![]() |
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
Eu credeam ca avioanele zboara ....:(
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
ma....de asta nu mai poti zice k are masina ....ARE AVION DE-A BINELEA:D...ink 2:D...mai pui ceva sa iti asigure portantza si ai rezolvat problema:D:D
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
petarda :)
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
Quote:
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
E prea tare broscuta.
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
Cat de tare e masina. Sa vezi broscutza depasind un Ferrari pe autostrada cu mult peste 300 km/h, si sa-l vezi pe ala din Ferrari cum ramane blocat. :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:02. |
- Copyright 2026 4Tuning