![]() |
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
E foarte frumoasa masina, dar culoarea nu merge deloc.
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
intradevar misthoo masina
prima poza e belea ;) |
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
e bestiala ...astia de la Hamann nu se incurca nicidecum cu economiile ....:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:03. |
- Copyright 2026 4Tuning