauto 30-07-10 23:44

Re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
Quote:

Originally Posted by Mihai.D.G. (Post 3542879)
Pentru o supernova, folie luneta si laterale spate la ce bani?


Scuze pt intarziere,am fost plecati in concediu.Te costa 300 ron.primesti omologare rar si 5 ani garantie.

0765 509 345
0724 239 349

folieauto 30-07-10 23:47

Re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
Quote:

Originally Posted by IS-O-ISAC (Post 3295348)
folie bleu sau albastra pt geamuri ai?
sau ala e cumva tratament? am vazut in special la mercedes si la unele fiaturi.

Da avem o folie care are aceasta nuanta.Suna-ma si vbm.Multumesc.

0765 509 345
0724 239 349

folieauto 30-09-10 10:36

Daca vrei sa castigi un ban usor si sigur,iti platim 50 ron pt fiecare masina adusa de tine la urmatoarele servicii:

Folie auto omologata RAR(100 % legal)
Polish auto profesional
Interioare auto profesionale
Oferim garantie si banii pe loc !!!!!

0765 509 345
0724 239 349
id de mess: kain_4u1982

pentru mai multe informatii si preturi

https://forum.4tuning.ro/102-bursa-se...ra-bucata.html
folieauto is online now Report Post Reply With Quote

folieauto 08-10-10 17:24

uppp !!!!

Japo 14-10-10 07:52

Re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
1 Attachment(s)
Buna ziua,

Ma intereseaza folie ptr un renault trafic, versiunea lunga

se pot face si geamurile fata ? legal ?

Multumesc

folieauto 14-10-10 11:53

Re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
Quote:

Originally Posted by Japo (Post 3725875)
Buna ziua,

Ma intereseaza folie ptr un renault trafic, versiunea lunga

se pot face si geamurile fata ? legal ?

Multumesc


Buna ziua,geamurile pe fata legal nu mergpuse nici macar cu folia aceea transparenta 73% vizibilitate,daca geamul impreuna cu folia aplicata pe el ar fi masurat cu aparatul ar scade vizibilitatea la 50 % si nu este legal,dar pana acum nu au fost niciodata filtre pt folie sa masoare si transparenta geamului,din cate stiu eu.Oricum daca se aplica aceasta folie nu se cunoaste aproape deloc.Sper ca am fost inteles.Pretul pt toata masina d-voastra este de 450 Ron cu omologari si timbre Rar + 5 ani garantie.Puteti apela la noi si la alte servicii precum polish auto,interioare auto,polish local in caz ca aveti anumite zgaraieturi ,xenoane,folie faruri si stopuri.Multumesc si va asteptam.


0765 509 345
0724 239 349


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

- Copyright 2026 4Tuning