Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   RS Tuning Bucureşti (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/130063-rs-tuning-bucuresti.html)

m_power87 29-06-10 21:20

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Salut, frumoase lucrari, poti imbraca in carbon o capta de E60? la ce pret? de asemenea as dori un pret pt un portbagaj gen CSL tot pt E60 cu tot cu vopsit.
Multumesc

Sese_RS 30-06-10 10:14

Re: RS Tuning Bucureşti
 
m_power87 AI PM. K www.rstuning.tk

86DRN 30-06-10 18:10

Re: RS Tuning Bucureşti
 
salut, cat ma costa si pe mine un stalp de golf IV cu 2 ceasuri ?, cum sunt in poza de mai sus .. dar cu 2 ceasuri nu cu 3, ms

Sese_RS 01-07-10 23:15

Re: RS Tuning Bucureşti
 
3 Attachment(s)
ploapa luneta m6 gata ,montata

Sese_RS 01-07-10 23:21

Re: RS Tuning Bucureşti
 
5 Attachment(s)
haion s3 usurat ,cam 17kg, 2 buc unu gata vpsit,si echipat cu luneta pex iar celalat scos din matrita astazi

Sese_RS 02-07-10 10:20

Re: RS Tuning Bucureşti
 
2 Attachment(s)
replica bodi kit x6 HAMMAN IN CURS DE MATRITARE

86DRN 05-07-10 23:32

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by 86DRN (Post 3483415)
salut, cat ma costa si pe mine un stalp de golf IV cu 2 ceasuri ?, cum sunt in poza de mai sus .. dar cu 2 ceasuri nu cu 3, ms

?????????

Sese_RS 06-07-10 09:09

Re: RS Tuning Bucureşti
 
86DRN ai pm

Sese_RS 24-07-10 23:45

Re: RS Tuning Bucureşti
 
11 Attachment(s)
e 46 difuzor custom fibra laminat cu carbon +un portbagaj csl complect fibra

Sese_RS 25-07-10 00:08

Re: RS Tuning Bucureşti
 
9 Attachment(s)
m3 e46 cabrio in lucru +inca un dif. m3 csl carbon

Lucian 25-07-10 07:49

Re: RS Tuning Bucureşti
 
2 Attachment(s)
Salut Sese! Un eleron pt Clio rs mk.3 (gen Clio Cup) se poate?

Harry_87 25-07-10 10:51

Re: RS Tuning Bucureşti
 
1 Attachment(s)
Salut, ma intereseaza sa-mi laminez cu carbon o masca de navigatie 2 DIN, exact cea din poza. Astept pe PM daca se poate face lucrarea si un pret. Multumesc anticipat!

Sese_RS 25-07-10 12:12

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by Lucian (Post 3540620)
Salut Sese! Un eleron pt Clio rs mk.3 (gen Clio Cup) se poate?

da se poate dar mai bine til cumperi original cam tot pe aicia ajunge ca si bani la mine eleroanele necesita multa munca si atentie k. dar daca vrei vb

SUPAPA_Jr 25-07-10 12:22

Re: RS Tuning Bucureşti
 
la ce pret ai laminatul cu fibra de carbon? e la m2 sau piesa?

Sese_RS 25-07-10 12:28

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by SUPAPA_Jr (Post 3541022)
la ce pret ai laminatul cu fibra de carbon? e la m2 sau piesa?

sal, per piesa

mitza mtb 26-07-10 00:54

Re: RS Tuning Bucureşti
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Sese_RS (Post 3474965)
VITARA LA INCEPUTURI 2005

Am si eu o poza cu masina asta prin calculator :D

Sese_RS 27-07-10 00:25

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by mitza mtb (Post 3542536)
Am si eu o poza cu masina asta prin calculator :D

da grav acum nici nu near mai lasa sa intram in parcare la xpo cu asa ceva:lol::lol::lol::lol:dar toate au inceput nu?

tudorcluj 27-07-10 11:11

Re: RS Tuning Bucureşti
 
un vopsit complect la un passat b5.5 variant? cam la ce pret , culoarea e un bej, si vreau pe negru, si interiorul

mitza mtb 28-07-10 09:47

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by Sese_RS (Post 3544961)
da grav acum nici nu near mai lasa sa intram in parcare la xpo cu asa ceva:lol::lol::lol::lol:dar toate au inceput nu?

Lasa ca au intrat unii cu bari vopsite cu sprayu si altele , mie mi se pare foarte frumoasa masina asta , si acum .. dupa vreo 3 ani de cand am vazut prima oara o poza cu ea :D .. Se cunoaste cine stie meserie .. nu stiu cati pot face ce ai facut tu pe vitara aia in ziua de azi :) .

Sese_RS 29-07-10 09:36

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by mitza mtb (Post 3547794)
Lasa ca au intrat unii cu bari vopsite cu sprayu si altele , mie mi se pare foarte frumoasa masina asta , si acum .. dupa vreo 3 ani de cand am vazut prima oara o poza cu ea :D .. Se cunoaste cine stie meserie .. nu stiu cati pot face ce ai facut tu pe vitara aia in ziua de azi :) .

da nu trebuie sa dam in alti aici fiecare cu ce poate ,am apreciat intodeauna concurenta,iar multi de pe piata ami sunt prieteni ca as este frumos sa schimbam pareri idei etc ,iti multumesc ptr aprecieri.

alex.p7m 31-07-10 00:24

Re: RS Tuning Bucureşti
 
1 Attachment(s)
as vrea sa`mi umflu putin aripile pe spate ... o poza cu masina ... aripile sunt la locu lor intregi .. putin strambe dar nu f mult ... astept o oferta estimativa prin pm - multumesc frumos


stima

Sese_RS 16-10-10 22:22

Re: RS Tuning Bucureşti
 
16 Attachment(s)
un olep tomberone clasic:lol::lol::lol:asa dupa concediu

bofanel 17-10-10 20:38

Re: RS Tuning Bucureşti
 
pt un golf 4 variant .... ce poti face? spoiler fata spate praguri si badboy.... si cat costa treaba ?

Sese_RS 17-10-10 22:42

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by bofanel (Post 3735245)
pt un golf 4 variant .... ce poti face? spoiler fata spate praguri si badboy.... si cat costa treaba ?

ai pm k www.haltech.ro www.rstuning.tk

GABBY_ 16-01-11 17:36

Re: RS Tuning Bucureşti
 
V-am lasat un P.M. legat de un astra h dar nu am primit nici un raspuns

SEBASTIAN 24-01-11 04:12

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Cat costa de realizat o usa din material foarte usor si o capota spate.
Nu tin neaparat sa fiie carbon look ci doar f usoara.

Sese_RS 30-01-11 12:33

Re: RS Tuning Bucureşti
 
2 Attachment(s)
usi e30 si body kit exterior destinte drag&drift

morpheusmaster 30-01-11 13:07

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by Sese_RS (Post 4034516)
usi e30 si body kit exterior destinte drag&drift

Fabuloasa treaba Sese!!! Portierele is si ele din fibra? :shock::shock: Bodykit pare a fi pt coupe, portierele la fel
Poze cu bara fata? :D Un pret?

neai lovit grav cu bodykit asta...e marfa

Sese_RS 30-01-11 13:17

Re: RS Tuning Bucureşti
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 4034637)
Fabuloasa treaba Sese!!! Portierele is si ele din fibra? :shock::shock: Bodykit pare a fi pt coupe, portierele la fel
Poze cu bara fata? :D Un pret?

neai lovit grav cu bodykit asta...e marfa

sal. eu imi fac treaba nu vreau sa lovesc pe nimeni :lol:usile sunt mod.de4 in curand fac si de coupe.poz bara fata

ClaudyuNSL 30-01-11 13:28

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Perversa ca pe Targu Ocna :))))) jmecher rau body kit-ul asta frate.........daaa kitu cat e kitu :D ?!?!?!?

Sese_RS 30-01-11 13:40

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by ClaudyuNSL (Post 4034695)
Perversa ca pe Targu Ocna :))))) jmecher rau body kit-ul asta frate.........daaa kitu cat e kitu :D ?!?!?!?

in curand atac si pisicarii ca am devenit si eu pisicar dasta:lol:cat de pret ptr. body kit nu m-am decis dar este destul de scump ptr vremurile astea.

ClaudyuNSL 30-01-11 14:00

Re: RS Tuning Bucureşti
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Sese_RS (Post 4034726)
in curand atac si pisicarii ca am devenit si eu pisicar dasta:lol:cat de pret ptr. body kit nu m-am decis dar este destul de scump ptr vremurile astea.

ursar ai fost...acu sa vedem ca pisicar ce faci :D
Ce poate fi mai frumos si mai unicat decat un kit M3 E36 GTR :D...asa ceva nu are nimeni in romania....

SEBASTIAN 30-01-11 15:08

Re: RS Tuning Bucureşti
 
superb

kinderu 30-01-11 18:01

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by Sese_RS (Post 4034516)
usi e30 si body kit exterior destinte drag&drift

blana !!!!! super treaba

cloud206 30-01-11 21:14

Re: RS Tuning Bucureşti
 
M-ar interesa daca aveti vreun body kit pentru un fiat stilo 4/5 usi.

Sese_RS 30-01-11 23:52

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by cloud206 (Post 4036234)
M-ar interesa daca aveti vreun body kit pentru un fiat stilo 4/5 usi.

sal. nu avem pentru aceasta masina nimic si nu vom face curand.:sad:

Sese_RS 02-02-11 22:43

Re: RS Tuning Bucureşti
 
3 Attachment(s)
capota audi s3 fara armatura prindere 5 puncte destinata drag prize aerisire compartiment mot.2,8kg greutate totala,scuze ptr. poze revin cu unele mai bune

Sese_RS 04-02-11 09:48

Re: RS Tuning Bucureşti
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Sese_RS (Post 4047200)
capota audi s3 fara armatura prindere 5 puncte destinata drag prize aerisire compartiment mot.2,8kg greutate totala,scuze ptr. poze revin cu unele mai bune

poze mai bunicele

Sese_RS 16-02-11 09:57

Re: RS Tuning Bucureşti
 
6 Attachment(s)
incepe sezonu si am mai facut una alta ptr drift&drag:
usi e36 coupe
usi e30 coupe
capota e30
cap.potrbagaj e30
plafon e30

Spyder 16-02-11 16:44

Re: RS Tuning Bucureşti
 
2 Attachment(s)
Salut!

Poti sa imi faci un eleron ca cel din imagine ? daca da la ce pret si cat dureaza, astept un PM.

merci


All times are GMT +2. The time now is 14:23.

- Copyright 2026 4Tuning