Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   Legale 28 Martie - Cine participa? (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/114679-legale-28-martie-participa.html)

world cars 27-03-09 19:45

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Adeabea astept maine sa va vad o sa vin de la 7 dimienata as vrea sa fiu si eu intr-o masina cand faceti o liniuta cu careva, dar nu cred ca am sanse

KillerINC 27-03-09 19:47

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by world cars (Post 2189511)
Adeabea astept maine sa va vad o sa vin de la 7 dimienata as vrea sa fiu si eu intr-o masina cand faceti o liniuta cu careva, dar nu cred ca am sanse


n+are rost sa vii la 7 ... pe la 10

BigBoss 27-03-09 20:20

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Chiar 11 ca la inceput va fi grupa a...mai neinteresant

KillerINC 27-03-09 20:21

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by BigBoss (Post 2189624)
Chiar 11 ca la inceput va fi grupa a...mai neinteresant


deh ... n-au toti bani de pisicute cu 120-150 de cai ....

world cars 27-03-09 21:51

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Vin pe la 8 cand incepeti sa va adunati ma luati si pe mine cu voi in masina careva va rog eu mult.

TwentyOne 27-03-09 22:24

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by world cars (Post 2189862)
Vin pe la 8 cand incepeti sa va adunati ma luati si pe mine cu voi in masina careva va rog eu mult.

in masina, in timpul cursei , nu are voie decat pilotul

KillerINC 27-03-09 22:29

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
si in plus de asta , nu ai ce sa faci in zona participantilor ca simplu spectator ... nu ai face decat sa incurci lumea ... asa ca vino si tu ca toti oamenii normali, cand incepe cursa

world cars 27-03-09 22:31

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
:(( naspa rau ce vroiam si eu sa ma,bage in scaune demaraju.Maine chiar vreu sa va cunosc asa dar nu va stiu uite poate daca vezi un baiat de 15 ani cu o sapca loto albastra si alba si niste tenesi albi eu sunt si poate, ma chemati careva sa imi aratati si mie Bijuterile voastre.

KillerINC 27-03-09 22:38

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by world cars (Post 2189965)
:(( naspa rau ce vroiam si eu sa ma,bage in scaune demaraju.Maine chiar vreu sa va cunosc asa dar nu va stiu uite poate daca vezi un baiat de 15 ani cu o sapca loto albastra si alba si niste tenesi albi eu sunt si poate, ma chemati careva sa imi aratati si mie Bijuterile voastre.


nu trebuie nimeni sa te cheme sa vezi masinile care o sa fie in parcare :) eu de exemplu la toate legalele de la noi , in timp ce se dadeau cei de la grupa A1 eram in parcari si faceam poze la greu tuturor masinilor ... bine ... asta o sa o fac si maine ... dar cand o sa am timp

world cars 27-03-09 22:40

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Bine la cat e strangerea adica la cat veniti ??? cred ca vine si ala cu Audi R8 eu nu mai am rabdare .

KillerINC 27-03-09 22:59

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by world cars (Post 2189986)
Bine la cat e strangerea adica la cat veniti ??? cred ca vine si ala cu Audi R8 eu nu mai am rabdare .

la 10

BigBoss 28-03-09 07:13

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
R8 ca r8 dar vine TT cu 600CP...Daca vine ala va fi senzatie...mai ales ca a facut in Bucuresti un Lambo !!!Nu are cine sa-l faca la grupa libera!

viorelu 28-03-09 12:04

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
17 Attachment(s)
Cateva instantanee de astazi...de la legale:)

BigBoss 28-03-09 13:35

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Hmm de unde 600 CP pe audi TT ala ca uite acum 10 minute l-a facut muci unu !!! :)))))

cristy_sofy 28-03-09 15:23

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by BigBoss (Post 2191027)
Hmm de unde 600 CP pe audi TT ala ca uite acum 10 minute l-a facut muci unu !!! :)))))

saracu' ce ii plang de mila :lol: poze poze care mai aveti :rolleyes2 nu am putut ajunge si eu sa vad:cry:

BigBoss 28-03-09 15:40

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
9 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by cristy_sofy (Post 2191146)
saracu' ce ii plang de mila :lol: poze poze care mai aveti :rolleyes2 nu am putut ajunge si eu sa vad:cry:

Finish-

Marius_mym89 28-03-09 17:49

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
15 Attachment(s)
de la mine

AlexRo 28-03-09 18:34

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
34 Attachment(s)
Hai si de la mine cateva :rolleyes2 :lol: Revin si cu seria a-2-a

world cars 28-03-09 18:35

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
29 Attachment(s)
Cateva din masinile de astazi

world cars 28-03-09 18:40

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
BMW pisicuta aia albastra avea NOS uitati-va la tubu acela din imaginile de mai sus.

Marius_mym89 28-03-09 19:04

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
gata baieti? astea au fost pozele ? filmuletze ceva:-)?

AlexRo 28-03-09 19:16

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
14 Attachment(s)
Partea a-2-a

world cars 28-03-09 19:19

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
A fost frumos mie mi-a placut,au fost marfa si masinile.

BigBoss 28-03-09 19:34

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Maria Ioana....:)))) frate distrusu ala ce cauta ma acolo..sau era in drum spre Remat????!!!!



Cel mai bun timp a fost de 12 sec si ceva...si ce e mai interesant e faptul ca niste masini de grupa inferioara au facut timp mai bun decat cele din grupa superioara..asta nu inseamna decat ca sunt multi care AU MINTIT cand au declarat CP. URAT DIN PARTEA LOR !:!:

In locul lor i descalificam instant !

KillerINC 28-03-09 19:41

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by BigBoss (Post 2191720)
Maria Ioana....:)))) frate distrusu ala ce cauta ma acolo..sau era in drum spre Remat????!!!!



Cel mai bun timp a fost de 12 sec si ceva...si ce e mai interesant e faptul ca niste masini de grupa inferioara au facut timp mai bun decat cele din grupa superioara..asta nu inseamna decat ca sunt multi care AU MINTIT cand au declarat CP. URAT DIN PARTEA LOR !:!:

In locul lor i descalificam instant !


ala cu Maria Ioana a facut senzatie ... nu stiu daca l-ai vazut la linuta , dar a avut un timp destul de bun ... nu stiu ce are sub capota , dar are ceva frumos

Tutankhamon 28-03-09 19:43

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by BigBoss (Post 2191720)
Maria Ioana....:)))) frate distrusu ala ce cauta ma acolo..sau era in drum spre Remat????!!!!


Cel mai bun timp a fost de 12 sec si ceva...si ce e mai interesant e faptul ca niste masini de grupa inferioara au facut timp mai bun decat cele din grupa superioara..asta nu inseamna decat ca sunt multi care AU MINTIT cand au declarat CP. URAT DIN PARTEA LOR !:!:

Nu ştiu dacă au minţit respectivii cānd au declarat CP. E posibil ca timpii mai mici să fie şi din eroarea umană, deoarece unele maşini au fost cronometrate cu laserul ăla cu fotocelulă, apoi ăla s-a dereglat, iar ca să nu mai stea ăia să īl regleze au cronometrat "de mānă", ca să zic aşa, cu cronometru d-ala de folosesc profesorii de sport.

PS: Am stat vreo 2-3 ore chiar la finish, lāngă maşina care īnregista timpii, d-aia vă spun asta.

BigBoss 28-03-09 19:53

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Da atunci ar fi o explicatie...Nu l-am vazut pe ala..cand s-a dat el mancam niste mitetei :))

Tutankhamon 28-03-09 19:58

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by KillerINC (Post 2191741)
ala cu Maria Ioana a facut senzatie ... nu stiu daca l-ai vazut la linuta , dar a avut un timp destul de bun ... nu stiu ce are sub capota , dar are ceva frumos

Cine e Maria Ioana? Ce maşină avea?

AlexRo 28-03-09 19:59

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
unu cu o dacie de DB :)) ... Cazan Cazan Da avea viata in ea

Tutankhamon 28-03-09 20:03

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by AlexRo (Post 2191793)
unu cu o dacie de DB :)) ... Cazan Cazan Da avea viata in ea

Dacie de DB zici... hmmm, nu-mi amintesc, să mă uit prin poze.

LE: Ăla cu numărul de Germania: MORCOV?

AlexRo 28-03-09 20:04

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Uitete la primul meu post.. o vei gasii acolo :P

world cars 28-03-09 20:10

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Era mancata de rugina pe final i-sa spart radiatoru ,dar masina avea putere in ea ,s-a vedeti ce pleca cu scartt.....

Tutankhamon 28-03-09 20:11

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Gata, am văzut, īl am şi eu īntr-o poză. Nu l-am văzut cānd s-a dat că am fost plecat să īmi iau ceva de māncare şi suc.

AlexRo 28-03-09 20:14

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
60 Attachment(s)
vor mai urma ... LATER ... ca am obosit sa tot uploadez =)) :twisted:

world cars 28-03-09 20:22

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
A fost frumos si azi dar au lipsit multe masini de data trecuta BMW ala portocaliu ,Mustangu,Camaro.Oricum mi-a placut foarte mult ,numai am rabdare sa iau odata carnetu sa ma bag si eu la curse .

Kinghost69 28-03-09 20:29

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
12 Attachment(s)
am si eu cateva poze din timpul curselor (1)

Kinghost69 28-03-09 20:44

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
12 Attachment(s)
poze (2)

Kinghost69 28-03-09 21:07

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
18 Attachment(s)
poze (3)

BigBoss 28-03-09 22:14

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Ha ce kestie ,la un moment dat stateam unu langa altu si faceam poze...dar habar nu aveam care cine e dar vad pozele identic cu ale mele acelasi loc :).

Sti cum e..poa sa aiba si 300 de cai arata jalnic..curgea rugina dupa ea.!

flocea_ro_ab 29-03-09 00:07

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by BigBoss (Post 2191720)
Maria Ioana....:)))) frate distrusu ala ce cauta ma acolo..sau era in drum spre Remat????!!!!



Cel mai bun timp a fost de 12 sec si ceva...si ce e mai interesant e faptul ca niste masini de grupa inferioara au facut timp mai bun decat cele din grupa superioara..asta nu inseamna decat ca sunt multi care AU MINTIT cand au declarat CP. URAT DIN PARTEA LOR !:!:

In locul lor i descalificam instant !

nu te supara, degeaba ai masina cu cp multi daca nu stii sa o pilotezi
zic pilotat pentru ca aici trebuie sa stii exact cand trebuie sa schimbi viteza, daca ai schimbat- cu 2 3 secunde degeaba o mai schimbi:)


All times are GMT +2. The time now is 18:50.

- Copyright 2026 4Tuning