Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Opel tuning (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning.html)
-   -   Poze cu astrele noastre din Romania! (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning/133135-poze-astrele-noastre-romania.html)

jhonycvz 11-09-09 18:28

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
5 Attachment(s)
astra g 2.00dti cvzzzzzz

muntiu 12-09-09 16:46

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
10 Attachment(s)
astra f 1992

muntiu 12-09-09 16:52

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
1 Attachment(s)
si cu eleron

bogdan_r5 14-09-09 12:20

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
faine masini.sa le stapaniti sanatosi baieti fara incidente.mai astept si alti prieteni cu astre

FeS 14-09-09 12:34

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
4 Attachment(s)
Cateva poze si cu a mea, chiar daca nu-i terminata!

jhonycvz 14-09-09 21:57

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
Quote:

Originally Posted by FeS (Post 2638150)
Cateva poze si cu a mea, chiar daca nu-i terminata!

FeS
cat ai dat pe jante?vreau si eu sa-mi iau..

FeS 14-09-09 22:54

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
13 mil am dat pe jante si le-am luat de la un baiat de pe forum

jhonycvz 15-09-09 22:24

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
pt fes...ce marca sunt..or fi si cu 5 prezoane..pe 16 sau 17 inch..!?:-)

DarkXXX 19-09-09 01:58

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
5 Attachment(s)
Hop si eu:)Bafta la toti:D

VaLeX 22-09-09 21:12

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
14 Attachment(s)
My Astra F :)

pwr_bz 24-09-09 10:03

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
2 Attachment(s)
:arrow:

DarkXXX 24-09-09 12:14

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
Quote:

Originally Posted by pwr_bz (Post 2665106)
:arrow:

spal-o ca merita;)

pwr_bz 27-09-09 10:30

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
2 Attachment(s)
:arrow:

Moshuuuu 28-09-09 23:04

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
Cam asa :P
https://forum.4tuning.ro/picture.php?...pictureid=5681
https://forum.4tuning.ro/picture.php?...pictureid=5680

pwr_bz 29-09-09 07:26

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
2 Attachment(s)
:arrow:

mad man 29-09-09 13:17

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
4 Attachment(s)
Hai sa pun si eu cateva poze!

pwr_bz 30-09-09 05:49

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
2 Attachment(s)
:arrow:

pwr_bz 08-10-09 10:51

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
3 Attachment(s)
:arrow:

marian-biker 12-10-09 00:59

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
3 Attachment(s)
salut,sunt nou pe forum si m-am gandit sa pun si eu cateva poze cu a mea :X Sper sa va placa :)

dany_rdn 12-10-09 03:27

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
1 Attachment(s)
frumoas opel ingrijit

Fast_wheels 13-10-09 20:11

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
4 Attachment(s)
Nu stiu daca isi are locul aici deocamdata dar incerc si cu a mea :D

pwr_bz 15-10-09 06:59

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
7 Attachment(s)
:!::!:

pwr_bz 15-10-09 10:21

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
4 Attachment(s)
.....................

pwr_bz 15-10-09 16:13

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
2 Attachment(s)
.....................

pwr_bz 16-10-09 09:30

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
3 Attachment(s)
/!\/!\/!\/!\/!\

edyopel 17-10-09 16:32

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
o intrebare:
unde gasesc si eu un eleron cum are mad man

GJ 64 GAB 17-10-09 16:43

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
Quote:

Originally Posted by edyopel (Post 2726893)
o intrebare:
unde gasesc si eu un eleron cum are mad man

E eleron de serie... Caută şi tu pe la cineva care dezmembrează Opel!... Sau dă comandă pe net!

BV83bax 17-10-09 19:32

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_r5 (Post 2537984)
frumoasa decapotabilaaaaaaaaaa.s-o stapanesti sanatossssss

o produce si lester undeva la 200 e

alinyo06 03-11-09 15:55

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
https://img264.imageshack.us/img264/6743/1000646h.th.jpg
https://img188.imageshack.us/img188/6716/1000647t.th.jpg
https://img188.imageshack.us/img188/2069/1000651o.th.jpg
https://img20.imageshack.us/img20/5127/1000652u.th.jpg
https://img20.imageshack.us/img20/9246/1000654u.th.jpg
https://img22.imageshack.us/img22/6312/1000658s.th.jpg
https://img264.imageshack.us/img264/5051/1000662f.th.jpg

GJ 64 GAB 03-11-09 17:33

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
Pune nişte poze făcute ziua!...
Mă interesează cāteva detalii despre ea!...

alinyo06 03-11-09 17:40

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
Sper sa te ajute astea ;)
https://img515.imageshack.us/i/gnmfgm1.jpg/
https://img29.imageshack.us/i/gnmfgm2.jpg/
https://img44.imageshack.us/i/gnmfgm.jpg/

GJ 64 GAB 03-11-09 18:10

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
Ms mult!...
Foarte tare...
Interesant numărul :D ( 1UBY ) ...

bogdandra2001 04-11-09 12:24

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
5 Attachment(s)
spers sa va placa...o sa mai adaug ceva poze dupa ce o sa i pun si folia...salutari si sa auzim numai de bine!

bogdanu 04-11-09 14:10

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
cum te impaci cu cauciucurile? vad ca ai nankang ns2 daca nu ma insel..... am vazut masina prin bacau,arata bine....

BV83bax 04-11-09 17:14

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
ce motor ai?

bogdandra2001 04-11-09 17:36

Quote:

Originally Posted by bogdanu (Post 2779271)
cum te impaci cu cauciucurile? vad ca ai nankang ns2 daca nu ma insel..... am vazut masina prin bacau,arata bine....

salutare...ms , cu cauciucurile ma impac destul de bine avand in vedere pretul lor...cand le am pus prima data m am speriat, imi dadeau impresia ca masina aluneca, ca nu mai am aceeasi stabilitate,dar dupa cateva sute de km sunt in regula..sunt ok

Quote:

Originally Posted by BV83bax (Post 2779773)
ce motor ai?

e un 2.2 benzina 147 de cai

pwr_bz 12-11-09 07:05

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
3 Attachment(s)
:arrow:

Chelooo 12-11-09 22:38

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
3 Attachment(s)
Ce parere aveti de asta ?

X-centric 14-11-09 01:30

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
3 Attachment(s)
o bruneta.. :D

dany_rdn 14-11-09 01:32

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
frumoase jante, cat te-au dus?


All times are GMT +2. The time now is 05:31.

- Copyright 2026 4Tuning