Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/13604-concurs-tare-kitch-virtual.html)

dshockevo 03-03-06 13:36

2 Attachment(s)
...cam in halul asta arata masina dupa o lunga terapie in Fireworks :lol:
Nu mai enumar modificarile pt ca sunt evidente !

Hondarul 03-03-06 13:55

daca as sti sa umblu in paint shop pro sau ce faceti voi astea, nu cred ca ar fi foarte greu sa fac un kitsch.

Se cere: o dacie, o emblema de BMW, eleron cu multa plasa, 2 seturi de proiectoare, oglinzi cromate, praguri gti, in spate - emblema M3 si gti, sport, eleron cu picioare, ornament toba cu sceptru de rege din targ, stopuri cu abtibild pe ele, BOSS pe luneta si semnul Nike, jante cu capace spinner cromate.

Skillzu 03-03-06 14:30

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
daca as sti sa umblu in paint shop pro sau ce faceti voi astea, nu cred ca ar fi foarte greu sa fac un kitsch.

Se cere: o dacie, o emblema de BMW, eleron cu multa plasa, 2 seturi de proiectoare, oglinzi cromate, praguri gti, in spate - emblema M3 si gti, sport, eleron cu picioare, ornament toba cu sceptru de rege din targ, stopuri cu abtibild pe ele, BOSS pe luneta si semnul Nike, jante cu capace spinner cromate.

AMIN! :lol:

LKS 03-03-06 14:31

prima mea \"mashina\" daca i se poate spune asha din cariera de vtuner :D Kitch tuning...


macar acum se face shi ea folositoare la ceva :D

Trickz 05-03-06 12:22

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
ma bag si io la adobe

ranek 05-03-06 13:01

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
Ma bag si eu , dar de unde draq sa gasesc poze cu dacii 1300-1310 ??

EvLSant0S 05-03-06 23:41

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
super tare dshockevo ! foarte foarte tare ! felicitari :D

2fastboy 06-03-06 16:24

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
2 Attachment(s)
F aiurea :arrow:

soricelu 13-03-06 15:47

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
degeaba .. cea mai tare tot a lu andrey e .. are ideei ..

movie 17-03-06 13:57

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
2 Attachment(s)
Mai e valabil concursul? daca da.. :arrow:

andrey2003 25-03-06 19:15

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
ce se mai aude cu concursul asta?

sandrin 26-03-06 13:41

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
mai nimic :D....

Gabi 26-03-06 14:00

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
Deocamdata nu se mai aude nimic, deoarece timpul nu mai permite desfasurarea lui. Daca vreti, jucati-va cu photoshopul, dar retineti, masinile obtinute trebuie sa para cat mai reale!

ruver 30-03-06 19:45

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
1 Attachment(s)
e cam tarziu, nu stiu daca o mai fi valabil dar sper sa radetzi de ea =)):twisted:

Ace Axel 30-03-06 22:21

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
cat d penala... tare rau =))

ruver 30-03-06 23:44

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
ms ms ma asteptam =)) :P

Alex2Fast4U 01-04-06 19:35

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
Mai ruver arata bestial dacia aia... bv.. imi place masca fata...

ruver 01-04-06 19:41

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
ms ms :D (bla bla bla tre sa mai scriu ceva cica e prea scurt mesazu si nu pot sa trimit :P)

Kolegosu' 04-04-06 18:24

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
2 Attachment(s)
:) ma bag si eu iote masina am facut-o mai mult sa-l oftic pe proprietar :D

metal_militia 04-04-06 18:58

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
cat de tare e catelu :lol: :lol: :lol: foarte misto ideea:lol:

Ace Axel 04-04-06 19:20

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
vezi sa nu til ia basescu cainele... e dragutz :P ... dc sa strikt calitatea pozei in halul ala?!

*-_Speed_-* 10-04-06 16:20

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
Kel mai tare KITCH este ala primu...............................(Trabantelu)

-FAN-
*-_........GOLF........_-*

maf 15-04-06 13:40

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
1 Attachment(s)
...........

soricelu 15-04-06 16:32

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
haha tare ma

?????????? 19-04-06 02:59

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
io sunt nou pe aici ...concursul asta mai tine ?

maf 19-04-06 09:57

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
deci din cate intzeleg k tot comentati, si dupa ce poze se posteaza pe aici:) ....... reiese ideea k ,,kitch" e de fapt ,,tzaran tuning" unde orice om isi pune pe masina toate porcariile pe care pune mana..... asa e ? :)

Trickz 19-04-06 14:49

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
2 Attachment(s)
revin cu opera mea de geniu,metamorfoza daciei,tot ce mia trecut prin cap mai putzin sigla nike si gti.

soricelu 19-04-06 15:39

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
Quote:

Originally Posted by tng
observ ca nu se prea face diferenta intre a lucra prost...si a face kitch tuning :roll:











------------------

soricelu 19-04-06 16:46

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
2 Attachment(s)
__________________________

?????????? 20-04-06 01:58

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
MAh deci mai tine concursul
?

ra2 20-04-06 08:39

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
atata timp cat lumea posteaza....mai tine

soricelu 23-04-06 19:10

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
nu e facuta d mine dar e buna
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...3&d=1145792770

ranek 23-04-06 19:34

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
:)) :D :peace: looolll LOL lol ,,, mane , ce ai nimerit-o ;) :)) Dar Lilu vrea sa participe cu ea ?! sau a fost facut pt battle?? :twisted: :twisted: :evil:

soricelu 23-04-06 21:58

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
e facuta pt battle ... el nu stie ca i-am puso aici

ranek 24-04-06 10:51

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
LOL ...ce nebun esti mah.. :)) :twisted:

LKS 02-05-06 11:33

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
masina aia merita pusa aici ...vezi tu ..cam aia inseamna tuning`u unui cadillac facut de un roman ...asha ca nu mai lasatzi cadillac`uri prin romania :)))

xizor 02-05-06 21:26

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
Hai ca asta kiar ca e cea mai tare :pistoles::woowoo:

soricelu 06-05-06 23:05

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
https://img528.imageshack.us/img528/6...17032da.th.jpg
here
https://img222.imageshack.us/img222/4...copy8pa.th.jpg

sandrin 07-05-06 19:56

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
super tare.. :D pokemon's car :cool:

Most_Wanted 15-05-06 22:57

Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
 
ma apuc si eu .....sa vezi ce ieseeee


All times are GMT +2. The time now is 12:17.

- Copyright 2026 4Tuning