![]() |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Adeabea astept maine sa va vad o sa vin de la 7 dimienata as vrea sa fiu si eu intr-o masina cand faceti o liniuta cu careva, dar nu cred ca am sanse
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Quote:
n+are rost sa vii la 7 ... pe la 10 |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Chiar 11 ca la inceput va fi grupa a...mai neinteresant
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Quote:
deh ... n-au toti bani de pisicute cu 120-150 de cai .... |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Vin pe la 8 cand incepeti sa va adunati ma luati si pe mine cu voi in masina careva va rog eu mult.
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Quote:
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
si in plus de asta , nu ai ce sa faci in zona participantilor ca simplu spectator ... nu ai face decat sa incurci lumea ... asa ca vino si tu ca toti oamenii normali, cand incepe cursa
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
:(( naspa rau ce vroiam si eu sa ma,bage in scaune demaraju.Maine chiar vreu sa va cunosc asa dar nu va stiu uite poate daca vezi un baiat de 15 ani cu o sapca loto albastra si alba si niste tenesi albi eu sunt si poate, ma chemati careva sa imi aratati si mie Bijuterile voastre.
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Quote:
nu trebuie nimeni sa te cheme sa vezi masinile care o sa fie in parcare :) eu de exemplu la toate legalele de la noi , in timp ce se dadeau cei de la grupa A1 eram in parcari si faceam poze la greu tuturor masinilor ... bine ... asta o sa o fac si maine ... dar cand o sa am timp |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Bine la cat e strangerea adica la cat veniti ??? cred ca vine si ala cu Audi R8 eu nu mai am rabdare .
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Quote:
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
R8 ca r8 dar vine TT cu 600CP...Daca vine ala va fi senzatie...mai ales ca a facut in Bucuresti un Lambo !!!Nu are cine sa-l faca la grupa libera!
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
17 Attachment(s)
Cateva instantanee de astazi...de la legale:)
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Hmm de unde 600 CP pe audi TT ala ca uite acum 10 minute l-a facut muci unu !!! :)))))
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Quote:
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
9 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
15 Attachment(s)
de la mine
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
34 Attachment(s)
Hai si de la mine cateva :rolleyes2 :lol: Revin si cu seria a-2-a
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
29 Attachment(s)
Cateva din masinile de astazi
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
BMW pisicuta aia albastra avea NOS uitati-va la tubu acela din imaginile de mai sus.
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
gata baieti? astea au fost pozele ? filmuletze ceva:-)?
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
14 Attachment(s)
Partea a-2-a
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
A fost frumos mie mi-a placut,au fost marfa si masinile.
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Maria Ioana....:)))) frate distrusu ala ce cauta ma acolo..sau era in drum spre Remat????!!!!
Cel mai bun timp a fost de 12 sec si ceva...si ce e mai interesant e faptul ca niste masini de grupa inferioara au facut timp mai bun decat cele din grupa superioara..asta nu inseamna decat ca sunt multi care AU MINTIT cand au declarat CP. URAT DIN PARTEA LOR !:!: In locul lor i descalificam instant ! |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Quote:
ala cu Maria Ioana a facut senzatie ... nu stiu daca l-ai vazut la linuta , dar a avut un timp destul de bun ... nu stiu ce are sub capota , dar are ceva frumos |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Quote:
PS: Am stat vreo 2-3 ore chiar la finish, lāngă maşina care īnregista timpii, d-aia vă spun asta. |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Da atunci ar fi o explicatie...Nu l-am vazut pe ala..cand s-a dat el mancam niste mitetei :))
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Quote:
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
unu cu o dacie de DB :)) ... Cazan Cazan Da avea viata in ea
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Quote:
LE: Ăla cu numărul de Germania: MORCOV? |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Uitete la primul meu post.. o vei gasii acolo :P
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Era mancata de rugina pe final i-sa spart radiatoru ,dar masina avea putere in ea ,s-a vedeti ce pleca cu scartt.....
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Gata, am văzut, īl am şi eu īntr-o poză. Nu l-am văzut cānd s-a dat că am fost plecat să īmi iau ceva de māncare şi suc.
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
60 Attachment(s)
vor mai urma ... LATER ... ca am obosit sa tot uploadez =)) :twisted:
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
A fost frumos si azi dar au lipsit multe masini de data trecuta BMW ala portocaliu ,Mustangu,Camaro.Oricum mi-a placut foarte mult ,numai am rabdare sa iau odata carnetu sa ma bag si eu la curse .
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
12 Attachment(s)
am si eu cateva poze din timpul curselor (1)
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
12 Attachment(s)
poze (2)
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
18 Attachment(s)
poze (3)
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Ha ce kestie ,la un moment dat stateam unu langa altu si faceam poze...dar habar nu aveam care cine e dar vad pozele identic cu ale mele acelasi loc :).
Sti cum e..poa sa aiba si 300 de cai arata jalnic..curgea rugina dupa ea.! |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Quote:
zic pilotat pentru ca aici trebuie sa stii exact cand trebuie sa schimbi viteza, daca ai schimbat- cu 2 3 secunde degeaba o mai schimbi:) |
| All times are GMT +2. The time now is 18:50. |
- Copyright 2026 4Tuning