Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   intalnire pasionati car audio (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/110694-intalnire-pasionati-car-audio.html)

Radu_print 18-03-09 14:23

Re: intalnire pasionati car audio
 
vezi, totul e chestiune de exprimare;)
se rezolva azi, numa sa vii

zeusrazvy 18-03-09 21:53

Re: intalnire pasionati car audio
 
Quote:

Originally Posted by BogdanWRC (Post 2159609)
eu nu am inteles..cand e intalnirea..ora..si locul..fiti mai concreti plz..iar daca vreti in parcare langa lac la iulius..nu cred ca vor fi de acord cei de la securty(au mai fost probleme cu ei) ..astept noi informatii :D

ce treaba au ei langa lac.. eu nam avut niciodata treaba cu ei.. mi-am montat si cabluri la subsuol si niciodata nu au zis nimic.. si cand merg s amai testez una alta la bas.. tot langa lac si nau venit niciodata..

zeusrazvy 18-03-09 21:54

Re: intalnire pasionati car audio
 
deci duminica asta ora 20:00(8pm) data 22 martie parcare iulius mall langa lac car audio meeting...:D

BogdanWRC 19-03-09 00:25

Re: intalnire pasionati car audio
 
razvy..dak mergi tu..o masina..e una..dar daca is mai multe comenteaza :)

Lil' D 19-03-09 08:01

Re: intalnire pasionati car audio
 
Quote:

Originally Posted by BogdanWRC (Post 2162456)
razvy..dak mergi tu..o masina..e una..dar daca is mai multe comenteaza :)

Parcarea la ce ora se inchide ?
Parca dupa 21 daca bine tin minte. Doar atunci cred eu ca ar fi problema cu mai multe masini adunate...

Radu_print 19-03-09 08:18

Re: intalnire pasionati car audio
 
numa daca facem harmalaie :d

mafiozzo 19-03-09 10:50

Re: intalnire pasionati car audio
 
eu acuma 2 seri am fost acolo cu niste preteni vreo 4 masini...am intrat mam intors umpic .. si am parcat si am vazut ca se uita urat portaru ala si l-am intrbat ca putem sta la o poveste ? o zis ca da .. da fara " deala" adica intoarceri si nah:))

RA_2fast4u 19-03-09 11:19

Re: intalnire pasionati car audio
 
Daca nu faci pe desteptu, si faci intoarcersi si nebunii pe acolo nu se leaga de tine nimeni.


Sper sa ajung si eu pe duminica seara, dar nu garantez ca o sa fiu plecat in weekend din cluj, dar cred ca o sa ajung pana la ora 20.

zeusrazvy 19-03-09 20:00

Re: intalnire pasionati car audio
 
nu stiu ce sa zic.. parcarea aia nu au cum sa o inchida ca nu e a lor lacul:) pe cealalta parte este oricum iesire deci nu vad problemele..:))ce pot sa faca? pana la 10 ai voie sa dai muzica cat te taie capu nu? dupa 10 nu e voie nu?

Lil' D 20-03-09 17:46

Re: intalnire pasionati car audio
 
Quote:

Originally Posted by zeusrazvy (Post 2165046)
nu stiu ce sa zic.. parcarea aia nu au cum sa o inchida ca nu e a lor lacul:) pe cealalta parte este oricum iesire deci nu vad problemele..:))ce pot sa faca? pana la 10 ai voie sa dai muzica cat te taie capu nu? dupa 10 nu e voie nu?

Am avut "probleme" la o intalnire a membrilor 4tun, cica parcarea de langa lac e tot a mall-ului si dupa nush ce ora e inchisa.

RA_2fast4u 20-03-09 18:04

Re: intalnire pasionati car audio
 
Quote:

Originally Posted by Lil' D (Post 2167888)
Am avut "probleme" la o intalnire a membrilor 4tun, cica parcarea de langa lac e tot a mall-ului si dupa nush ce ora e inchisa.

Pai am avut da nu te-a dat nimeni afara. ti-a zis numai sa stai cuminte si sa nu faci pe acolo raliuri, in rest no stress ;)

Nu sti si data trecuta la audio ca au venit la noi, am crezut ca sa ne faca scandal cand colo au venit sa ne intrebe daca nu stim sa pornim un matiz ramas fara baterie :))

Lil' D 20-03-09 23:01

Re: intalnire pasionati car audio
 
Quote:

Originally Posted by RA_2fast4u (Post 2167949)
Pai am avut da nu te-a dat nimeni afara. ti-a zis numai sa stai cuminte si sa nu faci pe acolo raliuri, in rest no stress ;)

Nu sti si data trecuta la audio ca au venit la noi, am crezut ca sa ne faca scandal cand colo au venit sa ne intrebe daca nu stim sa pornim un matiz ramas fara baterie :))

Ziceam de treaba cand a aparut si politia :)

Da, tin minte in vara, cand ne-am strans 3 masini :P

bzsa 21-03-09 09:03

Re: intalnire pasionati car audio
 
stiti careva unde sau pe cineva care repara amplificatoare?

alexufo 22-03-09 03:40

Re: intalnire pasionati car audio
 
stiu eu acum:d vb azi la 4

mafiozzo 22-03-09 22:32

Re: intalnire pasionati car audio
 
ca de obicei.. se statea in grupuri la intalnire.. ca la oricare alta:|

alexufo 23-03-09 01:24

Re: intalnire pasionati car audio
 
noi am venit si ne-am adunat unde era lumea mai multa ..daca unii au decis sa stea separat poate sunt mai speciali ..nu stiu .. eu am apucat sa vorbesc aproape cu toti baietii si am si cunoscut cativa membrii 4tuning pe care inainte nu ii cunoasteam .
per ansamblu intalnirea a fost un succes :d ne vedem si data viitoare

BogdanWRC 23-03-09 02:34

Re: intalnire pasionati car audio
 
eu ce sa fac..daca nu am vrut sa cumpar decibeli am stat langa ai mei..dar dak a fost cineva interesat..i-am lasat sa vada..le-am explicat..am fost f politicos..cred eu..nush..poate nu e asa..oricum mie mi-a placut..si mi-a parut bine sa vad atatia pasionati de car audio...bafta in continuare

Lil' D 23-03-09 10:48

Re: intalnire pasionati car audio
 
Eu zic ca a fost ok per total. Mai rau putin cu frigul. Speram la mai multa caldura data viitoare ;)

mafiozzo 24-03-09 09:40

Re: intalnire pasionati car audio
 
oare ati ras cand nu o pornit 5-ul ?:))

Radu_print 24-03-09 10:27

Re: intalnire pasionati car audio
 
cred ca nu unul :p

mafiozzo 24-03-09 13:26

Re: intalnire pasionati car audio
 
in loc sa veniti la impins :)))

alexufo 25-03-09 11:42

Re: intalnire pasionati car audio
 
mafiozzo ..no effence dar daca e intalnire de pasionati car audio de ce trebuie facute burn-outuri si intoarceri la ora aia asa tarzie .... nu e mai bine sa stam linistiti toti si sa putem discuta fara sa ne fugareasca paza???

mafiozzo 25-03-09 17:13

Re: intalnire pasionati car audio
 
imi cer scuze atunci dar sper ca ai observat ca mam dus .. in celalat capat al parcarii cand am facut burn out cer scuze daca am deranjat p cinva da eram si umpic fericit ca venisem de la cabana..

mese_adi 06-05-09 15:48

Re: intalnire pasionati car audio
 
nu stie careva unde gasesc un cluj ceva subwoofer magnat, cu diametrul de 30 cm ? sau ceva sa mearga bine cu o statie magnat

BogdanWRC 06-05-09 15:51

Re: intalnire pasionati car audio
 
noi aducem Lightning Audio, Rockford Fosgate si Digital Designs..daca te intereseaza da-mi PM

zeusrazvy 17-05-09 14:52

Re: intalnire pasionati car audio
 
nu se mai aude nimik?:))care veniti la baia mare la competitie se face si pe dbdrag:)

Lil' D 17-05-09 21:08

Re: intalnire pasionati car audio
 
Quote:

Originally Posted by zeusrazvy (Post 2326726)
nu se mai aude nimik?:))care veniti la baia mare la competitie se face si pe dbdrag:)

La Arad ne-am calcat pe picioare, atatia clujeni am fost :lol:

BogdanWRC 18-05-09 01:06

Re: intalnire pasionati car audio
 
eu s-ar putea sa vin cu fiatu la db-drag la baia-mare..cu honda merg sigur la linii :D


All times are GMT +2. The time now is 21:13.

- Copyright 2026 4Tuning