Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

Racer_e30 23-09-09 16:11

Re: NFS UG2 Drifters
 
hai ca ma bag si eu pe drift la ug 2 with sti dar nu sunteti asa multi pe hamachi :sad:

mitza mtb 24-09-09 22:48

Re: NFS UG2 Drifters
 
e cineva pe hamachi ?:Dd

GrigoGt 25-09-09 21:33

Re: NFS UG2 Drifters
 
Daca mai juca-ti care vreti dati-mi si mie un add si explicati-ma carei treaba cu hamachi si de unde il iau

mitza mtb 27-09-09 01:47

Re: NFS UG2 Drifters
 
27.09.2009 - 22:00
Care va strangeti ?:D

Racer_e30 27-09-09 10:32

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by mitza mtb (Post 2671727)
27.09.2009 - 22:00
Care va strangeti ?:D

io ma bag :D vb pe hamachi

Racer_e30 29-09-09 14:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
in seara asta careva ???? strangetiva si voi 8 ca sa nu stam pe afara

DannyKid 01-10-09 19:08

Re: NFS UG2 Drifters
 
asta seara cineva?:D vad ca e30 racer e ON pe hamachi...

Racer_e30 01-10-09 19:16

Re: NFS UG2 Drifters
 
care se baga azi la ora 21:00 21:10 ????????/// haide-ti mai drifterilor

Racer_e30 02-10-09 20:17

Re: NFS UG2 Drifters
 
care se baga acuma ???????????// ne vdm pe hamachi

DaViD TL 03-10-09 18:50

Re: NFS UG2 Drifters
 
Propun deschiderea fostului topic de drift si stergerea celor 2 actuale poate ca in felul acesta reusim sa aducem langa noi si niste fosti sau noi drifteri de ug2 ce parere aveti ?!? va rog sa raspundeti cu pro sau contra ,cei care nu au nici o treaba cu ug2 rog sa se abtina ,multumesc anticipat !

Racer_e30 03-10-09 19:37

Re: NFS UG2 Drifters
 
sunt absolut de acord cu david in sf te-ai gandit si tu sa faci asta offffff

Racer_e30 03-10-09 19:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
poate redeschide si un capionat aaaa.... ce zici??

Ingerasul99 04-10-09 12:56

Re: NFS UG2 Drifters
 
Eu unul as vrea deschiderea fostului thread, dar cum posteaa racer , o sa se inchida imediat!

DannyKid 06-10-09 00:18

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 2691280)
Eu unul as vrea deschiderea fostului thread, dar cum posteaa racer , o sa se inchida imediat!

Si eu vreau redeschiderea...dar sa fie strict la subiect...fara alte balarii si chestii cum se incepuse, bine asta daca puteti toti sa tineti o decenta ! :D

cmdbass 06-10-09 00:19

Re: NFS UG2 Drifters
 
ma bag si eu la drift :D
astept detalii :)

Racer_e30 06-10-09 16:17

Re: NFS UG2 Drifters
 
uite ce propun sa sa redeschida si sa incepem un campionat pot sa va ajut :D dar fara injuraturi si tot felu de dinastea. mai ales ca nu mai puneti microfon si tot felu ca nu apreciaza lumea asa ca rog redeschiderea thredului celalat... ca sa ne dam ca oamenii de dragul vremurilor... (io nu eram pe atunci..)

Ingerasul99 06-10-09 16:49

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Racer_e30 (Post 2697675)
uite ce propun sa sa redeschida si sa incepem un campionat pot sa va ajut :D dar fara injuraturi si tot felu de dinastea. mai ales ca nu mai puneti microfon si tot felu ca nu apreciaza lumea asa ca rog redeschiderea thredului celalat... ca sa ne dam ca oamenii de dragul vremurilor... (io nu eram pe atunci..)

Arata-mi 10 persoane care joaca nfs , mai mereu ? cu ce sa faci un campionat daca noi suntem acum maxim 5 care mai joaca,adunati-va din nou si dupa vorbim de discutarea deschiderii fostului topic!

DaViD TL 08-10-09 00:46

Re: NFS UG2 Drifters
 
nu vor mai fi ma ingeras vremurile alea , greu vor mai fi vremurile cand stateam cu orele doar ca sa ne distram, poate o sa mai fie nu se stie ,rog cei care sunt in afara ecuatiei din trecut legata de inchiderea fostului topic sa se abtina de la comentarii aiurea ;)

Racer_e30 08-10-09 15:11

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 2697740)
Arata-mi 10 persoane care joaca nfs , mai mereu ? cu ce sa faci un campionat daca noi suntem acum maxim 5 care mai joaca,adunati-va din nou si dupa vorbim de discutarea deschiderii fostului topic!

pai sper ca daca se deschide fostul topic o sa mai vina lumea nush ce sa zic asa cred ..... sau cel putin sper... se mai deschide topicul ala vechi pana la urma ?

PS: M-am cumintit nu mai postez aiurea :rolleyes2;):arrow:

LordCaddy 08-10-09 20:46

Re: NFS UG2 Drifters
 
se joaca in seara asta...ma bag si eu...:D

mitza mtb 08-10-09 21:14

Re: NFS UG2 Drifters
 
e cineva ? ca eu sunt pregatit sa va rup franele :D


SIMPLU_MTZ - cei care joaca .. frenchkissu s-a duss..:))

DaViD TL 10-10-09 13:21

Re: NFS UG2 Drifters
 
The champ is home asa ca va astept la o mica invarteala ;)

cmdbass 10-10-09 15:52

Re: NFS UG2 Drifters
 
Bai frate voi cand jucati ca eu de fiecare data cand intru ..sunt maxim 3 persoane ...si server canci :)

2fast4u_DK 12-10-09 17:47

Re: NFS UG2 Drifters
 
Nu are treaba cu drifturile dar cred ca trebuie sa vedeti toti asta :)) -> https://www.youtube.com/watch?v=IkY9E...er_profilepage
edit:acuma are treaba cu drifturile :O https://www.youtube.com/watch?v=_HLy0...ayer_embedded#
si aici mai multe chestii http://www.nfs-modding-center.pl/news.php

Ingerasul99 12-10-09 21:35

Re: NFS UG2 Drifters
 
Primele 2 link-uri sunt niste porcarii, iar al treilea e in poloneza din cate se pare, deci in mare nu ne influenteaza sau ajuta! Multumim oricum!

Racer_e30 16-10-09 18:54

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by 2fast4u_DK (Post 2712863)
Nu are treaba cu drifturile dar cred ca trebuie sa vedeti toti asta :)) -> https://www.youtube.com/watch?v=IkY9E...er_profilepage
edit:acuma are treaba cu drifturile :O https://www.youtube.com/watch?v=_HLy0...ayer_embedded#
si aici mai multe chestii http://www.nfs-modding-center.pl/news.php

tank - porcarie
drift cu tractiune fata (bravo lui) e bun si circiut si car custom
nu ma intereseaza decat cum bagam 6 useri intro cursa.........

in seara asta cineva???

NitsuJ- 17-10-09 14:25

Re: NFS UG2 Drifters
 
Salutare..
Vreau si eu daca se poate sa joc..
Id-ul meu este: justin94_pietrosita

Racer_e30 17-10-09 15:39

Re: NFS UG2 Drifters
 
2 Attachment(s)
am sa prezint aici o modalitate de a juca pe net ug2 fara hamachi
mie mi se pare mai usor asa si mai rapid

pLAN este un program (in bulgara cred )

deci se copiaza toate fisierele unde ati instalat jocul
se intra pe program .exe, daca nu apare din prima programul mai intrati o data (prima oara "gandeste" el ceva)
dupa apare iconul jos langa ceas, click dreapta pe el si selectati internet...
dupa click pe al treilea tab "?????????" si selectati NFS UG 2 daca vreti sa jucati nfs ug 2 sau alt joc daca vreti sa jucati alt joc sio bineinteles daca il aveti !
dupa click pe al doilea tab "????" acolo trebuie sa apara NFS -ul d-click pe el si deschideti speed2.exe (crackul jocului)
dupa o sa intre automat in joc si in LAN (in meciul jocului) o sa va apara cateva servere (daca vreti poti crea tu server) ... dupa alegi cursa si intri pe jocurile create de alti sau de tine ( la tine intra alti)

am sa pun programul (.rar)si poze (tot in .rar se afla si ele) ca nici eu nu sunt lamurit de ce am scis aici :lol::lol::cry::lol:

pt cei care nu am salvarea cu toata cariera terminato o sa pus save game

Racer_e30 17-10-09 15:41

Re: NFS UG2 Drifters
 
2fast4u_DK si alti voi nu mai jucati????? si parca se deschidea vechiul topic ce se mai aude???????

Ingerasul99 17-10-09 16:52

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Racer_e30 (Post 2726772)
2fast4u_DK si alti voi nu mai jucati????? si parca se deschidea vechiul topic ce se mai aude???????

cine a zis ca se deschide vechiul thread? facem economie la curent de asta nu se mai joaca nimeni, ca a venit criza!

NitsuJ- 23-10-09 15:50

Re: NFS UG2 Drifters
 
Nu mai joaca nimeni ?

O mica poza din NFS Ug2 ..
Nissan Skyline .. https://img43.imageshack.us/i/speed22...902021412.png/
348 Km

DannyKid 24-10-09 00:32

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by NitsuJ- (Post 2744557)
Nu mai joaca nimeni ?

O mica poza din NFS Ug2 ..
Nissan Skyline .. https://img43.imageshack.us/i/speed22...902021412.png/
348 Km

esti mic, i-am dat 391 :D8)

NitsuJ- 24-10-09 08:15

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by DannyKid (Post 2745847)
esti mic, i-am dat 391 :D8)

:))...as fi putut sa dau si eu...dar nu am unde..
Banuiesc ca i-ai schimbat setarile masinii...

cmdbass 25-10-09 02:41

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by NitsuJ- (Post 2746141)
Banuiesc ca i-ai schimbat setarile masinii...

DA cu niste coduri :lol:

Danuts* 25-10-09 10:59

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by cmdbass (Post 2748268)
DA cu niste coduri :lol:

Sunt dannykid ca sunt bannat pe celalalt cont pana pe 1 Nov.
Nu, nu am bagat coduri sau ceva:-P
Am facut setarile pe dyno pentru a se duce cat mai mult la viteza :D

cmdbass 25-10-09 17:09

Re: NFS UG2 Drifters
 
da-mi Pm cu id`u tau...sa facem un drag..(eu am 240sx)..

Racer_e30 30-10-09 21:54

Re: NFS UG2 Drifters
 
nu se mai da nimeni la drift offfff :-J

DannyKid 04-11-09 07:42

Re: NFS UG2 Drifters
 
Am revenit. Pai...eu ma joc si Gta Sa-mp pe un server roleplay si de asta nu prea am timp de NFS. In fine.
Asta seara careva? Tocmai am stabilit un nou record cu Evo :)), 369 :D si culmeaaa ! e pt drift facut :| Nu credeam ca ma duc asa de mult cu el....

Racer_e30 04-11-09 10:48

Re: NFS UG2 Drifters
 
pe mine ma gasiti mereu in weekend jucand nfs dar doar de-a latu acu jucam pe pLAN ca ni se pare mai usor de folosit deci va astept ori cu private mesage ori cu un buz pe mes si se rezolva. nu ma dau decat de-a latu si sper sa fim cel putin 4 care jucam oricum accept si 1vs 1
numai bine

DannyKid 05-11-09 18:25

Re: NFS UG2 Drifters
 
Se baga careva ? Acum sunt si pe pLan si pe Hamachi...:D


All times are GMT +2. The time now is 23:14.

- Copyright 2026 4Tuning