![]() |
Astept Alexandra, astept :wink:
PS: de fapt, asteptam toti :) |
la titi aur caroseria era avariata doar .motoru era k .la fel si directia .
si eu am scris mai sus pe userul surorii mele |
Deci am intuit bine starea tehnica a Octaviei :wink:
PS: Alex - Alexandra - frati sunteti :) |
pai..cum...de unde crezi ca mi se trage mie...microbu'.....
mama a ramas shocata cand a auzit cu ce entuziasm povesteam de la raliu.....mi-a zis sa ma las de raliuri,,,ca nu e de fete.. :( :( :( de parca e dupa ea! :lol: wrooooooommmmmm |
Spune-i mamei tale ca in actualul sezon sunt 3 femei: un echipaj format din 2 femei si inca 1 copilot :)
PS (ca mi-am amintit): in lista cu concurentii inscrisi la Cluj nu apare nici un Renault 5. Cel putin nu in cea pe care am downloadat-o eu de pe www.autorally.ro :?: :!: |
mah iar va sacai cu poze... de data asta facute pe film (pt. cei interesati Agfa Vista ISO100)...
http://www.scirocco.ro/cj/ps1 http://www.scirocco.ro/cj/ps2 http://www.scirocco.ro/cj/ps4 http://www.scirocco.ro/cj/ps6 pe ps2 o sa aveti ocazia sa vedeti cateva clisee interesante cu Titi :| tot respectul pentru el, a mers FOARTE TARE, pacat ca nu a redresat inainte de a iesi. mai am de scanat 2-a filme (ps4, ps6 si ps9) pe care o sa le gasiti in acelasi loc... pe ps4 se Manu face spectacol... |
mie nu-mi merg linkurile scirocco :(
|
In schimb, mie da, ii super pozele.
|
gata am rezolvat si eu problema...imi merg si mie
:lol: :lol: :lol: :lol: :D super poze |
Re:
Quote:
btw, daca vreti putem face un sharing de poze, eu am adunat pana acum cam 300 megi de poze/filme |
1 Attachment(s)
Dan Burchel - craiovean de-al meu
Aseara au aratat un reportaj de la Cluj pe Oltenia TV, la stirile din sport. I-au luat interviu lui si lu' George Grigorescu, rivalul lui la A2000. :peace: |
1 Attachment(s)
aia e mashina...
|
Re:
1 Attachment(s)
Quote:
|
ow... :oops: shit... nu am observat pagina asta... deaia am abgat poza aia acuma ca am crezut ca inca e vorba de aciident... :roll: :oops:
|
Gabi, imi zici si mie unde ii link-ul cu \"discutii oltcit-uri\" pe forum, ca nu dau de el, vreau sa te intr. cate ceva dar nu aici ca sa zica lumea ca amestecam forum-urile.
|
scirocco: Dan are Golf III Kit Car. E ceva mai puternic decat Renault-ul lu' George Grigorescu care, in schimb, are ceva mai multi ani de raliu in spate.
Ciclistu: Masina mea - Discutie Oltcit |
dah... is o putoare... inca nu am pus pozele :oops:
|
pe mine m-a impresionat o masina renault 5
deci cum a plecat ala de langa noi si cum a accelerat .pe cuvant am ramas shocat .pacat ca a avut accidentul acela oribil . :evil: |
Mersi mult Gabi, pana la urma am cautat si am gasit.
|
Re:
Quote:
sa vezi faza dupa ce o avut accidentul o venit echipajul din r5,acolo unde eram noi,si tipu a cui ii capri ala busit... :D o inceput sa le zica ce bine o mers..si figuri de astea,si o zis pilotul:\"'si marmota....\"\"o razi toti de acolo de pe deal..pacat de ei :twisted: :D |
Renault-ul 5 e turbo :peace: Normal ca fuge de-l ia dracu'
|
ash vree yo sa fiu renault 5 GT T :lol: :twisted:
|
Scuza-ma tekno, nici nu ai mari pretentii, in momentul de fata cred ca ti-ar place sa fii orice, ca si mine de altfel....:)))
|
pozele de la raliu pe www.csracing.3x.ro
|
yep....faine poze tekno.... :D :D
|
Re:
Ma ... Gabi de ce am eu impresia ca nu ai masina?
|
Chiar asa, de ce ai impresia ca n-am masina?
|
Re:
lol ... da raspunde .. ai sau nu masina !
|
:oops: M-ai prins. Am masina, da' n-am permis. O sa ma inchizi ?
Acum... raspunde-mi si tu. De ce intrebi? |
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P
|
lool... las' GAbi... tzie nici nu itzi tre permis...
shtiu ca is off topic... da'... am auzit ca v-a prins garda aseara... ce a fost?? |
tek: Craiova - Curse ilegale :wink:
|
bene...a sta am auzit... da ce a fost... mai exact... cum?
|
Re:
Craiova - Curse ilegale
Hai sa radem ... cat de ilegale or fii fost? ca ... teoretic trebuia sa fiti la racoare ;) ce so intamplat ? poze ceva? |
:lol:
Piry: cati ani ai? La cate curse ai auzit tu pana acum ca au fost arestati si... daca intr-adevar a fost vreunu' retinut, de cati ai auzit c-au fost trimisi la proces si apoi la racoare? Cat de naiv poti sa fii... Oricum, suntem offtopic. Daca mai ai ceva de adaugat, te invit la noi in sectiune (Craiova - Curse ilegale). Numai bine! |
le-o dat avertisment si 1 bulion amenda...naspa
|
yo vroiam sa imi povesteshti cum a veniot garda... cum vatzi imprashtiuat ca shobolanii la lumina... chesti de genu asta :twisted: :lol:
|
Eu n-am fost acolo. N-am mai fost la o cursa in Craiova de... de anu' trecut din vara, adica de aproape 1 an si... nici nu am de gand sa ma duc prea curand.
\"Detalii\" la: https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...r=asc&start=60 Sa incheiem offtopicul... |
Re:
12 ani ...... de gherla
Ce masina ai ma Gabi ? |
Eeeh! Un amarat de Oltcit cu motor de 1100 cmc, 11R, mai pe romaneste.
Totusi: de ce?! |
| All times are GMT +2. The time now is 04:15. |
- Copyright 2026 4Tuning