Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TUNING DAY 2006 (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006.html)
-   -   Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006/13643-intalnirea-membrilor-4tuning-editia-2-a.html)

Evo007 26-02-06 21:13

yo zic sa ne facem legitimatii...ca la scoala
Punem fatau nostru acolo sigla 4tuning si nick nostru.....tragem la imprimanta lipim pe un cartonas si gata :wink:

RoSonic 26-02-06 21:20

Vai, da multe griji va mai faceti! :lol: Fiti mai relaxati, ca cine vine acolo n-are cum sa nu se gaseasca cu restul lumii!

dshockevo 26-02-06 21:21

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Evo007\"
yo zic sa ne facem legitimatii...ca la scoala
Punem fatau nostru acolo sigla 4tuning si nick nostru.....tragem la imprimanta lipim pe un cartonas si gata :wink:

Ma , da' voi n-aveti gura ??? Veniti si voi unde s-a strans lumea si va prezentati \"Salut, sunt X de pe forum ...\" ce e asha greu ?

Skillzu 26-02-06 21:35

lasa-i ma in pace.... :lol:

noi ne intalnim oricum......cine nu se descurca asta e :lol: :lol:

SHOGUN-A8 26-02-06 21:37

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"dshockevo\"
Quote:

Originally Posted by \"Evo007\"
yo zic sa ne facem legitimatii...ca la scoala
Punem fatau nostru acolo sigla 4tuning si nick nostru.....tragem la imprimanta lipim pe un cartonas si gata :wink:

Ma , da' voi n-aveti gura ??? Veniti si voi unde s-a strans lumea si va prezentati \"Salut, sunt X de pe forum ...\" ce e asha greu ?

Cred ca iti dai seama ca nu poti spune cum te cheama la vreo cateva sute de oameni(sper ca vor veni sute de oameni de pe forum... :wink: )
Nici cu legitimatii de alea nu cred ca ar merge din cauza ca sunt prea mici....cred ca foile A4 lipite pe tricou/bluza/geaca ar fi cea mai buna idee....
Cred ca ar fi mai usor sa se vada numele user-ului pe el....asa toti vor sti cine e acela...
Va ganditi cum ar fi sa te prezinti din 2 in 2 sec.... :lol:
In orice caz.....sper ca o sa pot veni si eu... :)

Evo007 26-02-06 21:47

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SHOGUN-A8\"
Quote:

Originally Posted by \"dshockevo\"
Quote:

Originally Posted by \"Evo007\"
yo zic sa ne facem legitimatii...ca la scoala
Punem fatau nostru acolo sigla 4tuning si nick nostru.....tragem la imprimanta lipim pe un cartonas si gata :wink:

Ma , da' voi n-aveti gura ??? Veniti si voi unde s-a strans lumea si va prezentati \"Salut, sunt X de pe forum ...\" ce e asha greu ?

Cred ca iti dai seama ca nu poti spune cum te cheama la vreo cateva sute de oameni(sper ca vor veni sute de oameni de pe forum... :wink: )
Nici cu legitimatii de alea nu cred ca ar merge din cauza ca sunt prea mici....cred ca foile A4 lipite pe tricou/bluza/geaca ar fi cea mai buna idee....
Cred ca ar fi mai usor sa se vada numele user-ului pe el....asa toti vor sti cine e acela...
Va ganditi cum ar fi sa te prezinti din 2 in 2 sec.... :lol:
In orice caz.....sper ca o sa pot veni si eu... :)


Another ideea facem toti pancarde mari si scriem useru si le fluturam pe sus :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Oricum o sa ne gasim noi pe acolo nu asta e problema

Gabi 26-02-06 21:51

Terminaţi-o cu caterinca! Atāta timp cāt avem la dispoziţie 12.000 de metrii pătraţi, e imposibil să nu ne īntālnim :lol:

Serios acum, nu cred că va fi cineva care să vină singur, sau cineva care să nu ştie pe nimeni şi, atāta timp cāt nu e nimeni \"singur pe lume\", o să-i cunoască şi pe ceilalţi. Fără tricouri, foi A4, pancarte şi alte chiţibuşuri de genul ăsta.

Grecu_ 26-02-06 21:55

si mie mi-ar placea sa va cunosc desi sunt un membru nou :oops: ,dar sper ca asta nu conteaza !
mai bine ne descriem fiecare cum aratam :lol: :lol: ,cum au zis si altii ne descurcam noi ca doar suntem baieti mari :wink:

Grecu_ 26-02-06 21:56

si mie mi-ar placea sa va cunosc desi sunt un membru nou :oops: ,dar sper ca asta nu conteaza !
mai bine ne descriem fiecare cum aratam :lol: :lol: ,cum au zis si altii ne descurcam noi ca doar suntem baieti mari :wink:

George_P. 26-02-06 21:58

SA FITI SIGUR CA VOI FI PREZENT :D



P.S:Mai bine purtam tricourile peste geci,bluze etc. :lol: :lol:

shaid-kid 26-02-06 22:15

Chiar daca nu sunt prea cunosc,desi am o vechime pe site... totusi voi fi acolo!

SHOGUN-A8 26-02-06 22:18

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Grecu_\"
si mie mi-ar placea sa va cunosc desi sunt un membru nou :oops: ,dar sper ca asta nu conteaza !
mai bine ne descriem fiecare cum aratam :lol: :lol: ,cum au zis si altii ne descurcam noi ca doar suntem baieti mari :wink:

Eu o sa vin cu un cal alb si o sa ventur o esarfa rosie prin aer.... :lol:
Sunt sigur ca e imposibil sa nu ii recunosti pe cei de pe 4tuning! :wink:

tng 26-02-06 22:21

cate griji va faceti voi ...... :lol:

oricum vom stabilii un loc unde ne vom intalni cu totii ...si vom face cunostinta.ce e asa de greu sa iti rostesti nick`u de cateva ori :?
unii ne mai cunoastem intre noi .... mergem din aproape in aproape :wink:

mertan 26-02-06 22:54

stiu ca sunt prea mici. dar mai intai facem niste teste.

Gratzian 27-02-06 00:02

pe baza la ce vorbiti voi, am dat un tel la un amic, si e posibil sa aducem acolo o presa ca sa facem pe loc tricouri cum vreti voi: cu sigla, cu nick, cu poze pe care sa le faceti pe loc, orice si oricum

SUN 27-02-06 00:08

Gratzian se pare k ne salveaza...Respect lui...si intre timp bagatzi mare cu nicku si eventual o poza p o discheta...si am rezolvat problema... :D

Psycho 27-02-06 00:11

p mine o sa ma recunoashtetzi .. o sa am 2 tricouri reprezentative :)) .. mai mai gandesk la al 2`lea :))

Gratzian 27-02-06 00:16

inclusiv poze se pot face instant, acolo
puteti sa va pozati si cu masina care va place sa va faceti tricou

EvLSant0S 27-02-06 00:40

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Gratzian\"
inclusiv poze se pot face instant, acolo
puteti sa va pozati si cu masina care va place sa va faceti tricou

eheeeee ce inseamna sa fii OPEN MINDED !!! bravos ! foarte misto ideea ! foarte misto !
poate te mai gandesti si la chestia cu vt`u pe care am vbit-o , e un \"proiect\" sa-i zicem realizabil zic eu ...
\"vtuneri\" se gasesti , materialele necesare sa fie :)



p.s: ca sa scapati de tricouri si legitimatii - https://forum.4tuning.ro/viewtopic.ph...er=asc&start=0 aveti topicul asta aici , prezentati-va , si va gasiti pe acolo ... ;)
bafta

Gratzian 27-02-06 01:09

o sa aduc si ecusoane in alb...
daca va incsrieti, le aduc tiparite pt cei care vin acolo
luati direct la intrare

sil4tuning 27-02-06 05:39

unde ne inscriem ?

Hondarul 27-02-06 09:37

1 Attachment(s)
Asa credeti ca ma recunoasteti ??? :lol: :lol: :lol:

ps: din cauza tricoului, nu altceva... am tricoul asta de acum 2 ani, de cand e si poza

BabyBlue_EVO 27-02-06 09:46

eu zic sa vi cu pusca ca te recunoastem shi noi shi politia :lol: :lol: :lol: :lol:

mertan 27-02-06 09:53

e misto asha cum e tricoul. sa vedem. cum zice gratian e perfect. asteptam mai multe detalii.

the_mav 27-02-06 09:55

auzi hondare...vii si cu jucaria respectiva?
asa...just for fun :lol: :lol: :lol: 8) :P :wink:

Hondarul 27-02-06 10:01

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"the_mav\"
auzi hondare...vii si cu jucaria respectiva?
asa...just for fun :lol: :lol: :lol: 8) :P :wink:

Depinde, doar daca facem un concurs \"Cine are coaie sa stea cu marul pe cap\"... Un shot-gun si gata... avem si concusuri spectaculoase :lol:

Evo007 27-02-06 13:28

Gratian...data trecuta cand a fost ventage ...sau pus niste preturi de hotel?mai sunt valabile?

Zerofast 27-02-06 15:22

1 Attachment(s)
o idee :wink:

MaTzA 27-02-06 15:35

hmm ce pot sa spun i-mi place ideea dar dk poti te rog sa pui shi u layerul sau scrisul cu 4 tuning day shi sigla k sa le putem lua shi noi ar fii ideal :wink:

ra2 27-02-06 16:09

1 Attachment(s)
sigla o pun eu...da aia cu 4Tuning Day sa o puna cine o are :roll:

mertan 27-02-06 16:15

perfecta treaba zerofast si RedAlert2(cred ca asta vrei sa zici 8) ) o sa ne interesam de pretz. cam cat costa sa faci asha ceva.

2fastboy 27-02-06 20:21

incerc si eu sa ajung :cry: dar nu cred ca este cineva care sa aiba drum din Timisoara spre Bucuresti :cry: :cry: :cry: :roll: :roll: of..

Alexutzzz 27-02-06 20:41

VOI FI PREZENT

mertan 27-02-06 20:43

poate sa puna cineva o harta cu bucerstiu si unde prisma2?

Alexutzzz 27-02-06 20:48

VOI FI PREZENT

MaTzA 27-02-06 20:49

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mertan\"
poate sa puna cineva o harta cu bucerstiu si unde prisma2?

http://www.hartionline.ro/buc/harta/0.html poate te ajuta cumva

Skillzu 27-02-06 20:54

nu am nici o harta....oricum lasi si tu un numar de telefon...si acum depinde pe unde vii in buc...nush de unde se vine din bacau...dak vii pe dn1...e exact in drum..pe partea dreapta inainte sa ajungi in bucuresti....dak vii pe autostrada bucuresti pitesti..ar fi o solutie sa o iei pe centura..sau sa intri in buc si de la intrare sa te intalnesti cu icneva si sa vii.nu e greu.....te rezolvam....nu te lasam singur :D

MaTzA 27-02-06 21:00

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mertan\"
poate sa puna cineva o harta cu bucerstiu si unde prisma2?

http://www.hartionline.ro/buc/harta/0.html poate te ajuta cumva

Mishu-f 27-02-06 21:07

voi fi si eu prezent..... chiar dak nu cunosc pe nimeni pe forum.....ne cunoastem acolo :peace:

MaTzA 27-02-06 21:10

intra pe www.prisma.ro si poate te mai lamuresti cumva


All times are GMT +2. The time now is 11:46.

- Copyright 2026 4Tuning