Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Volkswagen tuning (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning.html)
-   -   Golf V cu usi de Lamborghini (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning/12761-golf-usi-lamborghini.html)

JohnyXxx 04-04-06 22:05

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Golf V cu usi de lamburghini =))))) ha ha ha ha PRAFFFFF

JohnyXxx 04-04-06 22:08

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Quote:

Originally Posted by turbojack
Insaeamna ca nu ai vazut pina acum nici golf III GTI cu 5 usi,nici Golf IV GTI cu 5 usi.
Cert este ca masina cu 4 usi si doar 2 usi lambo style arata mizerabil.
Pina acum am vazut doar o singura masina cu 4 usi dar toate lambo style.Aia da,era ceva interesant de vazut.
Insa un Golfushtean care nici macar sportiva nu arata.....
Anul trecut am modificat usile la un Corrado.Ala mai arata cit de cit cu usi lambo,insa golf......

Aberezi omule :)) nici nu stiu de unde le dai, aici tine de gustul fiecaruia nu ca iti place tie sau nu.

JohnyXxx 04-04-06 22:18

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
E Lamborghin ba nu lamburghini

Bogdan_mb 04-04-06 22:31

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Quote:

Originally Posted by JohnyXxx
E Lamborghin ba nu lamburghini

lol ... tu corectezi omul dar nu ai vazut ca ai uitat un "i" ;)

scuze de remarca sper sa nu te superi

gspawn 05-04-06 08:42

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
S-a grabit si el un pic cand a corectat.. Apropo am vazut golful la promotor cu 2 saptamani in urma, Ionut Stancu se pare ca nu prea stie multe despre bolidul pe care il conducea

Morro 05-04-06 08:55

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Quote:

Originally Posted by Tataee_^
Daca era GTI trebuia sa aiba 2 usi.

wrong .....

Tataee_^ 05-04-06 13:29

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Morro inainte sa vb asha ca sa te afli si tuh in treaba mai bine ai citii toate posturile, am recunoscut greseala mea shi mi-am cerut scuze!

Morro 05-04-06 15:32

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
hihi am ratat o pagina pardon

juana_man 07-04-06 12:26

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Quote:

Originally Posted by Tataee_^
TIR, am spus mainainte ca masina apartine rapidistulu Ionut Stancu.

poate are calitati de fotbalist dar.....................e un habarnist in privinta masinilor!!! am vazut reportaju pe pro tv si am ramas uimit cat de prost era!!!!!ceva de genu "tarani prosti din spania cu audi"dar acest lucru se poate explica: E FOTBALIST:oops: , eci clar ce nivel de IQ are!!!! :D:D:D:D

JohnyXxx 10-04-06 02:50

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Quote:

Originally Posted by juana_man
poate are calitati de fotbalist dar.....................e un habarnist in privinta masinilor!!! am vazut reportaju pe pro tv si am ramas uimit cat de prost era!!!!!ceva de genu "tarani prosti din spania cu audi"dar acest lucru se poate explica: E FOTBALIST:oops: , eci clar ce nivel de IQ are!!!! :D:D:D:D


Asa e frate =))) bine zis

Bogdan_mb 10-04-06 14:10

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Quote:

Originally Posted by juana_man
poate are calitati de fotbalist dar.....................e un habarnist in privinta masinilor!!! am vazut reportaju pe pro tv si am ramas uimit cat de prost era!!!!!ceva de genu "tarani prosti din spania cu audi"dar acest lucru se poate explica: E FOTBALIST:oops: , eci clar ce nivel de IQ are!!!! :D:D:D:D

am vazut si eu reportajuu .... a fost chiar jalnic nu stia ce sa il mai intrebe ca sa nu il jigneasca .. se vede ca e rapidist :D ...

juana_man 10-04-06 14:27

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Quote:

Originally Posted by wtcvictim
am vazut si eu reportajuu .... a fost chiar jalnic nu stia ce sa il mai intrebe ca sa nu il jigneasca .. se vede ca e rapidist :D ...

ma intreb ,oare de unde are masina???? e o rusine k astfel de masini ajung la.........:oops: :oops: :oops:

Bogdan_mb 10-04-06 14:47

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Quote:

Originally Posted by juana_man
ma intreb ,oare de unde are masina???? e o rusine k astfel de masini ajung la.........:oops: :oops: :oops:

ghinion ....poate omu nu ii in tema in ceea ce priveste masinile (nu il acuza nimeni ) dar macar putea sa citeasca si el din talon macar cateva date inainte de emisiune ... daca stia cateceva de acolo nu se facea chiar asa de ras

AlexXx-4ti 27-04-06 02:50

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
7 Attachment(s)
ceva foto legat de G5

Attachment 93706Attachment 93708

Attachment 93709Attachment 93710

Attachment 93711Attachment 93712

Attachment 93713

Bogdan_mb 28-04-06 17:58

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
[QUOTE=AlexXx-25]ceva foto legat de G5

un adevarat showcar pe care arata cat de cat bine lsd ... nu se prea poate compara cu masina lui stancu

Tataee_^ 01-05-06 20:50

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
Eu raman la parerea ca pe golf nu dau bine lam doors.

AlexXx-4ti 06-05-06 06:36

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Quote:

Originally Posted by wtcvictim
lsd ... nu se prea poate compara cu masina lui stancu

la ce te referi si de cind vorbeam de masina lu stancu
subiectul era cu totul altul ,
-numai bine!!!8)

The_Mask 06-05-06 07:45

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Quote:

Originally Posted by cipri4n
tataee...se poate sh` cu` 4 ush`....oricum nici yo nu cred k e golf 5 GTI.....pe motor scrie FSI.....n`ar tre` sa scrie GTI????.....corectatzi`ma dak gresesc


Daca aveai coarne impungeai;) Motor de pe GTI este FSI exact cum scrie acolo insa are in plus TURBINA fata de restul variantelor FSI( 1.6, 2.0)

Bogdan_mb 06-05-06 09:24

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Quote:

Originally Posted by AlexXx-25
la ce te referi si de cind vorbeam de masina lu stancu
subiectul era cu totul altul ,
-numai bine!!!8)

adica masina lui are 4 usi si arata foarte rau , aceea cu 2 usi arata mult mai bine , doar prin faptu ca e varianta cu 2usi , ce sa mai zic de restu...
si care era subiectul de la care am deviat ?

AlexXx-4ti 07-05-06 00:28

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
2 Attachment(s)
[quote=wtcvictim]adica masina lui are 4 usi si arata foarte rau ,

Räu putin zis aratä naspa de tot ,uite un microcar cu usi de lambo ce aratä mult mai bine nici ästa nu meritä dar aratä bine ,personal eu nu as pune asa ceva pe o masinä cu 4 usi,asa ceva se pune acolo unde meritä dar dacä a pus inseamnä cä are bani dar nu are gust.
-subiectul golf 5 cu usi de lambo ,adicä despre masini nu despre proprietari .

Attachment 98438 Attachment 98439

Bogdan_mb 07-05-06 03:34

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
[QUOTE=AlexXx-25]
Quote:

Originally Posted by wtcvictim
adica masina lui are 4 usi si arata foarte rau ,

Räu putin zis aratä naspa de tot ,uite un microcar cu usi de lambo ce aratä mult mai bine nici ästa nu meritä dar aratä bine ,personal eu nu as pune asa ceva pe o masinä cu 4 usi,asa ceva se pune acolo unde meritä dar dacä a pus inseamnä cä are bani dar nu are gust.
-subiectul golf 5 cu usi de lambo ,adicä despre masini nu despre proprietari .

Attachment 98438 Attachment 98439

pai , pacat de masina , si inca odata pacat de ea pt ca are asa proprietar

roby18 08-05-06 23:11

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
golfu ala daca era tunat calumea arata mai bine .........

Raekwon 09-05-06 08:06

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
fratilor omu nu a avut bani de vw tuareg sau x5 sau un ml etc cum si-au luat colegii lui si a dat in jur de 25000E? parca pasta in loc de 7-80 mii pe una mentionata mai devreme :-) . Si el asa a cumparato de la reprezentanta ca ei au tunato nu a duso si el la o firma speciala de tunning!!Poate cei de acolo de fapt sigur faceau o treaba mai buna :-P ! in general e misto nu foarte speciala in afara de scrisu de motor(motiv sa-i mai ia bani ..) iar in ceea ce priveste usile nu prea se potrivesc eu sunt adeptu usilor normale (sunt un pic conservator)

blondu_glf 2 09-05-06 23:16

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
superba masina ........pacat ca nu va place si voua dar oricum tre sa apreciati si voi ca totusi omu a bagat ceva bani in ea si se vede.....mie imi place enorm de mult

Bogdan_mb 11-05-06 18:58

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
Quote:

Originally Posted by blondu_glf 2
superba masina ........pacat ca nu va place si voua dar oricum tre sa apreciati si voi ca totusi omu a bagat ceva bani in ea si se vede.....mie imi place enorm de mult

unde is banii aceia oare ? aruncatzi pe scrisul de pe motor ... si de ar fi banii au fost aruncatzi fara cap ..

steaua23 15-05-06 09:03

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Quote:

Originally Posted by cipri4n
tataee...se poate sh` cu` 4 ush`....oricum nici yo nu cred k e golf 5 GTI.....pe motor scrie FSI.....n`ar tre` sa scrie GTI????.....corectatzi`ma dak gresesc

pai FSI e tipu de motor ... si mai jos scrie TURBO :)

MaNu05 25-05-06 19:54

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
tataee itzi zik cum potzi sah deosebesti un GTI deh restu golfurilor: are in jurul grilei rosu fii mai atent si in primele poze si ai sa vezi ca are in jur la grila rosu si grila e altfel decat a unui golf normal

*-_Speed_-* 03-06-06 17:28

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
Super Belea Golfu:shock: Lam vazut si yo dar(La TV:sad: )orcum nustiu daca est vreun Golf V Gti mai fain ca asta in Romania:?:
......_-_Rapidist_-_........

amewricanu 05-06-06 10:23

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
ma un singur lucru e de *** la masina lui ......si-a pus usi de lambo pe cand a lui are 4 frateeeee , alea din fata se deschid in sus si alea din spate normal !!!!??? :( nasol rau de tot , in rest foarte misto spoiler-ul fata de la ABT , pacat de esapament (dak l-ati vazut din spate) , toate 4 evacuarile sunt scoae rau de tot inafara , te poti urca pe ele cu picioarele , hmmmm , in rest super misto si inauntru , pakt k nu e DSG ..... k era mai rapida. oricum felicitari pt masina , si fiecare cu gusturile lui ....bye

bulldog_cox 15-06-06 22:04

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
...frumoasa,dar aratau mai bine daca masina era "mai mica pe inaltime", mai ingusta,si daca era in 2 usi,

dexter_20 18-06-06 20:04

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
Fratilor,ce aveti cu saracul om?LSD prinde bine pe un Golf si eu sincer nu vad rostul sa mai pui si in spate.Ce dak are 4 usi si are doar pe fata LSD? Unde e problema?

bulldog_cox 18-06-06 22:49

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
aspectul...aia e problema,eu imi luam ceva in 2 usi...sincer,

Rares_CRM 20-06-06 13:24

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
mai aveti poze cu golful?? :D e SUPER!!! :yikes:

dexter_20 23-06-06 19:00

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
Quote:

Originally Posted by bulldog_cox
aspectul...aia e problema,eu imi luam ceva in 2 usi...sincer,

De acord cu tine.Poate el a vrrut sa intre fetele mai usor in spate...

bulldog_cox 24-06-06 16:08

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
:)) probabil

joker4dna 29-06-06 01:04

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
era cel mai shmecher daca facea usile din spate sa se deschida invers(nu in sus)(inspre spate)!!in rest ok

DjVictor 04-07-06 17:07

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
Bai dar eu stiu de un GOLF V GTI care vine din fabrica cu lambo doors , motor de 250CP , 2 litri , jenti pe 18 " .... cred ca e vreo 35.000 euro park nush sigur ....

steaua23 04-07-06 17:49

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
si asta ai citit-o in revistat aia "car tunning" ???
gti are 200 de cai. mai e o vers aniversara parca de 220 sau 230 de cai ...
la 250 e r32 cu tractiune 4x4
oricum lambo pe o masina de 5 usi arata urat. mai frumos pe un coupe fara rama la geam

DjVictor 05-07-06 12:55

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
2 Attachment(s)
Niste chestii ajutatoare ...

bulldog_cox 05-07-06 17:41

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
citeste in pdf-urile trimise de djVictor
acolo gasesti tot ce trebuie si ce e adevarat!


All times are GMT +2. The time now is 22:10.

- Copyright 2026 4Tuning