Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/13979-virtual-4tuning-challenge-2006-inscrieri-participanti.html)

TopArt 06-03-06 23:29

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
8 confirmari la HIGH-END TUNING... se-anunta concurenta serioasaaa !!! :twisted: :twisted:

...pana acum:

6 concurenti la FREEHAND TUNING
22 concurenti la BEGINNER TUNING
11 concurenti la ADVANCED TUNING


va asteptam in continuare ! ;)

PS: comitetul de organizare va verifica si nivelul concurentilor, cu lucrarile postate de respectivii pana acum, pe 4tuning. speram sa nu avem surprize ca unii au ales BEGINNER in loc de ADVANCED ;)

VA ROG SA NU DATI OFF-TOPIC-URI. MULTUMESC.

spor si inspiratie !

BASU 07-03-06 00:10

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
BASU | Beginner Tuning

Yackone 07-03-06 02:09

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Yackone / beginner tuning;)

TopArt 07-03-06 02:23

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 

Yonut21 07-03-06 07:14

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Yonut21 | Beginner Tuning

BMW-M-Power 07-03-06 10:48

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
BMW-M-Power | Advanced Tuning

Panacota 07-03-06 11:09

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Panacota/BEGINNER TUNING

frost_dani 07-03-06 14:44

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
frost_dani/advanced tuning

PS:scuze am scris gresit prima oara scuuzzzzzeee

ALXutz 07-03-06 15:08

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ALXutz | Beginner Tuning

sica 07-03-06 17:00

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
[sica] freehand tuning\ beginner tuning

2fast4you 07-03-06 17:42

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
2fast4you / beginner tuning

mertan 07-03-06 18:17

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
mertan/FREEHAND TUNING

Skillzu 07-03-06 18:25

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
SORRY DE OFF TOPIC

pai si eu as cam fi obligat sa intru la advanced tuning?:rolleyes2 :shock:

BMWfan 07-03-06 18:40

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
cred ca toti care sunt in DT ar trebuii sa fie la advanced
zic eu

Raisa407 07-03-06 18:47

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
raisa407 / beginner

dshockevo 07-03-06 19:13

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by madskilz
SORRY DE OFF TOPIC

pai si eu as cam fi obligat sa intru la advanced tuning?:rolleyes2 :shock:

Tocmai din motivul asta nu m-am inscris nici eu pana acum ...nu stiu unde sa ma bag :???:

Gabi 07-03-06 19:22

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
După ce se va mai înscrie lume, comitetul de organizare al concursului va analiza gradul de profesionalism al fiecăruia dintre cei înscrişi. În afara celor ce s-au înscris pe forum acum, cu ocazia acestui concurs (fără a posta în prealabil vreo lucrare, şi care s-au înscris, majoritatea, la categoria begginer tuning), cei care au vechime pe forum şi au postat lucrări pot fi uşor "judecaţi". Mi s-ar părea total incorect ca cei care fac lucrări de excepţie să intre în categoria "begginer", când ei pot face faţă cu brio categoriei "advanced". Pe deasupra, cei din Design Team ar trebui să se înscrie de bunăvoie şi nesiliţi de nimeni în categoria advanced, pentru că lucrările foarte bune i-au dus în acest usergroup. O luptă Design Team vs. Virtual Tuning = necinstită.

Cei care se inscriu într-o categorie aiurea se fac... de kko, după părerea mea.

mertan 07-03-06 19:23

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
sa asteptam sa se stabileasca masina pe freehand tuning. deci vor fi 2 desene?

W U W 07-03-06 21:47

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
W U W|advanced Tuning

Skillzu 07-03-06 21:47

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
M a d S k i l l z || A d v a n c e d T u n i n g

TopArt 08-03-06 00:02

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
...pana acum:

9 confirmari HIGHEND TUNING

14 concurenti ADVANCED TUNING
30 concurenti BEGINNER TUNING
7 concurenti FREEHAND TUNING


VA ROG SA MAI CITITI CU ATENTIE CE-A SCRIS GABI MAI SUS. ARE PERFECTA DREPTATE !!! :yes:

frozzen 08-03-06 00:05

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
frozzen |advanced Tuning

xan.m 08-03-06 00:23

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
xan.m | Beginner Tuning

DjRainManFast 08-03-06 02:21

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
DjRainManFast|Freehand tunning

cassyus 08-03-06 04:08

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
cassyus | Freehand tunning

metal_militia 08-03-06 08:35

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
adica trebuie sa ma mut la advanced tuning???

_DPG_ 08-03-06 08:45

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
_DPG_ | Highend tuning

george GMN 08-03-06 11:37

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
george GMN | Advanced Tuning

dshockevo 08-03-06 12:12

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
dshockevo | Advanced Tuning (cu D-zeu inainte :D )

NightDevil 08-03-06 14:12

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by dshockevo
dshockevo | Advanced Tuning (cu D-zeu inainte :D )

De ce i-ti este frica nu scapi :))) bv dshockevo

Ace Axel 08-03-06 15:00

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Ace Axel | freehand

e primul meu post asta... eu sunt unul dintre cei kre sau inscris special pt concurs... sal'tare tuturor... dak vrei sa vedeti cateva din lucrarile mele accesati site-ul urmator http://cardesignnews.com/portfolios/...rtfolioID=1155

am o singura intrebare: cate desene putem baga in concurs!?

ra2 08-03-06 15:43

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ra2 | Beginner Tuning

metal_militia 08-03-06 16:19

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
metal_milita | advanced tuning DECIZIA FINALA...am ratat o sansa la 150 de coco:cry: :cry: acu am sansa la 300...Doamne ajuta:joy:

kickass 08-03-06 16:40

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
kickass | Advanced Tuning

Acadea 08-03-06 16:54

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Acadea | Freehand tuning

Acadea 08-03-06 17:01

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Acadea | Freehand tuning

andrey2003 08-03-06 17:03

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
eu m'am inscris la BEGINNER... dar m-am razgandit.... daca se poate ma sa schimb si sa ma inscriu la ADVANCED so...

andrey2003 | ADVANCED TUNING

alex_maxx 08-03-06 18:29

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
mama cum o sa fie la beginner...s-au inscris o gramada :D

soricelu 08-03-06 19:11

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
eu la beginner dak se poate

mertan 08-03-06 20:58

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
hai cu tuninguuuuuuu. hai frattilor sa alegeti masina ai aodata.


All times are GMT +2. The time now is 13:50.

- Copyright 2026 4Tuning