![]() |
yo am pregatit rampe de lansare pt rachete (o naveta de bere) :) ....
ma bag la un dush :D.... |
DIN ACEST MOMENT, REVELIONUL 4TUNING 2006 ESTE DECLARAT OFICIAL DESCHIS!!! PARTY ON PEOPLE!!!
:drunk: :headfones :drunk: :headfones :drunk: :headfones :drunk: :headfones :drunk: :headfones :drunk: :headfones :drunk: :headfones :drunk: :headfones :drunk: |
la mine a inceput oficial :D
gabitu esti sufletul petrecerii :D pup u vinu berea sucu artificii si cativa baieti sa stam la vorba :)) |
da niste liniute sau ceva cauciucuri arse nu se aude nimic asa de rew ca asa sa o tinem tot anu
TECHNO RULEZ ascultati muzica de caliate |
AHOOO AHOO AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
SA aveti tuning mistoooooooo masinile cu turboooooooooooo ia mai manati baaaaaaaaaaaaaaaaaa flacai ! |
hai va pup pe toti ca plek la un party si nu stiu daca am net acolo ceau amigos !!!!!!!!!!!!!!!!!! la multi ani 2006
|
norok silviule :D akum incingem grataru :D hm.... mici :D
|
la multzi ani la toata lumea si ne intalnim la anu
eu mam tirat aveti grija de joi |
La multi ani !!!!!
Va urez tuturor La multi ani !!!si fie ca anul ce vine sa ne aduca curse mai multe si mai frumoase............................
|
bafta si tie mouse :D ! :D
|
Salut, la mine tocmai s-a pus masa, neamuri etc, eu mai lipsesc, am fugit revin...
La voi cum e? :lol: |
am iesit de la dush :D
|
la mine e destul; d bine sunt cu inca cativa facem grataru :D plm yo pe forum muzica mancare bautura
|
Rascolesc prin sifonier dupa tzoale, si cum ma hotarasc asupra tzinutei cum o zbughesc de acasa. Din pacate acolo nu o sa am net asa ca va doresc petrecere fumoasa in continuare alaturi de 4tuning si La Multi Ani !!!, ne auzim in 2006.
PS: se pare ca aicea petrecera e in toi ca forumul s-a matolit deja \"General Error / Could not obtain topic information\" sectiunea bazar e deja cu ginul in nas :D |
LA MULTI ANI, 2006!
FARA NUMAR !! SUS PAHARU !!! :drunk: Sa ne vedem cu bine si anul viitor. La Multi Ani , Vali La Multi Ani, Gratzian ! |
Re:
Quote:
Pup toata lumea care a plecat la chef, da' si-a facut timp sa ureze 2, 3 cuvinte de bine pentru noul an! La mine se pune masa :wink: |
la mine sa incins petrecerea :D
|
Deja am bagat felul 1 si a mers ca uns, astept sa iasa felu 2 de la cuptor :P si mai dau pe aici...avem si un invitat special Ballantines care si-a adus si vreo 2-3 amici...Distractie Placuta si La Multi Ani celor care nu mai pot intra pe net :wink:
|
eu pana acuma am dat 3 beri pe gat..mai urmeaza..vin..sapanie..si altele..
:lol: :lol: ..Gabi cum te distrezi ?? :D.... |
frumosi prieteni ai :D
|
petrecerea a inceput pregatiti artificiile !!!! sa rupem cerul @ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
hello, am picat si eu, am revenit in bucuresti...
fac deocamdata inventaru la sticle, mancare si artificii... asta dupa ce am intrat sa vad ce faceti... :wink: |
semnez si eu condica 8)
|
sa dus pizza cateva vinuri beri :D tot asa :D
|
LA MULTI ANIIIIIIIIIII :lol:
|
multumim :D si tie la fel :D
|
doar u pe aici? ... ca eu toata seara aks vreau ca noul an sa ma prind baiat cuminte
|
Aoleu tocmai a venit o verisoara pe care nu am vazut-o de vreo 5 ani, mama ce a \"crescut\" :lol:
Mai bag niste fripturica sa uit...brb... :wink: |
akuma se face miciiiiiiiiiiiiiiiii :D
|
nasoala treaba, la inventar am gasit niste palinka...
tre sa aleg, revelionu sau palinka... fac un poll sa ma ajutati sa ma hotarasc? |
eu aseara am avut o intalnire cu bautura ... ma facut ce vrei e mai buna ... dar azi parca numai imi trebuie nmk :))) adik sigur inca am ramas cu traume :)))))))
|
revelionu ... palink pe urma :P
la multi ani gratzi:P gata mititeii |
si-a acuma...fara numar fara numar fara numar fara numar fara numar...ptr Gabi.....din partea mea.....fara numar fara numar fara numar fara numar ptr Golf Tuning di partea mea... :lol: :lol: :lol: ....
Haide cu manaua..... hai norok....sa da-ti cu paharu in care aveti vin sau ceva..nu apa...:D.. si acuma dedicatie ptr tot 4tuning...de la mine ptr toti.... Costi&Salam-doar cu tine !! :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :dance: |
peter da le`ai tras pe goarna a?:)))))
|
salam spargere sau afacere ! :D :)) cam arsi mici :)
|
ink nu..:D :drunk: ...mai stau..putin..pana ma infing calumea in beutura..si mancare..:))/.. :lol: ....
De beut la tot 4tuning-ul..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
La multi ani tuturor!!!!!! Am mancat felu I :lol:
|
Bine-ai venit printre noi, sefu' :) Dupa cum vezi, am facut deschiderea oficiala! Chefu' a-nceput de vreo 2 ore si merge mai departe, pana pica si ultimu' om sub masa!
Cat despre nelamurirea ta, legata de \"revelion vs. palinca\", te sfatuiesc sa alegi cate putin din fiecare. Dai cu palinca, stingi cu o carafa de vin, mai bagi si putin revelion, apoi o iei de la capat. Va pup pe toti! Distractie placuta! |
ce faci peter?? deja te'ai imbatat?? de la 2 beri???? shi te'ai dat shi pe manele vad :D
|
Hai ca acuma am bagat Pindu..nu ca-s machedon..dar e muzica de petrecere..:)) :lol: :lol: ... :drunk: .....Cine se ofera la un dans ??? :lol: :lol: :lol: :lol: ....
:drunk: :drunk: |
| All times are GMT +2. The time now is 21:09. |
- Copyright 2026 4Tuning