Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Mobil 1 Rally (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/1312-mobil-1-rally.html)

Gabi 14-06-04 19:49

Astept Alexandra, astept :wink:

PS: de fapt, asteptam toti :)

alexufo 14-06-04 19:58

la titi aur caroseria era avariata doar .motoru era k .la fel si directia .
si eu am scris mai sus pe userul surorii mele

Gabi 14-06-04 20:03

Deci am intuit bine starea tehnica a Octaviei :wink:

PS: Alex - Alexandra - frati sunteti :)

strengaritza 14-06-04 20:28

pai..cum...de unde crezi ca mi se trage mie...microbu'.....
mama a ramas shocata cand a auzit cu ce entuziasm povesteam de la raliu.....mi-a zis sa ma las de raliuri,,,ca nu e de fete.. :( :( :(
de parca e dupa ea! :lol:
wrooooooommmmmm

Gabi 14-06-04 20:39

Spune-i mamei tale ca in actualul sezon sunt 3 femei: un echipaj format din 2 femei si inca 1 copilot :)

PS (ca mi-am amintit): in lista cu concurentii inscrisi la Cluj nu apare nici un Renault 5. Cel putin nu in cea pe care am downloadat-o eu de pe www.autorally.ro :?: :!:

scirocco 14-06-04 22:07

mah iar va sacai cu poze... de data asta facute pe film (pt. cei interesati Agfa Vista ISO100)...
http://www.scirocco.ro/cj/ps1
http://www.scirocco.ro/cj/ps2
http://www.scirocco.ro/cj/ps4
http://www.scirocco.ro/cj/ps6


pe ps2 o sa aveti ocazia sa vedeti cateva clisee interesante cu Titi :|
tot respectul pentru el, a mers FOARTE TARE, pacat ca nu a redresat inainte de a iesi.
mai am de scanat 2-a filme (ps4, ps6 si ps9) pe care o sa le gasiti
in acelasi loc...
pe ps4 se Manu face spectacol...

yonutz 14-06-04 22:17

mie nu-mi merg linkurile scirocco :(

Ciclistu 15-06-04 09:42

In schimb, mie da, ii super pozele.

yonutz 15-06-04 10:38

gata am rezolvat si eu problema...imi merg si mie
:lol: :lol: :lol: :lol: :D super poze

scirocco 15-06-04 13:46

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"yonutz\"
gata am rezolvat si eu problema...imi merg si mie
:lol: :lol: :lol: :lol: :D super poze

ma bucur ca va plac, ionutz eu eram de vina ca aseara pe la 12 cand le-am pus eram cam obosit si am scris gresit linkul.
btw, daca vreti putem face un sharing de poze, eu am adunat pana acum cam 300 megi de poze/filme

Gabi 15-06-04 14:01

1 Attachment(s)
Dan Burchel - craiovean de-al meu
Aseara au aratat un reportaj de la Cluj pe Oltenia TV, la stirile din sport. I-au luat interviu lui si lu' George Grigorescu, rivalul lui la A2000.

:peace:

tekno 15-06-04 15:33

1 Attachment(s)
aia e mashina...

scirocco 15-06-04 16:22

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
Dan Burchel - craiovean de-al meu
Aseara au aratat un reportaj de la Cluj pe Oltenia TV, la stirile din sport. I-au luat interviu lui si lu' George Grigorescu, rivalul lui la A2000.

:peace:

pai l-a taiat pe Grigorescu cu GOLF-ul lui :) am inteles ca are ceva calutzi sub capota golfuletzul :)

tekno 15-06-04 16:26

ow... :oops: shit... nu am observat pagina asta... deaia am abgat poza aia acuma ca am crezut ca inca e vorba de aciident... :roll: :oops:

Ciclistu 15-06-04 22:20

Gabi, imi zici si mie unde ii link-ul cu \"discutii oltcit-uri\" pe forum, ca nu dau de el, vreau sa te intr. cate ceva dar nu aici ca sa zica lumea ca amestecam forum-urile.

Gabi 16-06-04 14:27

scirocco: Dan are Golf III Kit Car. E ceva mai puternic decat Renault-ul lu' George Grigorescu care, in schimb, are ceva mai multi ani de raliu in spate.

Ciclistu: Masina mea - Discutie Oltcit

tekno 16-06-04 20:14

dah... is o putoare... inca nu am pus pozele :oops:

alexufo 16-06-04 20:50

pe mine m-a impresionat o masina renault 5

deci cum a plecat ala de langa noi si cum a accelerat .pe cuvant am ramas shocat .pacat ca a avut accidentul acela oribil . :evil:

Ciclistu 16-06-04 22:13

Mersi mult Gabi, pana la urma am cautat si am gasit.

yonutz 16-06-04 22:42

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"alexufo\"
pe mine m-a impresionat o masina renault 5

deci cum a plecat ala de langa noi si cum a accelerat .pe cuvant am ramas shocat .pacat ca a avut accidentul acela oribil . :evil:


sa vezi faza dupa ce o avut accidentul o venit echipajul din r5,acolo unde eram noi,si tipu a cui ii capri ala busit... :D o inceput sa le zica ce bine o mers..si figuri de astea,si o zis pilotul:\"'si marmota....\"\"o razi toti de acolo de pe deal..pacat de ei :twisted: :D

Gabi 17-06-04 19:32

Renault-ul 5 e turbo :peace: Normal ca fuge de-l ia dracu'

tekno 17-06-04 19:45

ash vree yo sa fiu renault 5 GT T :lol: :twisted:

Ciclistu 18-06-04 11:07

Scuza-ma tekno, nici nu ai mari pretentii, in momentul de fata cred ca ti-ar place sa fii orice, ca si mine de altfel....:)))

tekno 18-06-04 12:19

pozele de la raliu pe www.csracing.3x.ro

yonutz 18-06-04 12:30

yep....faine poze tekno.... :D :D

Piry 18-06-04 19:49

Re:
 
Ma ... Gabi de ce am eu impresia ca nu ai masina?

Gabi 18-06-04 20:37

Chiar asa, de ce ai impresia ca n-am masina?

Piry 18-06-04 21:05

Re:
 
lol ... da raspunde .. ai sau nu masina !

Gabi 18-06-04 21:08

:oops: M-ai prins. Am masina, da' n-am permis. O sa ma inchizi ?

Acum... raspunde-mi si tu. De ce intrebi?

COIOTU` JR. 18-06-04 21:54

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P

tekno 18-06-04 23:04

lool... las' GAbi... tzie nici nu itzi tre permis...
shtiu ca is off topic... da'... am auzit ca v-a prins garda aseara... ce a fost??

Gabi 18-06-04 23:12

tek: Craiova - Curse ilegale :wink:

tekno 18-06-04 23:32

bene...a sta am auzit... da ce a fost... mai exact... cum?

Piry 18-06-04 23:33

Re:
 
Craiova - Curse ilegale
Hai sa radem ... cat de ilegale or fii fost? ca ... teoretic trebuia sa fiti la racoare ;)

ce so intamplat ? poze ceva?

Gabi 18-06-04 23:44

:lol:
Piry: cati ani ai? La cate curse ai auzit tu pana acum ca au fost arestati si... daca intr-adevar a fost vreunu' retinut, de cati ai auzit c-au fost trimisi la proces si apoi la racoare? Cat de naiv poti sa fii...

Oricum, suntem offtopic. Daca mai ai ceva de adaugat, te invit la noi in sectiune (Craiova - Curse ilegale).

Numai bine!

yonutz 18-06-04 23:44

le-o dat avertisment si 1 bulion amenda...naspa

tekno 19-06-04 00:06

yo vroiam sa imi povesteshti cum a veniot garda... cum vatzi imprashtiuat ca shobolanii la lumina... chesti de genu asta :twisted: :lol:

Gabi 19-06-04 00:22

Eu n-am fost acolo. N-am mai fost la o cursa in Craiova de... de anu' trecut din vara, adica de aproape 1 an si... nici nu am de gand sa ma duc prea curand.

\"Detalii\" la: https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...r=asc&start=60

Sa incheiem offtopicul...

Piry 19-06-04 00:30

Re:
 
12 ani ...... de gherla

Ce masina ai ma Gabi ?

Gabi 19-06-04 00:35

Eeeh! Un amarat de Oltcit cu motor de 1100 cmc, 11R, mai pe romaneste.

Totusi: de ce?!


All times are GMT +2. The time now is 04:15.

- Copyright 2026 4Tuning