Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Instinctive MotorSport (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/140438-instinctive-motorsport.html)

Coco G. 26-09-09 21:46

Re: Instinctive MotorSport
 
Oricum eu sunt cel mai frumos

shobby_ams 26-09-09 21:47

Re: Instinctive MotorSport
 
navem ce sa ii cerem lu ' Coco G... el e frumos :P :))

Coco G. 26-09-09 22:01

Re: Instinctive MotorSport
 
Va merge bine baieti, imi place cum ati luat amploare :-). As mai zice eu doua trei vorbe despre cateva fetite de pe forum dar ma abtin, bafta mai departe, o sa va tin companie incepand cu luna Decembrie :D

daffy duck™ 27-09-09 01:09

Re: Instinctive MotorSport
 
Quote:

Originally Posted by shobby_ams (Post 2671395)
Lucian_GXZ nu permit asa ceva clar? nu conteaza ca esti in inferno motorsport... si tu si eu si membrii acestui forum suntem oameni nu se face diferenta ca esti in MEMBRU INFERNO!

ca si eu pot sa incep cu "suferinte" ... treaba cu IMS nu se mai poate schimba... imi pare foarte rau... o sa facem in asa fel incat sa nu se faca confuzii ... pentru ca si clubul nostru si al vostru au aceleasi initiale nu ne puteti obliga sa ne schimbam numele :)...

este drept ca voi sunteti mai vechi si aveti un ATU....dar nu se face asa ceva... mult noroc tuturor si multumesc celor care ne-au urat de bine :)


A.C.S Inferno MotorSport ca sa stii.....se poate....daca nu intelegeti cu frumosul, o sa cam cheltuiti ceva bani prin tribunale si altele....si daca incepem cu suferintele.....nu cred ca ai ales cuvantul potrivit

deci va rog frumos sa va gasiti alta prescurtare la numele clubului!!!

87MTX 27-09-09 01:29

Re: Instinctive MotorSport
 
Quote:

Originally Posted by shobby_ams (Post 2671395)
Lucian_GXZ nu permit asa ceva clar? nu conteaza ca esti in inferno motorsport... si tu si eu si membrii acestui forum suntem oameni nu se face diferenta ca esti in MEMBRU INFERNO!

ca si eu pot sa incep cu "suferinte" ... treaba cu IMS nu se mai poate schimba... imi pare foarte rau... o sa facem in asa fel incat sa nu se faca confuzii ... pentru ca si clubul nostru si al vostru au aceleasi initiale nu ne puteti obliga sa ne schimbam numele :)...

este drept ca voi sunteti mai vechi si aveti un ATU....dar nu se face asa ceva... mult noroc tuturor si multumesc celor care ne-au urat de bine :)

te rog sa nu mai vorbesti in necunostiinta de cauza..clubul este legal, numele este inregistrat la OSIM, folosirea numelui, initialelor clubului fara acordul presedintelui Inferno Motorsport este interzisa, nerespectarea poate avea consecinte juridice

87MTX 27-09-09 01:39

Re: Instinctive MotorSport
 
Quote:

Originally Posted by shobby_ams (Post 2671395)
Lucian_GXZ nu permit asa ceva clar? nu conteaza ca esti in inferno motorsport... si tu si eu si membrii acestui forum suntem oameni nu se face diferenta ca esti in MEMBRU INFERNO!

ca si eu pot sa incep cu "suferinte" ... treaba cu IMS nu se mai poate schimba... imi pare foarte rau... o sa facem in asa fel incat sa nu se faca confuzii ... pentru ca si clubul nostru si al vostru au aceleasi initiale nu ne puteti obliga sa ne schimbam numele :)...

este drept ca voi sunteti mai vechi si aveti un ATU....dar nu se face asa ceva... mult noroc tuturor si multumesc celor care ne-au urat de bine :)

si sincer conteaza ca esti in Inferno Motorsport ...e un club de 5 ani de zile , nu de 1 saptamana....si un club ca al vostru ar trebui sa isi tina ciocu...
daca voi comentati pana acuma la un alt club , cam cel mai mare din romania, pana acuma erati scosi din casa toti si nu mai zicea nimeni nimica

87MTX 27-09-09 01:43

Re: Instinctive MotorSport
 
Quote:

Originally Posted by mero (Post 2670510)
87MTX.....daca tu ai ""dashie" cu o "carutsa" drept remorca,asta nu inseamna ca si noi avem...si nu stiu dc incepi cu jigniri...

stai linistit ca nu am dacie cu caruta...si nu avem in club dacie cu caruta ;)

daffy duck™ 27-09-09 01:45

Re: Instinctive MotorSport
 
noi avem doar 6 cai frumosi :lol::lol::lol::lol:

mancati pui si nu beti apa ai????

shobby_ams 27-09-09 10:50

Re: Instinctive MotorSport
 
aici nu se vorbea de 6 cai daca aichef de offtopic..am un sfat...creatza-ti un NOTEPAD si Have Fun... da.. in legatura cu initialele ca de asta ne tot certam... am spus ca o sa rezolvam :)si repet ... eu voi face in asa fel incat sa nu se faca confuzii...deja m-am gandit... nu o sa ne mai semnam la poze cu IMS or sa fie un INSTINCTIVE atat...asta va deranja :) sper ca nu aveti si numele asta inregistrat pentru voi la OSIM?

hai sa incheiem ca zic eu s-a rezolvat.. mult noroc in continuare cu Inferno !

daffy duck™ 27-09-09 10:55

Re: Instinctive MotorSport
 
vad ca s-a rezolvat, incetati cu "glumitele" astea la adresa noastra si fazele de genu " si asta il aveti la OSIM?"

87MTX 27-09-09 10:57

Re: Instinctive MotorSport
 
asa e ok, am sarit asa ptr ca la inceput ai zis ca acest lucru nu se va skimba si etc....ai vazut ca daca vrei se poate :)
bafta si numai bine

justblack83 27-09-09 11:10

Re: Instinctive MotorSport
 
dupa cum am zis mai sus shobby nu a stiu de initialele voastre si nu mai are cum sa modifice pozele atasate i-am explicat cum sta treaba pe forumurile astea si sa caste bine ochii cand plica ceva . de initiale nu stiu dac poate sa scape de ele poate un moderator ceva sa sterga pozele ceva sau eu stiu . chestia este ca nu a facut-o cu rea intentie sa strice imagiea altui club sau mai stiu eu ce . nimeni nu si-ar dorii rivaliatate intre cluburi sau sa se ajunga la alte chestii neplacute .

shobby_ams 27-09-09 11:12

Re: Instinctive MotorSport
 
uite...ca sa vedeti ca am respect fata de voi ca sunteti mai mari sterg eu pozele:) cu noi

shobby_ams 27-09-09 11:13

Re: Instinctive MotorSport
 
aa..dar nu merg..o sa vb cu un moderator..sa le sterga..

87MTX 27-09-09 11:21

Re: Instinctive MotorSport
 
nu e vb sa stergeti pozele ca nu v-am cerut asa ceva, doar initialele sa nu le mai folositi

titiDSN 02-10-09 15:12

Re: Instinctive MotorSport
 
sper sa nu se supere dl shobby daca scriu si eu aici ceva. cum fac sa iau legatura cu el?
incerc de 3-4 zile sa vb cu el la tel. ii trimit pm, sms, msj pe mess, etc. vreau sa imi spuna daca a ridicat coletul cu autocolante sau daca nu l-a ridicat. atat! eu sunt cel care a facut parasolarele la instincive..cele 15 la nr de prima data. nu stiu cine este presedintele acestui club si de aceea scriu aici. am mai primit o comanda de 10 bucati si 25 de bulinute pt lipit pe luneta si le-am facut..le-am trimis. de asemenea pt aceste autocolante eu am p-latiti cu colegul meu de servici circa 120 lei materiale + 15 lei taxe transport. cum procedam? clubul e unul serios? adica..cine doreste..poate sa comande autocolante..dar sa fie sigur pt ca alti oameni cheltuie niste bani drept aiurea si se trezesc cu buza umflata. a fost o gluma comanda asta? nu de alta dar muncesc pe un salariu destul de mic si nu imi permit sa arunc cu bani pe materiale aiurea.
in final..am o singura rugaminte pt dl shobby..sa imi raspunda la tel..sau sa imi dea un msj ceva si sa imi spuna ce si cum. o spun si i-am scris si in msj-ele trimise ca nu e nici o problema daca nu le mai vrea..dar sa spuna. suntem oameni si nu e frumos sa incepem sa ne ascundem in spatele telefonului. asta e..soarta.inaintea lui am fost sunat de cineva in legatura cu aceasta comanda dar nu mai am nr. il las pe al meu aici poate dl respectiv citeste ce am scris si imi da si mie un semn. 0745 075 438 sau 0764 651 369. am rugamintea fara telefoane cu injurii si alte cuvinte dragi..
consider ca se poate doscuta civilizat.

p.s. in caz de dl shobby a avut probleme saptamana aceasta asa cum mi-a spus marti cand l-am sunat IMI CER SCUZE PT CA L-AM STRESAT CU TEL, MSJ, ETC SI PT CA AM SCRIS AICI. la modul cel mai serios..imi cer scuze!

titiDSN 02-10-09 18:39

Re: Instinctive MotorSport
 
am vb cu dl shobby..mi-a explicat situatia. sper sa se rezolve saptamana viitoare. succes in continuare!

TaZzY E30 24-12-09 09:56

Re: Instinctive MotorSport
 
Clubul STREET RACING SQUAD va ureaza Sarbatori Fericite,si un Craciun minunat alaturi de cei dragi!!!

shobby_ams 30-12-09 02:35

Re: Instinctive MotorSport
 
Multumim la fel si voua si celorlalte cluburi !

shobby_ams 01-01-10 23:33

Re: Instinctive MotorSport
 
haideti sa prezint o lista cu masinile !

BMW e36

Lie - 316
George - 318is
BAW - 318is
BUL- 325

BMW e30

Mircea - 325ix , 318 cabrio
Andrei - 323

MERO - 530d



OPEL

CATALIN - VECTRA 1.6
PETY - Astra 1.9 cdti
Anonim - Tigra 1.6 16v
Mero - Signum 3.0d
Anonim - Corsa





VW

Golf 4 1.6
Tiganu - Polo 1.2
Sorin - Golf3 VR6




Renault

Catalin - Clio 1.4
Nicu - megane cabrio 1.6 16v





FORD

Norbert - mondeo 2.0



Chevrolet

UFU - Chevrolet Aveo 1.4 16v

TaZzY E30 02-01-10 00:50

Re: Instinctive MotorSport
 
Street Racing Squad va ureaza un an nou minunat,multa sanatate,putere de munca si reusita in tot ce veti face in continuare.LA MULTI ANI!!!

titiDSN 05-01-10 20:56

Re: Instinctive MotorSport
 
chiar nu se poate sub nici o forma sa imi raspunzi si mie la telefon? vroiam sa te intreb daca ai ridicat coletul cu parasolare? mi-ai spus ca l-ai ridicat pe 23 dec dar banii nu au ajuns..ce se intampla? pt care motiv te feresti si nu raspunzi la tel?

titiDSN 06-01-10 18:15

Re: Instinctive MotorSport
 
4 Attachment(s)
azi am ridicat de la posta coletul pe care shobby aka N. Cristian m-a mintit pe fata ca la ridicat pe data de 23 dec. neserios..e putin spus..pe langa asta ma mai si minti. pt ce? mi-am batut joc de tine? ti-am trimis marfa de calitate indoielnica? are careva vreo problema cu parasolarul sau? ma indoiesc..in toate astea. eu am fost corect si te-am servit ca la carte de fiecare data..inclusiv bonusuri si preturi mai mult decat mici..si toate astea nu au afectat in vreun fel calitatea stikerelor..nu am facut rabat la nimic..aveti cuvantul meu. sunt un om serios care munceste pt a se intretine..nu imi place sa imi bat joc de cineva sau de banii cuiva pt ca banii pe care eu ii castig sunt pe de o parte nesiguri..si pe de alta parte putini..in jur de 650 lei lunar..si asta cu studii superioare..si experienta de 3 ani in domeniul asta. dar se pare ca unii nu au constiinta..si isi bat joc de munca altora.
stikerele au valorat in total 85 de lei..cu tot cu taxe..la care se adauga inca 10 lei..taxele de ramburs..am sa iau chitantele maine. in total o paguba de aproape 100 de lei..bani pe care eu i-am platit dinainte.
pe langa asta..am sunat de "n" ori pe dl shooby care nu a avut curajul sa recunoasca ca a mintit si m-a fraierit si nu a raspuns la tel. o data mi-a raspuns altcineva si mi-a spus ca el nu e acolo si ca o sa ma sune el..de parca eu am 10 ani si cred ca el si-a lasat telefonul la amici..oricum nu ma mai intereseaza pt ca m-am convins de seriozitatea lui. asta a fost ultima data cand am colaborat.
ca idee..un parasolar a costat 15 lei si asta in conditiile in care autocolantele sunt de calitate si este compus din 3 culori..numai spun de suprafata inscriptionata. in capitala un astfel de parasolar ajunge lejer la firmele de profil undeva la 30-35 de lei. eu am vandut aceeasi calitate la jumatate de pret..nici macar lucrul asta nu a fost de apreciat...sau promptitudinea de care am dat dovada.
sper ca esti fericit de teapa pe care mi-ai dat-o..asta in semn de multumire pt faptul ca am fost corect cu tine.
am sa postez si 2 poze..una cu chitanta dupa 18 dec cand le-am pus la posta si alta cu plicul cu stikere ridicat in seara asta..si m-ai postez una cu stikerele ca sa vedeti ca sunt ok..in ciuda faptului ca plicul l-am motototlit un pic pt a-l putea baga in geanta. maine am sa pun poze si cu chitanta de la posta prin care am platiti returul.

Coco G. 07-01-10 01:03

Re: Instinctive MotorSport
 
Bravo ma kuaie nu ai bani sa platesti omului parasolarele? :( Dai si tu un telefon si intreaba ca se gaseste lume sa te imprumute...

titiDSN 07-01-10 20:23

Re: Instinctive MotorSport
 
mai am 4 parasolare. va rog mult incercati si vb intre voi poate le ia cineva..le dau la 60 de lei cu tot cu taxe. macar sa mai imi scot si eu din gaura asta.
omul asta e atat de neserios incat nici macar un msj nu a dat..daramite un telefon. nu vreau sa mai aud de el. am stricat un parasolar ca am spus ca poate mai scot ceva din el dar autocolantul e atat de rezistant incat prefera sa se intinda decat sa se dezlipeasca..asta apropos de calitate..in caz de exista indoieli. 0764 651 369 e nr meu de tel. va rog mult incercati si ajutati-ma pt ca va dau cuvantul meu ca nu vb prostii referitor la pacaleala asta.

Villanueva 07-01-10 20:52

Re: Instinctive MotorSport
 
Quote:

Originally Posted by titiDSN (Post 2952087)
azi am ridicat de la posta coletul pe care shobby aka N. Cristian m-a mintit pe fata ca la ridicat pe data de 23 dec. neserios..e putin spus..pe langa asta ma mai si minti. pt ce? mi-am batut joc de tine? ti-am trimis marfa de calitate indoielnica? are careva vreo problema cu parasolarul sau? ma indoiesc..in toate astea. eu am fost corect si te-am servit ca la carte de fiecare data..inclusiv bonusuri si preturi mai mult decat mici..si toate astea nu au afectat in vreun fel calitatea stikerelor..nu am facut rabat la nimic..aveti cuvantul meu. sunt un om serios care munceste pt a se intretine..nu imi place sa imi bat joc de cineva sau de banii cuiva pt ca banii pe care eu ii castig sunt pe de o parte nesiguri..si pe de alta parte putini..in jur de 650 lei lunar..si asta cu studii superioare..si experienta de 3 ani in domeniul asta. dar se pare ca unii nu au constiinta..si isi bat joc de munca altora.
stikerele au valorat in total 85 de lei..cu tot cu taxe..la care se adauga inca 10 lei..taxele de ramburs..am sa iau chitantele maine. in total o paguba de aproape 100 de lei..bani pe care eu i-am platit dinainte.
pe langa asta..am sunat de "n" ori pe dl shooby care nu a avut curajul sa recunoasca ca a mintit si m-a fraierit si nu a raspuns la tel. o data mi-a raspuns altcineva si mi-a spus ca el nu e acolo si ca o sa ma sune el..de parca eu am 10 ani si cred ca el si-a lasat telefonul la amici..oricum nu ma mai intereseaza pt ca m-am convins de seriozitatea lui. asta a fost ultima data cand am colaborat.
ca idee..un parasolar a costat 15 lei si asta in conditiile in care autocolantele sunt de calitate si este compus din 3 culori..numai spun de suprafata inscriptionata. in capitala un astfel de parasolar ajunge lejer la firmele de profil undeva la 30-35 de lei. eu am vandut aceeasi calitate la jumatate de pret..nici macar lucrul asta nu a fost de apreciat...sau promptitudinea de care am dat dovada.
sper ca esti fericit de teapa pe care mi-ai dat-o..asta in semn de multumire pt faptul ca am fost corect cu tine.
am sa postez si 2 poze..una cu chitanta dupa 18 dec cand le-am pus la posta si alta cu plicul cu stikere ridicat in seara asta..si m-ai postez una cu stikerele ca sa vedeti ca sunt ok..in ciuda faptului ca plicul l-am motototlit un pic pt a-l putea baga in geanta. maine am sa pun poze si cu chitanta de la posta prin care am platiti returul.



Urat din partea voastra ! Chiar va bateti joc ... ! Voi nu aveti bani pentru niste parasolare si vreti sa rupeti norii cu "clubul" vostru !

roby wws 07-01-10 21:05

Re: Instinctive MotorSport
 
chiar nu vreau sa ma bag,dar ce s-a intamplat este ffff urat...la cate masini ai postat in pagina anterioar cred ca cu 5 lei de fiecare acoperati parasolarele...
si pe deasupra nici macar niste scuze fata de om nu sau afisat aici...ffff dezamagitor ca oameni sunteti ca am vazut ca in scandalul cu IMS ati sarit toti ca arsi si aici nimik
cu oameni ca acestia Romania devine din ce in ce mai infecta...PACAT...

Villanueva 07-01-10 22:17

Re: Instinctive MotorSport
 
De la cine scuze .... de la "reisari" ! Deja ii stie lumea ca pe cei fara bani de parasolare ! Faceti cheta ... spalati parbrize in intersectii ! Poate-i mai sperie putin cei de la IMS si-i dau banii omului !

titiDSN 08-01-10 17:43

Re: Instinctive MotorSport
 
1 Attachment(s)
va multumesc de sustinere. totusi nu cred ca un sg om reprezinta un club. dl villanueva a luat niste stikere de la mine cu renault f1 team si va poate spune daca sunt sau nu de calitate.
azi am mers la posta si am ridicat si cele 2 chitante in care am platit rambursul..nu sunt de 10 lei sunt de vreo 7,5 lei.
ideea e ca de la bun inceput i-am explicat acestui om ca nu imi permit sa pierd bani deoarece ii acopar foarte greu..practic salariul meu nu imi permite acest lucru. poate el nu stie ce inseamna sa muncesti si altul sa isi bata joc de tine si de munca ta. un amarat de tel sau sms in cosmote e aproape gratis..nici pana acum nu a avut curajul in sensul moral al cuvantului sa dea o explicatie. macar de ar da cineva din club tot ar fi ceva pt ca ma indoiesc ca sunt neseriosi..dupa cum am spus..un om nu cred ca reprezinta un club. (plec de la premiza de nevinovatie).
inca o data ii rog daca se poate sa incerce sa le ia. e un pret destul de bun zic eu si cu taxe incluse. 15 x 4 = 60 lei fara taxe. cu taxe sunt ~70 lei. le las la 55-60 daca e nevoie.

cryssl 08-01-10 19:11

Re: Instinctive MotorSport
 
rusinine ;)
asemenea chestii nu se fac:) si mai aveti pretentia si de club..si voi nici 4 parasolare nu va permiteti sa platiti ..cand eu v'am zis ce v'am zis..am fost luat peste picor

eu stikerele care sunt formate doar din 2 culori le fac la pretul de 30 lei :)deci pretul erea foarte bun..

cluburi aparute peste noapte si intretinute din nepasare ;)

gaboru4all 08-01-10 21:59

Re: Instinctive MotorSport
 
Pff ce pot sa zic.Il sustin pe Titi ,ii multumesc ca m-a servit de cate ori am avut nevoie si intr-adevar lucreaza bn...si ce pot sa mai zic,bine ca m-am retras la timp din club si astfel am evitat sa fiu bagat in aceeasi oala cu niste oameni atat de neseriosi.Eu cand stiu ca nu am cu ce sa acopar nici nu imi permit sa fac vreo comanda.va salut & respect

cryssl 09-01-10 08:43

Re: Instinctive MotorSport
 
parerea mea e ca inainte sa faci o treaba..mai intai iti pui ce iti trebuie deoparte....ca sa fi sigur ca o sa ai atunci..

OpReA 09-01-10 14:36

Re: Instinctive MotorSport
 
pana acum nu ati avut o imagine foarte buna...
probleme cu baietii de la Inferno...
acum a aparut si problema cu domnul titi...
shobby stii prea bine ca am avut si noi ceva de discutat acum ceva timp...
nu stiu ce sa zic...dar nu mergeti pe drumul bun...ori va indreptati .... ori stiti ce va asteapta
erati destule persoane in club ca sa lasati un amarat de post pe 4tuning...o faceati pentru club,nu pentru shobby....dar nu ati reactionat in nici-un fel...urat din partea voastra
vorba carcotasilor...rusinica ... rusinica ... rusiniicaa

roby wws 09-01-10 17:41

Re: Instinctive MotorSport
 
asa e romanu',la scnadal toti sar chiar daca nu au nici o treaba...la necaz si la alte marsavii nici unu nu mai apare cu un post ca sa se disculpe macar
deci halal club mai aveti,ar trebui redenumit in INFECTIve motorsport

ady_viteza 09-01-10 19:57

Re: Instinctive MotorSport
 
Tare club...din toti presupusii membri nici unul n-a catadicsit sa-si ceara macar scuze....pfff....oameni de cacao...

daffy duck™ 10-01-10 14:31

Re: Instinctive MotorSport
 
pai sunt ocupati sa stea in real in fiecare seara....nu au ei timp de forum.....

R0b3r71n0 16-01-10 01:44

Re: Instinctive MotorSport
 
asta da club=)) no offence .. ma gandesc cum o sa platiti pentru actele clubului cum o fii..

turbo600 22-01-10 22:44

Re: Instinctive MotorSport
 
SUNTETI DE RASUL CURCILOR!!!!:boxing::boxing::boxing:

b34wab 23-01-10 22:37

Re: Instinctive MotorSport
 
Sal imi primul rand tin sa imi cer scz eu in numele clubului si imi cer scz lui titidsn pt problema cu parasolarele...am vb cu el zilele trecute insa se pare ca in momentul de fatza nu mai fac parte din club asa ca...imi pare rau nu o sa mai am de ce sa iau parasolarele...shoby o sa refaca clubul probabil,oricum asta nu mai e problema mea si a multora din acest club...pt ca dupa incidentele din ultimul timp au cam fost rupte randurile...Oricum sper ca shoby o sa reusesca o treaba buna in continuare asa ca ii urez succes.

lie-bmw 23-01-10 23:09

Re: Instinctive MotorSport
 
Alaturi de b34wab vreau sa imi cer si eu scuze fata de titidsn , cu parere de rau spun ca in urma celor intamplate clubul INSTINCTIVE sa cam destramat . multi dintre baieti care ne-am retras din club au fost in necunostinta de cauza asa ca v-as ruga sa nu mai jigniti pe toata lumea . cum a spus si wab-u' , bafta si succes tuturor


All times are GMT +2. The time now is 12:54.

- Copyright 2026 4Tuning