![]() |
Re: Execut modificari custom fibra de sticla
1 Attachment(s)
salut!Poti face un spolier ca asta din imagine pt.un BMW E46 320D si daca da atunci la cati bani ma ajunge?
|
Re: Execut modificari custom fibra de sticla
Daca exista de cumparat bara asta cumpar-o ca iesi mai convenabil...daca nu da-mi add pe mess sa vb acolo ce si cum....
|
Re: Execut modificari custom fibra de sticla
2 Attachment(s)
Pleoape hyundai accent, dupa vopsire
|
Re: Execut modificari custom fibra de sticla
2 Attachment(s)
Un preiect mai amplu...Golf 5 - bara fata, bara spate, praguri, capota, manere scoase, bandouri scoase, limba haion, eleron, deschidee portbagaj plus usi din telecomanda.
Voi reveni cu mai multe poze dupa ce iese de la vopsit. |
Re: Execut modificari custom fibra de sticla
4 Attachment(s)
Sambata dimineata....capota bad boy corsa B + vopsire la spray provizorie
|
Re: Execut modificari custom fibra de sticla
2 Attachment(s)
Buza bara fata bmw seria 3...
|
Re: Execut modificari custom fibra de sticla
1 Attachment(s)
Pleoape seat leon si bara fata ...
|
Re: Modificari custom Bucureşti
3 Attachment(s)
Seat leon dupa vopsire...modificari - bara fata, bara spate(prelungire si difuzor aer), pleoape, si grila fara semn, urmeaza sa fie montate si vopsite si pragurile.
|
Re: Modificari custom Bucureşti
3 Attachment(s)
Skoda octavia - bara fata clean, prelungire bara fata, pleoape, difuzor de aer bara spate
Voi reveni cu mai multe poze dupa vopsirea integrala a masinii(negru mat) |
Re: Modificari custom Bucureşti
2 Attachment(s)
Salut,
Ma intereseaza si pe mine o modificare pe un eos bara fata, cam cat m'ar costa? |
Re: Modificari custom Bucureşti
Modifici un porbagaj pt e46 stil CSL ?Ce banii?
|
Re: Modificari custom Bucureşti
Da, se face...da-mi add pe mess pentru detalii. Costa 4 mil
|
Re: Modificari custom Bucureşti
interesante lucrari.Spor la treaba in continuare.
|
Re: Modificari custom Bucureşti
1 Attachment(s)
Salut, sa imi astupi bandourile pt o bara fata de Megane 2, daca se poate, si ce pret?
|
Re: Modificari custom Bucureşti
2 Attachment(s)
salut!poti sa-mi faci un eleron pt luneta ca cel din poza?la ce pret?multumesc!
|
Re: Modificari custom Bucureşti
Se pot face...dati-mi add pe mess pentru mai multe detalii si preturi
|
Re: Modificari custom Bucureşti
salut un difuzor de aer custom pe un golf 4 cv in genul asta https://forum.4tuning.ro/attachment.p...4&d=1247042498 poti sa faci?
astept un pm cu pretul si durata de executie |
Re: Modificari custom Bucureşti
salut
un tuning celica 2002 stock ?imi faci si mie un pret eventual si sa-mi zici cand ai avea timp mersi |
Re: Modificari custom Bucureşti
Salut! Imi puteti modifica un eleron de pe un ford focus mk2 normal astfel incat sa fie cat mai asemanator cu cel de pe noul focus RS ?
|
Re: Modificari custom Bucureşti
Salut Aveti PM. Pentru mai multe detalii add pe mess
|
Re: Modificari custom Bucureşti
4 Attachment(s)
Un proiect mai mare, proaspat scos de la vopsit...
|
Re: Modificari custom Bucureşti
Nu e frumos ce faci dar...
|
Re: Modificari custom Bucureşti
salut , un mercedes w124 , ce poti face pt el , sa iasa putin in evidenta?
|
Re: Modificari custom Bucureşti
Se pot face multe...trebuie sa imi zici ce vrei si discutam....da-mi add pe mess
yamahaer1cip la ce te referi? |
Re: Modificari custom Bucureşti
Hmm frumusel ultimul proiect , unde a fost facuta modificarea ? Si cam cat a trebuit sa dai din buzunar pentru el ...?!
Multumesc ;) |
Re: Modificari custom Bucureşti
salut!
mai mai ati lucrat mult la masina degeaba e clean look ati muncit la haion evacuare bara spate usi (lipsa clantze) ...si modificare bara fatza :( aici putin nu as fi de acor cu acest proiect deoarece parerea mea nu bate cleanu cu gauroaca aia din fatza... iarta-mi critica nu e de rea intentie dar parerea mea e ca nu e ideea ideala pentru frumusetea de la stergator in colo :) ...la jante as mai avea o obiectie dar nu vreau sa ma iei ca si un critic rau voitor ci iti vad munca si putin ai grabit terminarea :) vopsitul cool ,,,,si atent :) daca schimbai rosu spate sa scoti frumusetea in vizor si fata neagra poate era mai nevazuta bara dar asa schimba-o urgent sui vei fi cool :) bafta la ea in continuare si sa nu te lasi suparat pe ceea ce am zis ...iao constructiv si poate ai mai primit acest sfat cand zice unul e invidie cand zic mai multi credema ca e o lipsa :) salut! |
Re: Modificari custom Bucureşti
Salut,
Am si eu un spoiler de pisicuta care trebuie reparat cu fibra. Are o crapatura sub farul drept pana la proiector si o bucata de aprox 8-10 cm sarita de sub proiectorul din stanga. Nu este mult de lucru zic eu dar este deranjant pentru aspectul general al masinii. Imi spui si mie un pret pentru reparatie te rog si imi zici daca te ocupi si de vopsea? Multumesc |
Re: Modificari custom Bucureşti
Deci! Proiectul a fost facut dupa gustul clientului nu dupa placul meu. Eu doar am executat ce mi s-a cerut.
Se poate face reparatia...da-mi add pe mess pentru detalii |
Re: Modificari custom Bucureşti
Cat ma costa un kit total ca cel dupa golf 5? chiar ma intereseaza
|
Re: Modificari custom Bucureşti
Imi raspunde si mie cineva la intrebare ....sau astept in zadar ?! Ms :rolleyes2
|
Re: Modificari custom Bucureşti
MillionDollarBaby nu inteleg intrebarea. Modificarile le-am facut eu...si nu am scos nimic din buzunar. Cam 1000 euro l-au costat pe client modificarile din fibra.
|
Re: Modificari custom Bucureşti
salut la un tico ce poti sa-i faci? :D...astept raspuns
|
Re: Modificari custom Bucureşti
salut . pleoape ptr un hyundai accent model nou ai ? si daca se poate la ce pret ?
|
Re: Modificari custom Bucureşti
depinde de cum vrei sa arate mai bine sau mai rau decat e acuma......
|
Re: Modificari custom Bucureşti
2 Attachment(s)
Salut,ma intereseaza niste prelungiri de bara ca cele din poze(fata, spate).Daca se poate si un pret.(pm)
|
Re: Execut modificari custom fibra de sticla
Quote:
|
Re: Execut modificari custom fibra de sticla
salut, as dori daca se poate sa imi evezati din tabla buzele aripilor dupa spate pentru un E36 coupe, si daca se poate cam cat ar costa si un numar de telefon. Multumesc anticipat.
|
Re: Modificari custom Bucureşti
salut, ma intereseaza un pret pentru un bad boy look + bari clean fata/spate la un cielo.
|
Re: Modificari custom Bucureşti
2 Attachment(s)
ai putea sa faci eleron ca in pozele alaturate?si ce pret?ms.stima
|
Re: Modificari custom Bucureşti
17 Attachment(s)
Scuze ca nu am mai postat de mult timp pe aici si nu am raspuns ultimilor intrebari.
Intre timp m-am mutat la alt garaj in zona Bucurestii noi/ Chitilei. Ma gasiti la acelasi nr de telefon. 0761322679 Atasez cateva poze cu cateva din lucrarile pe care le-am realizat in acest timp. - Pleoape seat leon - bara spate renault coupe - - Un proiect mai complex - seat leon - bara fata, bara spate, pleoape integrate, dupa care evazari, eleron, pleoapa parbriz, unit usile spate - si ceva lucru la masina mea - honda crx del sol |
| All times are GMT +2. The time now is 03:57. |
- Copyright 2026 4Tuning