![]() |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Lasă că e bine , că totuși ești interesat de așa ceva de la 14 ani! :D
Sincer mulți copii de vârsta ta,au alte preocupări... Cox, intr-n club nu intri cu mașina lui tăticu + că nu ai permis... Că dragul meu Tătic , are un C classe 220 , și nu mă ajută pe mine cu nimic :):):) , și nu vreau să vorbesc ce jante are pe el :twisted: |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
multam frumos....da care aveti idee de unde iau si eu niste burete de 10mm....si niste vinilin negru mat ???
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
:D...mai incearca.....
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Sa te poarte sanatos inca de 10 ori cei 100.000 de km !!!
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Mai puneti fratilor update-uri ale masinilor voastre!! Nu si-a mai tunat nimeni caruta ?
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
ms , crezi ca mai tine motorul 100.000km ? |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
sincer..la stilul tau de mers nu cred:D
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Imi prezint si eu masina aici pe link`ul de la semnatura mea!
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Da chiar am uitat sa zic , - am si GPL pe masina!
Duminica am facut 700 km si am vazut ca masina merge foarte bine la drum lung (oricum 160km/h a fost viteza maxima) |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Ba da , cum sa nu o mai vreau . e pentru mine aia! :) e problema da bani , bog ... ca doar ma stii pe mine ca nu stau chiar asa bine cu banii!
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Merci.
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Merci. Dap.. pleoapa mi-a rupt-o bogdanel fara sa vrea.. :)
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
o repari un ***.. poate cu alta noua.. Oricum le-am dat jos.. ca se vedea urat aia rupta acolo..
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
3 Attachment(s)
Ma bag si eu....daca ma primiti (apartin de judetul Buzau dar dupa cum stiu baietii frecventez Focsani).Daca nu e "loc" aici rog un moderator sa stearga postul.Bun...asta e drujba mea .
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
nu e nici o problema prietene ... aici oricine e Binevenit
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Bai baieti stiti care e faza ... ce nu ati inteles din Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare, daca omu are dacia si vrea sa si-o arate sa si-o arate ma nu a pus-o la masini tunate vrancea sau altundeva
In urmatoarele 24h toate posturilde de #63 in colo vor fi sterse V a rog frumos sa va masurati toti cuvintele Domnii vladruse CataMAD Va rog frumos nu mai creati subiecte de cearta... Va inteleg.... dar totusi sa fim putin mai seriosi si sa vorbim ca oamenii Apropo vladruse te rog frumos completeaza-ti si tu orasul in care locuiesti daca esti de acord nu cred ca stai in --- |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
sa ne intoarcem la oile noastre....:-)
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Ai rezolvat cu sonda ?
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
inca nu...ca trebe bani....da am sa ma duc sa o scot detot pana iau alta...ca consuma ca o locomotiva....:D
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Niciodata nu te certa cu un idiot,te coboara la nivelul lui si te bate prin experienta....aham foarte inteligent cata daca esti asa ,,talentat'' ia-te cu bora sau cu fordu la o linie;) ca fac pariu ca nici viteza nu stii sa o schimbi...arata si tu vagonu tau(ca la cat e de lung parca e un tren ciuruit)nu te mai lua de altii .Tu nu ai curaj sa pui masina si vb de altii!:evil:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Kata tu cu cine te certi?
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Ti-a dat dauna totala pana la urma ? :D
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
e ars tot interiorul in afara de bord sa vad ce fac cu firma de asigurari
e complicat |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
naspa...bah sami bag ****
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
salut baieti am si eu golf 3 da treaba este ca nu am inca 18 ani masina e pe numele meu dar mai am 11 luni si pana atunci va intra asa putin la infrumusetare ca orice masina care se respecta
as putea posta? p.s. sunt nou pe forum cum se posteaza imaginile? |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
4 Attachment(s)
asta e golfuletu meu deocamdata nu e cine stie ce da sper sa scot macar minimul din el
cu criza asta nu mai poti face nimic |
| All times are GMT +2. The time now is 10:59. |
- Copyright 2026 4Tuning