![]() |
Re: Cum poti ridiculiza un CL
Daca omului ii place ce vreti nu vedeti ca are si pele de strutz:D na asta e ...
|
Re: Cum poti ridiculiza un CL
Quote:
|
Re: Cum poti ridiculiza un CL
exteriorul e ok, interiorul lasa de dorit..
|
Re: Cum poti ridiculiza un CL
nu e chiar asa de grav. masina e cam incarcata dar per total e destul de ok. interiorul insa cu lemnul ala de pe usi nu are ce cauta la masina asta. daca era stoc mergea dar la asta pute sa il schimbe cu aluminiu sau carbon ceva.
|
Re: Cum poti ridiculiza un CL
pff..si-au batut joc de bietul mertzan:-)
|
Re: Cum poti ridiculiza un CL
Cu alte jante si fara aerisirea se pe aripa spate ar arata mult mai bine. Arata ok si acum dar parca un pic cam exagerata. Per total imi place. Eleronul e super!:rolleyes2
Avand in veder exteriorul ar fi mers carbon la interior in locul lemnului;) |
Re: Cum poti ridiculiza un CL
Tuning facut fara cap... ce sa mai zic. Apropo, n-am vazut, cate tobe de esapament are? 10?
|
Re: Cum poti ridiculiza un CL
Am vazut si alte kitsch-uri care aratau chiar mai rau ca asta!:-P
|
Re: Cum poti ridiculiza un CL
plin de cunoscatori iara p`aici...interesati`va ce inseamna stilul V.I.P la japonezi...cautati masini facute de WALD,Fabulous...apoi reveniti si dati`va cu parerea pe topicul asta
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:22. |
- Copyright 2026 4Tuning