![]() |
Re: O nubira2!!!
6 Attachment(s)
Dak tot v-ati apucat sa dezgropati thread-uri moarte ...
Intre timp s-a revenit la jantele pe 16,mai mici,mai putin impresionante dar muuuult mai comode pt drumurile noastre si s-a optat pt o noua vopsea "gri roscat" ... POZE ---> |
Re: O nubira2!!!
senzori de parcare nu are ? :shock:
|
Re: O nubira2!!!
Quote:
Erau senzorii de parcare in dotarea standard de esti as de surprins ca nu are? |
Re: O nubira2!!!
E lovita in spate masina...poate la asta se referea!
|
Re: O nubira2!!!
era o glumitza referitor la "eleron"
foarte misto culoarea masinii.. |
Re: O nubira2!!!
Quote:
|
Re: O nubira2!!!
iauite cine are thread pe aici ;;)
ce faci giorgica, hai il taiem si facem tico din el ? 2 bucati :X |
Re: O nubira2!!!
Quote:
|
Re: O nubira2!!!
mai usor cu glumele pe munca altora:)
|
Re: O nubira2!!!
cat ai dat pe suspensia spot si de unde ai luato ca as vrea si eu
|
Re: O nubira2!!!
dupa atata timp mai trebuie bagat si georgica in seama....
on: suspensie = are doar arcuri de la FK. -30 mm am impresia. Am auzit eu...ca vara asta o sa isi schimbe blana.. asa e ? :d |
Re: O nubira2!!!
Quote:
|
Re: O nubira2!!!
fara amortizoare.
|
Re: O nubira2!!!
Quote:
Blana...blana nu prea cred sa vdm ce-o mai fi anu asta...vor fi probabil niste mici chestii (nimic radical) dak nu apare vreun " proiect " de coasta ... PS: Dak stie cineva ce arcuri si ce amortizoare se mai potrivesc pe nubira (de la alte masini) e rugat sa scrie :) |
Re: O nubira2!!!
golf 3 pe fata audi B4 pe spate
@OviDasH oare dc te-ai contrazis :lol: |
Re: O nubira2!!!
Quote:
|
Re: O nubira2!!!
zi`mi si mie cum se cheam vopseaua asta.. ce cod are?
vreau si eu sa vopsesc masina.. si a ata arata bine din ce vad in poze.. :d |
Re: O nubira2!!!
Foarte frumoasa masina ! Imi poti spune si mie cam cat consuma in oras? Multumesc anticipat
|
Re: O nubira2!!!
si mie ceva despre vopseaua aia?
|
Re: O nubira2!!!
cod nu cred ca are . este gri cu perla roz . poate culoarea de baza .
|
Re: O nubira2!!!
Quote:
Cod nu are...este custom, si sa ma umflu si yo un pic dc nu unicata :D:P Vopseaua la baza este un simplu gri combinat cu o perla rosie. Quote:
|
Re: O nubira2!!!
Attaaattt!! Sa manance cat vrea inima ei ca merita !
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:17. |
- Copyright 2026 4Tuning