![]() |
Re: Lotus Exige S
Quote:
asta poate pe pista da pe strada e greu sa pleci cu tractiunea spate in afata la 4x4 gen subaru evo and so on.Oricum si exigeul tot spate e |
Re: Lotus Exige S
5 Attachment(s)
new pics :D
|
Re: Lotus Exige S
Ca mare fan Lotus spun ca Exige-ul e unul din visele mele.
|
Re: Lotus Exige S
Manevrabilitatea Lotusurilor in general este ceea ce impresioneaza pe toata lumea, pana si pe cei de la Top Gear care sunt mai greu de multumit...
Daca mai tinem cont si de performantele obtinute din acest motor mic, si de exoticismul designului exterior, clar as prefera aceasta masina in locul unui M5, care deja nu te mai face sa mai intorci capul pe strada cand vezi unul. Cu coboratul din aceasta masina ar fii o problema, cel putin pentru Clarkson a fost...;) |
| All times are GMT +2. The time now is 13:22. |
- Copyright 2026 4Tuning