Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   BMW E30 S50 turbo vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/130664-bmw-e30-s50-turbo-vs.html)

bobiMOM 08-07-09 12:32

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by dragusu (Post 2470275)
da cu serie 530 te dai?

Dap...mai multe detalii te rog!

dragusu 08-07-09 13:16

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
fiat coupe 220cp?

bobiMOM 08-07-09 13:19

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by dragusu (Post 2470623)
fiat coupe 220cp?

Aha acum am inteles, cu 5-ul nu cred ca ma mai dau...nu vreau sa-l mai chinui aiurea dar dc vrei neaparat nu pot sa te refuz!;)

dragusu 08-07-09 13:32

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
nu neaparat..am vazut ca iti place sa te dai si erai inscris si cu 5-ul si ma gandeam sa vedem cum stau masinile ca 530d e febletea mea;)

bobiMOM 08-07-09 13:35

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by dragusu (Post 2470682)
nu neaparat..am vazut ca iti place sa te dai si erai inscris si cu 5-ul si ma gandeam sa vedem cum stau masinile ca 530d e febletea mea;)

Nu ma mai bag cu el...cred ca las locul altui concurent....dar ne vedem dc vrei in weekend....te astept la Ploieshti....facem un program mai amplu la paralele.

Vb si cu baietzii...mai aducetzi si voi ceva `carutze` si facem un gratar mai in sange asa!

dragusu 08-07-09 13:52

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
nu zici rau nici u poate week endul asta sau celalalt ca trebuie sa vin si pe la dyno la voi...si am si niste masini in jur de 250cai

bobiMOM 08-07-09 14:06

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by dragusu (Post 2470722)
nu zici rau nici u poate week endul asta sau celalalt ca trebuie sa vin si pe la dyno la voi...si am si niste masini in jur de 250cai

Astept un semn cand vei tu....0727772623! Sa-mi dai un telefon cu ceva timp inainte sa-i convoc si pe restul!

jakal 08-07-09 14:09

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
tin si eu la gratar cu 530 si fiat.........:P

dragusu 08-07-09 19:38

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
e bine cred ca e nevoie de 2 gratare...

Provenzano 09-07-09 00:59

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
jakal: frumoasa masina

jakal 09-07-09 01:19

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by Provenzano (Post 2472298)
jakal: frumoasa masina

mersi........de a ta nici nu mai vorbesc.....superba...8)

Provenzano 09-07-09 01:21

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
t h x

bobiMOM 23-07-09 10:32

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Mashina este pe strazi....astept provocari pt weekend!

elspa 23-07-09 10:58

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
daca ai drum in buc, eu sunt disponibil

bobiMOM 23-07-09 12:30

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by elspa (Post 2507053)
daca ai drum in buc, eu sunt disponibil

Vineri seara....e ok?

Calimero2003 24-07-09 14:22

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by Alfa_band (Post 2456405)
Nu cred ca sufera...ci doar profita de un avantaj care il au......daca ei pot scoate 100 si de cai cu un soft o evacuare si o admisie ce ar trebuii sa ii luam la bataie ca ba tu tre sa schimbi si pistoane sau plm ....o discutie tampita pana aici....pana una alta tot un 4x4 detine cel mai tare timp si culmea chiar o chinezarie de Evo.Pardon are al doilea timp.Primul fiind alt 4x4.

Cel mai bun timp la ce? .. la Drag nici nu se pune problema ca "spatele" sa fie detronat ...

Corneliu26 24-07-09 18:34

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by Calimero2003 (Post 2510131)
Cel mai bun timp la ce? .. la Drag nici nu se pune problema ca "spatele" sa fie detronat ...

El se referea cred ca in romania,unde e greu sa bati un 4x4,in conditiile in care se tin liniutele aici,oricum lumea nu sta in Rumania.

T@zMania 25-07-09 23:29

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
ceva rezultate?
mi-a ajuns la urechi ca unele provocari s-au concretizat....;)

Provenzano 29-07-09 09:57

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 2507282)
Vineri seara....e ok?

Joi se mai tine ceva?? o sa vin si eu.......

bitnet 29-07-09 10:12

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by Provenzano (Post 2519673)
Joi se mai tine ceva?? o sa vin si eu.......

Buzaul vine sigur.

bobiMOM 18-08-09 13:15

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Nimik nou? Avem si locatie destul de buna pt 4x4! (in Ploieshti)

negoitacata 18-08-09 17:26

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 2566539)
Nimik nou? Avem si locatie destul de buna pt 4x4! (in Ploieshti)

facem ceva saptamana asta la ploiesti??....ca venim si noi mai pregatiti...

razvanxx 21-08-09 00:56

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by negoitacata (Post 2567247)
facem ceva saptamana asta la ploiesti??....ca venim si noi mai pregatiti...

daca organizati ceva sa anuntati ! ibiza o sa fie prezenta .:D

bobiMOM 21-08-09 01:12

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by razvanxx (Post 2573826)
daca organizati ceva sa anuntati ! ibiza o sa fie prezenta .:D

Poate luatzi si voi 997-le....asta dc nu e ocupat sau cine stie.....:))))

razvanxx 24-08-09 19:26

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 2573840)
Poate luatzi si voi 997-le....asta dc nu e ocupat sau cine stie.....:))))

am sa mai vb cu el din nou! :-P
eu vin cu skoda daca organizati ceva.

Kiki 27-08-09 18:44

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
hop si io, razvane ma suni....ibitza prezenta

dragusu 28-08-09 00:28

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by Kiki (Post 2590558)
hop si io, razvane ma suni....ibitza prezenta

prezenta si la unguri?

bobiMOM 13-09-09 14:09

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
UP....UP...nimik?

Provenzano 15-09-09 10:26

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
pai daca nu mai sunt masini in Ro.......:PPPP cata frica de un Biet URS?:)))

bobiMOM 30-09-09 09:26

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
cine mai vrea cu ursul weekendul asta?:rolleyes2

Alex_55 30-09-09 20:20

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
pai ce ai facut cu gtr-ul ? stiu ca te asteapta

georgerg 30-09-09 21:53

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by Alex_55 (Post 2681917)
pai ce ai facut cu gtr-ul ? stiu ca te asteapta

o sa faca - am stabilit ceva exact - te astept - suna-ma daca vrei sa vezi!!!

bobiMOM 01-10-09 08:02

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by Alex_55 (Post 2681917)
pai ce ai facut cu gtr-ul ? stiu ca te asteapta

In afara de GTR....

76BPR 01-10-09 21:01

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 2682908)
In afara de GTR....

cu un cbr de 1000 daca vrei

georgerg 01-10-09 21:40

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by 76BPR (Post 2684810)
cu un cbr de 1000 daca vrei

cu cbr-ul eventual mai incerc si eu daca vrei - sunt curios de o noua setare!!!

76BPR 01-10-09 22:52

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by georgerg (Post 2684965)
cu cbr-ul eventual mai incerc si eu daca vrei - sunt curios de o noua setare!!!

Vreau cum sa nu.
Spuneti cand vreti si vin

bobiMOM 02-10-09 00:30

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by 76BPR (Post 2684810)
cu un cbr de 1000 daca vrei

Dap, chiar sunt curios! lasa-mi nr pe privat!

T@zMania 03-10-09 01:02

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
rezultate boss...sa le auzim din gura ta sa nu cumva sa se lase loc de interpretari;)

YCSNHT 03-10-09 15:59

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
CARE A FOST REZULTATUL IN CURSA CU GTR-UL????????????

T@zMania 03-10-09 16:40

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
se pare ca bmw-ul a batut.....asteptam sa confirme unul din cei doi soferi;),sau rs6-le...sau wpp-ul;)
astea sunt neoficiale,nu vreau sa creez discutzii,sper sa confirme cineva rezultatele


All times are GMT +2. The time now is 09:04.

- Copyright 2026 4Tuning