Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Cum poti ridiculiza un CL (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/137231-poti-ridiculiza-cl.html)

DSG-u 08-08-09 10:22

Re: Cum poti ridiculiza un CL
 
Daca omului ii place ce vreti nu vedeti ca are si pele de strutz:D na asta e ...

Bogyciu 08-08-09 10:41

Re: Cum poti ridiculiza un CL
 
Quote:

Originally Posted by nsl_iuli (Post 2541916)

Edit: Daca asta se numeste kitch, cred ca cei care considera asta stau prin Monaco, unde vezi numai masini frumoase. Atunci asta cum se numeste? (are numai comentarii pozitive, super tare frate, cool, facut cu bun gust, si tot asa)
Scz, dar nu m-am putut abtine la comentariul asta.

Alte masini alte comentarii... Da ce comentarii acolo... :writers_b

FloweRffs 08-08-09 13:18

Re: Cum poti ridiculiza un CL
 
exteriorul e ok, interiorul lasa de dorit..

laur_nsl 08-08-09 14:28

Re: Cum poti ridiculiza un CL
 
nu e chiar asa de grav. masina e cam incarcata dar per total e destul de ok. interiorul insa cu lemnul ala de pe usi nu are ce cauta la masina asta. daca era stoc mergea dar la asta pute sa il schimbe cu aluminiu sau carbon ceva.

marius3030 08-08-09 16:19

Re: Cum poti ridiculiza un CL
 
pff..si-au batut joc de bietul mertzan:-)

yonutz85 08-08-09 17:31

Re: Cum poti ridiculiza un CL
 
Cu alte jante si fara aerisirea se pe aripa spate ar arata mult mai bine. Arata ok si acum dar parca un pic cam exagerata. Per total imi place. Eleronul e super!:rolleyes2
Avand in veder exteriorul ar fi mers carbon la interior in locul lemnului;)

e30_eVG3n 08-08-09 19:59

Re: Cum poti ridiculiza un CL
 
Tuning facut fara cap... ce sa mai zic. Apropo, n-am vazut, cate tobe de esapament are? 10?

YGD-sef 09-08-09 19:42

Re: Cum poti ridiculiza un CL
 
Am vazut si alte kitsch-uri care aratau chiar mai rau ca asta!:-P

HoricutzWSR 17-08-09 19:02

Re: Cum poti ridiculiza un CL
 
plin de cunoscatori iara p`aici...interesati`va ce inseamna stilul V.I.P la japonezi...cautati masini facute de WALD,Fabulous...apoi reveniti si dati`va cu parerea pe topicul asta


All times are GMT +2. The time now is 17:22.

- Copyright 2026 4Tuning