![]() |
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
5 Attachment(s)
astra g 2.00dti cvzzzzzz
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
10 Attachment(s)
astra f 1992
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
1 Attachment(s)
si cu eleron
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
faine masini.sa le stapaniti sanatosi baieti fara incidente.mai astept si alti prieteni cu astre
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
4 Attachment(s)
Cateva poze si cu a mea, chiar daca nu-i terminata!
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
Quote:
cat ai dat pe jante?vreau si eu sa-mi iau.. |
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
13 mil am dat pe jante si le-am luat de la un baiat de pe forum
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
pt fes...ce marca sunt..or fi si cu 5 prezoane..pe 16 sau 17 inch..!?:-)
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
5 Attachment(s)
Hop si eu:)Bafta la toti:D
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
14 Attachment(s)
My Astra F :)
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
2 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
Quote:
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
2 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
2 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
4 Attachment(s)
Hai sa pun si eu cateva poze!
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
2 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
3 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
3 Attachment(s)
salut,sunt nou pe forum si m-am gandit sa pun si eu cateva poze cu a mea :X Sper sa va placa :)
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
1 Attachment(s)
frumoas opel ingrijit
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
4 Attachment(s)
Nu stiu daca isi are locul aici deocamdata dar incerc si cu a mea :D
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
7 Attachment(s)
:!::!:
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
4 Attachment(s)
.....................
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
2 Attachment(s)
.....................
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
3 Attachment(s)
/!\/!\/!\/!\/!\
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
o intrebare:
unde gasesc si eu un eleron cum are mad man |
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
Quote:
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
Quote:
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
Quote:
Mă interesează cāteva detalii despre ea!... |
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
Quote:
Foarte tare... Interesant numărul :D ( 1UBY ) ... |
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
5 Attachment(s)
spers sa va placa...o sa mai adaug ceva poze dupa ce o sa i pun si folia...salutari si sa auzim numai de bine!
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
cum te impaci cu cauciucurile? vad ca ai nankang ns2 daca nu ma insel..... am vazut masina prin bacau,arata bine....
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
ce motor ai?
|
Quote:
Quote:
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
3 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
3 Attachment(s)
Ce parere aveti de asta ?
|
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
3 Attachment(s)
o bruneta.. :D
|
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
frumoase jante, cat te-au dus?
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:31. |
- Copyright 2026 4Tuning