![]() |
Vedeti ca am pus lamuriri si o harta pe topicul cu detalii despre cursa.
Cursa va fi pe data de 5 iunie 2004 |
Va multumesc pt. raspuns.
|
Re:
He he he...o sa vin si eu... :dance: :boogy: :joy:
Dar am o intrebare: POT SA GASESC BILETE SAMBATA LA BANEASA???? eu nu-s din bucuresti...si pana sambata nu pot sa vin sa imi iau bilete...asha ca se vor gasi nu? p.s: nu am stat sa citesc toate posturile |
Re:
Quote:
|
Am auzit, ca Poti si sa faci insrcirere la Pit Stop Tuning.
www.pitstoptuning.ro E langa Piata Victoriei. |
In Cezar Boliac nr. 9 este sediul Tomina. Si este pe langa piata alba-iulia.
|
Re:
Quote:
sa speram ca va fi pe 6 ... sau poate se decid sa o tina pe 5 la ora 13 ... sau mai bine sa fie ora 15 ... ori sunt nehotarati oamenii astia care le \"organizeaza\" sau chiar le e greu sa le organizeze ... asta e ... C'est la vie |
| All times are GMT +2. The time now is 07:42. |
- Copyright 2026 4Tuning