Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Focsani (https://forum.4tuning.ro/610-focsani.html)
-   -   Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare (https://forum.4tuning.ro/610-focsani/140757-masinile-membrilor-4tuning-vrancea-prezentare.html)

celino 13-11-09 13:40

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Lasă că e bine , că totuși ești interesat de așa ceva de la 14 ani! :D
Sincer mulți copii de vârsta ta,au alte preocupări...


Cox, intr-n club nu intri cu mașina lui tăticu + că nu ai permis...
Că dragul meu Tătic , are un C classe 220 , și nu mă ajută pe mine cu nimic :):):) , și nu vreau să vorbesc ce jante are pe el :twisted:

tek_tm3 13-11-09 14:02

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
multam frumos....da care aveti idee de unde iau si eu niste burete de 10mm....si niste vinilin negru mat ???

grosu 02-12-09 17:07

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
https://forum.4tuning.ro/picture.php?...ictureid=23788




https://forum.4tuning.ro/picture.php?...ictureid=23787


https://forum.4tuning.ro/picture.php?...ictureid=20512


https://forum.4tuning.ro/picture.php?...ictureid=20511


https://forum.4tuning.ro/picture.php?...ictureid=20510




https://forum.4tuning.ro/picture.php?...ictureid=19317




https://forum.4tuning.ro/picture.php?...ictureid=19313




https://forum.4tuning.ro/picture.php?...ictureid=19315




https://forum.4tuning.ro/picture.php?...ictureid=19316



https://forum.4tuning.ro/picture.php?...ictureid=14855
__________________
1.6 cu imbunatatiri

tek_tm3 02-12-09 17:29

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
:D...mai incearca.....

grosu 02-12-09 17:37

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
https://forum.4tuning.ro/139-renault-...jat-putin.html

VN23TDR 02-12-09 22:46

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Sa te poarte sanatos inca de 10 ori cei 100.000 de km !!!

VN23TDR 02-12-09 22:52

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Mai puneti fratilor update-uri ale masinilor voastre!! Nu si-a mai tunat nimeni caruta ?

grosu 03-12-09 10:34

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by VN23TDR (Post 2857018)
Sa te poarte sanatos inca de 10 ori cei 100.000 de km !!!


ms , crezi ca mai tine motorul 100.000km ?

valitataye 03-12-09 18:33

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
sincer..la stilul tau de mers nu cred:D

celino 08-12-09 19:56

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Imi prezint si eu masina aici pe link`ul de la semnatura mea!

SHADOWBBD 10-12-09 09:54

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by celino (Post 2873299)
Imi prezint si eu masina aici pe link`ul de la semnatura mea!

da da da ... golf 3 gti jante vopsite folii suspensii sport o linie audio si instalatie gpl pentru linute si drifturi :lol::twisted::lol::twisted::lol::twisted:

celino 10-12-09 10:42

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Da chiar am uitat sa zic , - am si GPL pe masina!
Duminica am facut 700 km si am vazut ca masina merge foarte bine la drum lung (oricum 160km/h a fost viteza maxima)

SHADOWBBD 10-12-09 11:14

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by celino (Post 2878053)
Da chiar am uitat sa zic , - am si GPL pe masina!
Duminica am facut 700 km si am vazut ca masina merge foarte bine la drum lung (oricum 160km/h a fost viteza maxima)

am o glia care te asteapta .... sau nu o mai vrei ?

celino 10-12-09 12:22

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Ba da , cum sa nu o mai vreau . e pentru mine aia! :) e problema da bani , bog ... ca doar ma stii pe mine ca nu stau chiar asa bine cu banii!

valitataye 10-12-09 22:45

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by VN23TDR (Post 2857041)
Mai puneti fratilor update-uri ale masinilor voastre!! Nu si-a mai tunat nimeni caruta ?

TDR...frumoase lampi ai pe spate:X:D

VN23TDR 11-12-09 20:36

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Merci.

Sonny™ 12-12-09 11:36

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by VN23TDR (Post 2882965)
Merci.

frumos eleron TDr...;)ti.a rupt lumea pleoapa din stanga sau mi sa parut..?

SHADOWBBD 14-12-09 07:32

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 2884266)
frumos eleron TDr...;)ti.a rupt lumea pleoapa din stanga sau mi sa parut..?

pleoapa eu am rupto dar din greseala :D :twisted:

VN23TDR 14-12-09 08:41

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Merci. Dap.. pleoapa mi-a rupt-o bogdanel fara sa vrea.. :)

SHADOWBBD 14-12-09 08:49

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by VN23TDR (Post 2889746)
Merci. Dap.. pleoapa mi-a rupt-o bogdanel fara sa vrea.. :)

o repar eu frate :twisted:

VN23TDR 14-12-09 14:39

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
o repari un ***.. poate cu alta noua.. Oricum le-am dat jos.. ca se vedea urat aia rupta acolo..

Fast_wheels 28-12-09 00:09

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
3 Attachment(s)
Ma bag si eu....daca ma primiti (apartin de judetul Buzau dar dupa cum stiu baietii frecventez Focsani).Daca nu e "loc" aici rog un moderator sa stearga postul.Bun...asta e drujba mea .

jipianu 28-12-09 02:18

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
nu e nici o problema prietene ... aici oricine e Binevenit

jipianu 05-01-10 17:57

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Bai baieti stiti care e faza ... ce nu ati inteles din Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare, daca omu are dacia si vrea sa si-o arate sa si-o arate ma nu a pus-o la masini tunate vrancea sau altundeva
In urmatoarele 24h toate posturilde de #63 in colo vor fi sterse
V a rog frumos sa va masurati toti cuvintele
Domnii
vladruse
CataMAD
Va rog frumos nu mai creati subiecte de cearta... Va inteleg.... dar totusi sa fim putin mai seriosi si sa vorbim ca oamenii

Apropo vladruse te rog frumos completeaza-ti si tu orasul in care locuiesti daca esti de acord nu cred ca stai in ---

tek_tm3 06-01-10 10:18

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
sa ne intoarcem la oile noastre....:-)

VN23TDR 06-01-10 10:23

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Ai rezolvat cu sonda ?

tek_tm3 06-01-10 10:32

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
inca nu...ca trebe bani....da am sa ma duc sa o scot detot pana iau alta...ca consuma ca o locomotiva....:D

kta ford focus 08-01-10 13:17

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Niciodata nu te certa cu un idiot,te coboara la nivelul lui si te bate prin experienta....aham foarte inteligent cata daca esti asa ,,talentat'' ia-te cu bora sau cu fordu la o linie;) ca fac pariu ca nici viteza nu stii sa o schimbi...arata si tu vagonu tau(ca la cat e de lung parca e un tren ciuruit)nu te mai lua de altii .Tu nu ai curaj sa pui masina si vb de altii!:evil:

jipianu 08-01-10 14:03

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Kata tu cu cine te certi?

fisan 08-01-10 16:01

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by jipianu (Post 2957586)
Kata tu cu cine te certi?

cred ca imi ia mie apararea...asa am inteles...sa suparat omu ca si el are tot focus dar are foarte foarte mare dreptate la ce zice

vladruse 11-01-10 21:07

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by kta ford focus (Post 2957393)
Niciodata nu te certa cu un idiot,te coboara la nivelul lui si te bate prin experienta..

Vad ca tu stii bine metoda. O practici ? (retoric, nu necesita raspuns...)

Quote:

Originally Posted by kta ford focus (Post 2957393)
aham foarte inteligent cata daca esti asa ,,talentat'' ia-te cu bora sau cu fordu la o linie;) ca fac pariu ca nici viteza nu stii sa o schimbi...arata si tu vagonu tau(ca la cat e de lung parca e un tren ciuruit)nu te mai lua de altii .

Omu are automata....Nu te mai pune avocatu poporului din oficiu, plictisesti....

Quote:

Originally Posted by fisan (Post 2957927)
cred ca imi ia mie apararea...asa am inteles...sa suparat omu ca si el are tot focus dar are foarte foarte mare dreptate la ce zice

Dupa cum a spus, are Volvo S60 .

fisan 12-01-10 16:32

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by vladruse (Post 2967809)
Vad ca tu stii bine metoda. O practici ? (retoric, nu necesita raspuns...)


Omu are automata....Nu te mai pune avocatu poporului din oficiu, plictisesti....



Dupa cum a spus, are Volvo S60 .

Bv lui;)

grosu 13-01-10 14:51

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by grosu (Post 2857850)
ms , crezi ca mai tine motorul 100.000km ?

nu am mai tinut masina ca e dauna totala.....a luat foc

VN23TDR 13-01-10 15:18

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Ti-a dat dauna totala pana la urma ? :D

sonnic54 13-01-10 15:47

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by grosu (Post 2973197)
nu am mai tinut masina ca e dauna totala.....a luat foc

si nu o mai faci /? dauna totala spate... fata e afectata ? parca nu ...

grosu 13-01-10 17:18

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
e ars tot interiorul in afara de bord sa vad ce fac cu firma de asigurari

e complicat

johnsonxxl 13-01-10 20:59

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
naspa...bah sami bag ****

ascany 31-01-10 19:15

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
salut baieti am si eu golf 3 da treaba este ca nu am inca 18 ani masina e pe numele meu dar mai am 11 luni si pana atunci va intra asa putin la infrumusetare ca orice masina care se respecta

as putea posta?
p.s. sunt nou pe forum cum se posteaza imaginile?

fisan 31-01-10 22:06

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by ascany (Post 3035434)
salut baieti am si eu golf 3 da treaba este ca nu am inca 18 ani masina e pe numele meu dar mai am 11 luni si pana atunci va intra asa putin la infrumusetare ca orice masina care se respecta

as putea posta?
p.s. sunt nou pe forum cum se posteaza imaginile?

Go Advance...si dupa Manage Attachments

ascany 31-01-10 22:18

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
4 Attachment(s)
asta e golfuletu meu deocamdata nu e cine stie ce da sper sa scot macar minimul din el
cu criza asta nu mai poti face nimic


All times are GMT +2. The time now is 10:59.

- Copyright 2026 4Tuning