Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   O nubira2!!! (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/11346-nubira2.html)

Danny-future STN 26-02-09 22:42

Re: O nubira2!!!
 
6 Attachment(s)
Dak tot v-ati apucat sa dezgropati thread-uri moarte ...
Intre timp s-a revenit la jantele pe 16,mai mici,mai putin impresionante dar muuuult mai comode pt drumurile noastre si s-a optat pt o noua vopsea "gri roscat" ...

POZE --->

dRR-XWX 22-04-09 02:08

Re: O nubira2!!!
 
senzori de parcare nu are ? :shock:

andi_cimpean 22-04-09 13:46

Re: O nubira2!!!
 
Quote:

Originally Posted by dRR-XWX (Post 2255860)
senzori de parcare nu are ? :shock:

ce vrei sa spui?
Erau senzorii de parcare in dotarea standard de esti as de surprins ca nu are?

Robert_MNW 22-04-09 14:12

Re: O nubira2!!!
 
E lovita in spate masina...poate la asta se referea!

dRR-XWX 22-04-09 16:50

Re: O nubira2!!!
 
era o glumitza referitor la "eleron"
foarte misto culoarea masinii..

Danny-future STN 22-04-09 23:34

Re: O nubira2!!!
 
Quote:

Originally Posted by dRR-XWX (Post 2255860)
senzori de parcare nu are ? :shock:

Spirituali k d obicei prietenii .....

Cataaa_ 23-04-09 18:24

Re: O nubira2!!!
 
iauite cine are thread pe aici ;;)
ce faci giorgica, hai il taiem si facem tico din el ? 2 bucati :X

Danny-future STN 24-04-09 10:47

Re: O nubira2!!!
 
Quote:

Originally Posted by Cataaa_ (Post 2260834)
iauite cine are thread pe aici ;;)
ce faci giorgica, hai il taiem si facem tico din el ? 2 bucati :X

Super oferta :)

NSL_Steffy 30-10-09 12:23

Re: O nubira2!!!
 
mai usor cu glumele pe munca altora:)

Rares_bv 04-11-09 23:37

Re: O nubira2!!!
 
cat ai dat pe suspensia spot si de unde ai luato ca as vrea si eu

OviDasH 02-03-10 19:04

Re: O nubira2!!!
 
dupa atata timp mai trebuie bagat si georgica in seama....

on: suspensie = are doar arcuri de la FK. -30 mm am impresia.

Am auzit eu...ca vara asta o sa isi schimbe blana.. asa e ? :d

Bolt 02-03-10 19:22

Re: O nubira2!!!
 
Quote:

Originally Posted by OviDasH (Post 3139877)
dupa atata timp mai trebuie bagat si georgica in seama....

on: suspensie = are doar arcuri de la FK. -30 mm am impresia.

Am auzit eu...ca vara asta o sa isi schimbe blana.. asa e ? :d

plus amortizoare sport ;)

OviDasH 02-03-10 22:54

Re: O nubira2!!!
 
fara amortizoare.

Danny-future STN 03-03-10 12:36

Re: O nubira2!!!
 
Quote:

Originally Posted by OviDasH (Post 3139877)
dupa atata timp mai trebuie bagat si georgica in seama....

on: suspensie = are doar arcuri de la FK. -30 mm am impresia.

Am auzit eu...ca vara asta o sa isi schimbe blana.. asa e ? :d

Suspensia e : Arcuri FK rosii 35/40 + Amortizoare Monroe pe Gaz

Blana...blana nu prea cred sa vdm ce-o mai fi anu asta...vor fi probabil niste mici chestii (nimic radical) dak nu apare vreun " proiect " de coasta ...

PS: Dak stie cineva ce arcuri si ce amortizoare se mai potrivesc pe nubira (de la alte masini) e rugat sa scrie :)

Bolt 03-03-10 18:15

Re: O nubira2!!!
 
golf 3 pe fata audi B4 pe spate

@OviDasH oare dc te-ai contrazis :lol:

Danny-future STN 18-03-10 14:34

Re: O nubira2!!!
 
Quote:

Originally Posted by Bolt (Post 3143388)
golf 3 pe fata audi B4 pe spate

@OviDasH oare dc te-ai contrazis :lol:

nu fii ma rau cu el :P

Im2good4U 19-03-10 18:04

Re: O nubira2!!!
 
zi`mi si mie cum se cheam vopseaua asta.. ce cod are?
vreau si eu sa vopsesc masina.. si a ata arata bine din ce vad in poze.. :d

ss_seby 30-03-10 18:36

Re: O nubira2!!!
 
Foarte frumoasa masina ! Imi poti spune si mie cam cat consuma in oras? Multumesc anticipat

Im2good4U 30-03-10 23:23

Re: O nubira2!!!
 
si mie ceva despre vopseaua aia?

OviDasH 02-04-10 23:58

Re: O nubira2!!!
 
cod nu cred ca are . este gri cu perla roz . poate culoarea de baza .

Danny-future STN 06-04-10 18:04

Re: O nubira2!!!
 
Quote:

Originally Posted by Im2good4U (Post 3200904)
zi`mi si mie cum se cheam vopseaua asta.. ce cod are?
vreau si eu sa vopsesc masina.. si a ata arata bine din ce vad in poze.. :d


Cod nu are...este custom, si sa ma umflu si yo un pic dc nu unicata :D:P Vopseaua la baza este un simplu gri combinat cu o perla rosie.


Quote:

Originally Posted by ss_seby (Post 3233440)
Foarte frumoasa masina ! Imi poti spune si mie cam cat consuma in oras? Multumesc anticipat

Sincer.... km cat vrea ea, NICIODATA SUB 9-9.5 :)

ss_seby 19-08-11 23:52

Re: O nubira2!!!
 
Attaaattt!! Sa manance cat vrea inima ei ca merita !


All times are GMT +2. The time now is 12:17.

- Copyright 2026 4Tuning