![]() |
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
e superb!!! da' fata nu prea se potriveste cu restul masinii :D :)
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
moamaaaaaa laser frate...:) eu daca as avea o masinuta de asta...as conserva-o frumos intr-un garaj..
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
ar fi frumos si in realitate!:x
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Vad ca multi afirma ca "nu imi place","e fata busita" daca nu va place atunci va rugam respectuos sa nu mai postati aiurea....respectati munca celui care a realizat masina ......nu stiu cati dintre voi sunt in stare macar sa faca o zecime din masina aia.....Per total :KEEP UP THE GOOD WORK
P.S.:Realizati ca traim in Romania si nu toate sunt roz si la locul lor |
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Quote:
|
Re: BMW 250tti Supercar Concept by Emil Baddal
Mersi alex...nu imi gasisem cuvintele pe moment :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:50. |
- Copyright 2026 4Tuning