![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
hai ca ma bag si eu pe drift la ug 2 with sti dar nu sunteti asa multi pe hamachi :sad:
|
Re: NFS UG2 Drifters
e cineva pe hamachi ?:Dd
|
Re: NFS UG2 Drifters
Daca mai juca-ti care vreti dati-mi si mie un add si explicati-ma carei treaba cu hamachi si de unde il iau
|
Re: NFS UG2 Drifters
27.09.2009 - 22:00
Care va strangeti ?:D |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
in seara asta careva ???? strangetiva si voi 8 ca sa nu stam pe afara
|
Re: NFS UG2 Drifters
asta seara cineva?:D vad ca e30 racer e ON pe hamachi...
|
Re: NFS UG2 Drifters
care se baga azi la ora 21:00 21:10 ????????/// haide-ti mai drifterilor
|
Re: NFS UG2 Drifters
care se baga acuma ???????????// ne vdm pe hamachi
|
Re: NFS UG2 Drifters
Propun deschiderea fostului topic de drift si stergerea celor 2 actuale poate ca in felul acesta reusim sa aducem langa noi si niste fosti sau noi drifteri de ug2 ce parere aveti ?!? va rog sa raspundeti cu pro sau contra ,cei care nu au nici o treaba cu ug2 rog sa se abtina ,multumesc anticipat !
|
Re: NFS UG2 Drifters
sunt absolut de acord cu david in sf te-ai gandit si tu sa faci asta offffff
|
Re: NFS UG2 Drifters
poate redeschide si un capionat aaaa.... ce zici??
|
Re: NFS UG2 Drifters
Eu unul as vrea deschiderea fostului thread, dar cum posteaa racer , o sa se inchida imediat!
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
ma bag si eu la drift :D
astept detalii :) |
Re: NFS UG2 Drifters
uite ce propun sa sa redeschida si sa incepem un campionat pot sa va ajut :D dar fara injuraturi si tot felu de dinastea. mai ales ca nu mai puneti microfon si tot felu ca nu apreciaza lumea asa ca rog redeschiderea thredului celalat... ca sa ne dam ca oamenii de dragul vremurilor... (io nu eram pe atunci..)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
nu vor mai fi ma ingeras vremurile alea , greu vor mai fi vremurile cand stateam cu orele doar ca sa ne distram, poate o sa mai fie nu se stie ,rog cei care sunt in afara ecuatiei din trecut legata de inchiderea fostului topic sa se abtina de la comentarii aiurea ;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
PS: M-am cumintit nu mai postez aiurea :rolleyes2;):arrow: |
Re: NFS UG2 Drifters
se joaca in seara asta...ma bag si eu...:D
|
Re: NFS UG2 Drifters
e cineva ? ca eu sunt pregatit sa va rup franele :D
SIMPLU_MTZ - cei care joaca .. frenchkissu s-a duss..:)) |
Re: NFS UG2 Drifters
The champ is home asa ca va astept la o mica invarteala ;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Bai frate voi cand jucati ca eu de fiecare data cand intru ..sunt maxim 3 persoane ...si server canci :)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Nu are treaba cu drifturile dar cred ca trebuie sa vedeti toti asta :)) -> https://www.youtube.com/watch?v=IkY9E...er_profilepage
edit:acuma are treaba cu drifturile :O https://www.youtube.com/watch?v=_HLy0...ayer_embedded# si aici mai multe chestii http://www.nfs-modding-center.pl/news.php |
Re: NFS UG2 Drifters
Primele 2 link-uri sunt niste porcarii, iar al treilea e in poloneza din cate se pare, deci in mare nu ne influenteaza sau ajuta! Multumim oricum!
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
drift cu tractiune fata (bravo lui) e bun si circiut si car custom nu ma intereseaza decat cum bagam 6 useri intro cursa......... in seara asta cineva??? |
Re: NFS UG2 Drifters
Salutare..
Vreau si eu daca se poate sa joc.. Id-ul meu este: justin94_pietrosita |
Re: NFS UG2 Drifters
2 Attachment(s)
am sa prezint aici o modalitate de a juca pe net ug2 fara hamachi
mie mi se pare mai usor asa si mai rapid pLAN este un program (in bulgara cred ) deci se copiaza toate fisierele unde ati instalat jocul se intra pe program .exe, daca nu apare din prima programul mai intrati o data (prima oara "gandeste" el ceva) dupa apare iconul jos langa ceas, click dreapta pe el si selectati internet... dupa click pe al treilea tab "?????????" si selectati NFS UG 2 daca vreti sa jucati nfs ug 2 sau alt joc daca vreti sa jucati alt joc sio bineinteles daca il aveti ! dupa click pe al doilea tab "????" acolo trebuie sa apara NFS -ul d-click pe el si deschideti speed2.exe (crackul jocului) dupa o sa intre automat in joc si in LAN (in meciul jocului) o sa va apara cateva servere (daca vreti poti crea tu server) ... dupa alegi cursa si intri pe jocurile create de alti sau de tine ( la tine intra alti) am sa pun programul (.rar)si poze (tot in .rar se afla si ele) ca nici eu nu sunt lamurit de ce am scis aici :lol::lol::cry::lol: pt cei care nu am salvarea cu toata cariera terminato o sa pus save game |
Re: NFS UG2 Drifters
2fast4u_DK si alti voi nu mai jucati????? si parca se deschidea vechiul topic ce se mai aude???????
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Nu mai joaca nimeni ?
O mica poza din NFS Ug2 .. Nissan Skyline .. https://img43.imageshack.us/i/speed22...902021412.png/ 348 Km |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Banuiesc ca i-ai schimbat setarile masinii... |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Nu, nu am bagat coduri sau ceva:-P Am facut setarile pe dyno pentru a se duce cat mai mult la viteza :D |
Re: NFS UG2 Drifters
da-mi Pm cu id`u tau...sa facem un drag..(eu am 240sx)..
|
Re: NFS UG2 Drifters
nu se mai da nimeni la drift offfff :-J
|
Re: NFS UG2 Drifters
Am revenit. Pai...eu ma joc si Gta Sa-mp pe un server roleplay si de asta nu prea am timp de NFS. In fine.
Asta seara careva? Tocmai am stabilit un nou record cu Evo :)), 369 :D si culmeaaa ! e pt drift facut :| Nu credeam ca ma duc asa de mult cu el.... |
Re: NFS UG2 Drifters
pe mine ma gasiti mereu in weekend jucand nfs dar doar de-a latu acu jucam pe pLAN ca ni se pare mai usor de folosit deci va astept ori cu private mesage ori cu un buz pe mes si se rezolva. nu ma dau decat de-a latu si sper sa fim cel putin 4 care jucam oricum accept si 1vs 1
numai bine |
Re: NFS UG2 Drifters
Se baga careva ? Acum sunt si pe pLan si pe Hamachi...:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:14. |
- Copyright 2026 4Tuning