![]() |
2 Attachment(s)
...cam in halul asta arata masina dupa o lunga terapie in Fireworks :lol:
Nu mai enumar modificarile pt ca sunt evidente ! |
daca as sti sa umblu in paint shop pro sau ce faceti voi astea, nu cred ca ar fi foarte greu sa fac un kitsch.
Se cere: o dacie, o emblema de BMW, eleron cu multa plasa, 2 seturi de proiectoare, oglinzi cromate, praguri gti, in spate - emblema M3 si gti, sport, eleron cu picioare, ornament toba cu sceptru de rege din targ, stopuri cu abtibild pe ele, BOSS pe luneta si semnul Nike, jante cu capace spinner cromate. |
Re:
Quote:
|
prima mea \"mashina\" daca i se poate spune asha din cariera de vtuner :D Kitch tuning...
macar acum se face shi ea folositoare la ceva :D |
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
ma bag si io la adobe
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
Ma bag si eu , dar de unde draq sa gasesc poze cu dacii 1300-1310 ??
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
super tare dshockevo ! foarte foarte tare ! felicitari :D
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
2 Attachment(s)
F aiurea :arrow:
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
degeaba .. cea mai tare tot a lu andrey e .. are ideei ..
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
2 Attachment(s)
Mai e valabil concursul? daca da.. :arrow:
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
ce se mai aude cu concursul asta?
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
mai nimic :D....
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
Deocamdata nu se mai aude nimic, deoarece timpul nu mai permite desfasurarea lui. Daca vreti, jucati-va cu photoshopul, dar retineti, masinile obtinute trebuie sa para cat mai reale!
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
1 Attachment(s)
e cam tarziu, nu stiu daca o mai fi valabil dar sper sa radetzi de ea =)):twisted:
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
cat d penala... tare rau =))
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
ms ms ma asteptam =)) :P
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
Mai ruver arata bestial dacia aia... bv.. imi place masca fata...
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
ms ms :D (bla bla bla tre sa mai scriu ceva cica e prea scurt mesazu si nu pot sa trimit :P)
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
2 Attachment(s)
:) ma bag si eu iote masina am facut-o mai mult sa-l oftic pe proprietar :D
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
cat de tare e catelu :lol: :lol: :lol: foarte misto ideea:lol:
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
vezi sa nu til ia basescu cainele... e dragutz :P ... dc sa strikt calitatea pozei in halul ala?!
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
Kel mai tare KITCH este ala primu...............................(Trabantelu)
-FAN- *-_........GOLF........_-* |
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
1 Attachment(s)
...........
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
haha tare ma
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
io sunt nou pe aici ...concursul asta mai tine ?
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
deci din cate intzeleg k tot comentati, si dupa ce poze se posteaza pe aici:) ....... reiese ideea k ,,kitch" e de fapt ,,tzaran tuning" unde orice om isi pune pe masina toate porcariile pe care pune mana..... asa e ? :)
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
2 Attachment(s)
revin cu opera mea de geniu,metamorfoza daciei,tot ce mia trecut prin cap mai putzin sigla nike si gti.
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
Quote:
------------------ |
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
2 Attachment(s)
__________________________
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
MAh deci mai tine concursul
? |
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
atata timp cat lumea posteaza....mai tine
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
nu e facuta d mine dar e buna
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...3&d=1145792770 |
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
:)) :D :peace: looolll LOL lol ,,, mane , ce ai nimerit-o ;) :)) Dar Lilu vrea sa participe cu ea ?! sau a fost facut pt battle?? :twisted: :twisted: :evil:
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
e facuta pt battle ... el nu stie ca i-am puso aici
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
LOL ...ce nebun esti mah.. :)) :twisted:
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
masina aia merita pusa aici ...vezi tu ..cam aia inseamna tuning`u unui cadillac facut de un roman ...asha ca nu mai lasatzi cadillac`uri prin romania :)))
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
Hai ca asta kiar ca e cea mai tare :pistoles::woowoo:
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
super tare.. :D pokemon's car :cool:
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
ma apuc si eu .....sa vezi ce ieseeee
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:17. |
- Copyright 2026 4Tuning