Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   4Tuning vs. Chuck Norris (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/138965-4tuning-vs-chuck-norris.html)

Darius DMS 02-10-09 17:26

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
4tuning nu mananca miere,el mesteca albine:D

ionut_cluj 03-10-09 23:00

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
Iisus poate sa mearga pe apa. 4tuning poate sa mearga pe Iisus.

4tuning a inventat toate culorile posibile, inafara de roz. Ricky Martin a inventat rozul.

danielS777 17-11-09 21:45

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
4Tuning can touch MC Hammer.

crysty.bobok 11-12-09 23:24

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
3 Attachment(s)
Scrieti pe google ¨Find Chuck Norris¨ si dati pe ¨ ma simt norocos ¨ sau pe ¨I´m Feeling Lucky¨

inca doua :D

TheMendacious 10-01-10 20:26

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
in timp ce voi inotati in apa 4tuning inoata in pamant

cca_golf 11-01-10 17:27

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
incercare :lol:

Lui 4tuning nu ii este frica de criza......crizei ii este frica de 4tuning :lol::lol:

aleyx_oltcit 20-01-10 18:03

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
merge?

Numai 4TUNING poate sa impuste cu ,cutitul

NEo007 20-01-10 20:36

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
Masinile de pe 4tuning au mai multi cai putere ca masinile lui Chuck Norris chiar daca sunt identice :lol:

aleyx_oltcit 20-01-10 20:37

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
cred ca mergea mai bine pentru

mihai_bogdan 24-01-10 21:38

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
Quote:

Originally Posted by NEo007 (Post 2997558)
Masinile de pe 4tuning au mai multi cai putere ca masinile lui Chuck Norris chiar daca sunt identice :lol:

daca 4tuning/chuck norris are un leu 4tuning/chuck norris e mai bogat decat tine

Ntzphotography 03-02-10 12:52

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
Am inventat si eu una...este...sec.
De cebei 4tuning?
Ca sa uit!
Ce sa uiti?
Ca beau!

:))=)):))

Ntzphotography 03-02-10 12:56

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
Am inca una...nu stu daca a mai faost...daca da...imi este rusine si scuzati-ma!

4tuning nu citeste!Se uita in carte pana ce ia atata informatie incat sa inteleaga despre ce este vorba!

=)):))=))

Sasha 03-02-10 12:57

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
Quote:

Originally Posted by Ntzphotography (Post 3045897)
Am inventat si eu una...este...sec.
De cebei 4tuning?
Ca sa uit!
Ce sa uiti?
Ca beau!

:))=)):))

daaaa, senzational !!!!!
ai prins si tu ideea topicului?

22VIN 03-02-10 13:23

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
Quote:

Originally Posted by Ntzphotography (Post 3045897)
Am inventat si eu una...este...sec.
De cebei 4tuning?
Ca sa uit!
Ce sa uiti?
Ca beau!

:))=)):))

:| ok...

SKR* 03-02-10 14:27

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
Bai, nu va certati, ia faceti bine si inventati si voi ceva, el macar a incercat :lol:

Sasha 03-02-10 14:38

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
Quote:

Originally Posted by SKR* (Post 3046184)
[...], el macar a incercat :lol:

ce ?



* Ce faci? îl întrebă Micul Prinț pe bețivul pe care-l găsi șezând mut în fața unui rând de sticle goale și al unuia de sticle pline.

* Beau, îi răspunse bețivul posomorât.

* De ce bei ? îl întrebă Micul Prinț.

* Ca să uit, răspunse bețivul.

* Ca să uiți, ce ? se interesă Micul Prinț, care începuse să-l compătimească.

* Ca să uit că mi-e rușine, recunoscu bețivul și lăsă capul în jos.

* De ce ți-e ruține? întrebă Micul Prinț care dorea acum sincer să îl ajute.

* Fiindcă beau!, încheie bețivul și se încuie definitiv în tăcerea sa.

DTH 03-02-10 14:47

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
macsim:oops:

SKR* 03-02-10 15:16

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
Cineva inca mai citeste Petre Ispirescu (nu autorul conteaza, intelegi aluzia) :lol:

deniel 03-02-10 15:54

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
4 tuning a creat oul si gaina in acelasi timp . Merge :D?

Ntzphotography 04-02-10 09:27

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
da am prins si eu ideea....si despre Micul Print sau ce naiba e...nu stiu care este faza....ca nic nu am citit-o...faza aia am auzit si eu...cand am baut cu niste priteni....poate ca ei au citit si deacolo au zis...dar eu nu am stiut...dar vad ca sunt aici oameni culti ;) @ nu inteleg de ce trebuie sa sariti...asa....la tot....WOW....AM INCERCAT SI EU....nu la asta se refera topicul????????

Sasha 04-02-10 09:35

Re: 4Tuning vs. Chuck Norris
 
Quote:

Originally Posted by Ntzphotography (Post 3048894)
da am prins si eu ideea....si despre Micul Print sau ce naiba e...nu stiu care este faza....ca nic nu am citit-o...faza aia am auzit si eu...cand am baut cu niste priteni....poate ca ei au citit si deacolo au zis...dar eu nu am stiut...dar vad ca sunt aici oameni culti ;) @ nu inteleg de ce trebuie sa sariti...asa....la tot....WOW....AM INCERCAT SI EU....nu la asta se refera topicul????????

nvm, drop it. spor


All times are GMT +2. The time now is 12:10.

- Copyright 2026 4Tuning