Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures.html)
-   -   Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute) (https://forum.4tuning.ro/402-mures/113633-service-recomandari-povestim-evenimentele-placute.html)

ms06jbr 03-01-11 12:01

Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
 
la koracell in spate in curte pe gheorghe doja (300ron)

Korne 03-01-11 15:56

Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
 
Quote:

Originally Posted by Weely (Post 3949325)
:?:Salut!Poate sa-mi zica cineva unde pot pune folie pe geamuri, si la ce pret? Multumesc anticipat!

vis-a-vis de autogara la shuggi(e tipul ce punea folie la lexus mai demult). acolo pe straduta la fiko

Weely 03-01-11 17:00

Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
 
Multumesc!

Hunor 13-04-11 10:59

Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
 
pot sa va ofer servici de diagnoza , stergere eroare ,citiri chilometri reali.......
Pretul unei diagnoze este de 20 Ron pentru membri acestui forum
Vw,audi,seat,skoda,volvo,logan,renault
in afara de diagnoza vand si powerboxuri pentru marirea randamentului la motoare PD cu pana la 15% iar in majoritatea cazurilor scade si consumul cu pana la 1L/100Km pretul e 150Ron (cu Mufe originala si sigla Vw,Audi)
Numarul meu de telefon este 0740766186 sau 0746548251 sunati cu incredere zilnic intre 10 si 20

zsoltsl 14-09-12 13:41

Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
 
Buna ziua,
Ma poate ajuta cineva cu o recomandare de service pentru a instala o alarma Viper 3901V pe un Audi A4 din 2006?
Multumesc anticipat

82nah 14-09-12 22:05

Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
 
Quote:

Originally Posted by zsoltsl (Post 5173662)
Buna ziua,
Ma poate ajuta cineva cu o recomandare de service pentru a instala o alarma Viper 3901V pe un Audi A4 din 2006?
Multumesc anticipat

ai pm cu detalii

Ovi - HJT 14-09-12 22:05

Re: Service ( recomandari,sa povestim evenimentele ne/placute)
 
1 Attachment(s)
Vis-a-vis de autogara (de Voiajor - hotel, restaurant ce o fi pe Gh.Doja) este o straduta, si pe ea pe stanga gasesti. Se ocupa cu alarme, folii solare etc.


All times are GMT +2. The time now is 10:38.

- Copyright 2026 4Tuning