Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bucuresti - 05.06.2005 (https://forum.4tuning.ro/44-bucuresti-05-06-2005.html)
-   -   Intrebari legate de cursa (https://forum.4tuning.ro/44-bucuresti-05-06-2005/1165-intrebari-legate-cursa.html)

ZoliaT 30-05-04 13:54

Vedeti ca am pus lamuriri si o harta pe topicul cu detalii despre cursa.
Cursa va fi pe data de 5 iunie 2004

ZerO_CooL 30-05-04 22:41

Va multumesc pt. raspuns.

Stuey 01-06-04 22:03

Re:
 
He he he...o sa vin si eu... :dance: :boogy: :joy:
Dar am o intrebare:
POT SA GASESC BILETE SAMBATA LA BANEASA????
eu nu-s din bucuresti...si pana sambata nu pot sa vin sa imi iau bilete...asha ca se vor gasi nu?
p.s: nu am stat sa citesc toate posturile

a4b5 02-06-04 09:14

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TYE\"
Eu as vrea sa-mi procur biletul mai inainte ... nu in ziua cursei ... asa ca o singura intrebare as avea (deocamdata) ... unde e Str. Cezar Boliac Nr.9 .. ca nu prea stiu unde e !!

asta e adresa sediului LEGAL RACING daca nu ma insel ... am fost pe acolo da nu mai tin minte unde e,.. hai ca revin in curand cu un raspuns..

zetemte 02-06-04 10:28

Am auzit, ca Poti si sa faci insrcirere la Pit Stop Tuning.

www.pitstoptuning.ro

E langa Piata Victoriei.

ZerO_CooL 02-06-04 11:09

In Cezar Boliac nr. 9 este sediul Tomina. Si este pe langa piata alba-iulia.

voinea 05-06-04 11:49

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"MC Mate\"
Cursa a ramas stabilita pe 6 iunie.Pe topic scrie clar ,,Urmeaza 6 iunie etapa viteza Aeroport Baneasa''.Respekt


sa speram ca va fi pe 6 ... sau poate se decid sa o tina pe 5 la ora 13 ... sau mai bine sa fie ora 15 ... ori sunt nehotarati oamenii astia care le \"organizeaza\" sau chiar le e greu sa le organizeze ...


asta e ... C'est la vie


All times are GMT +2. The time now is 07:42.

- Copyright 2026 4Tuning