Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/109516-15-martie-2009-craiova-402-a.html)

Rebel_Boy 26-02-09 11:43

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
daca urmati traseul spus in pagina anterioara, da-ti un semn si plecam cat mai multi si din bucuresti ... poate stabilim o locatie unde sa ne intanlim ;)

T@zMania 26-02-09 12:07

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
oricum o sa mergem prin bucuresti si o luam pe autostrada ca pe targoviste nu mai ajunge nici o masina intreaga la destinatzie...
noi o sa plecam pe la 5.30 din ploiesti cred si stabilim un punct de intalnire undeva daca e....
oricum pana atunci mai e ceva si mai avem timp sa stam de vb;)

jakal 26-02-09 13:12

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by T@zMania (Post 2101851)
jakalule la ce pui platforma,la ce masina?

pe IMS-u lui boby ..........

DRooPY 26-02-09 13:23

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
si cu taxiu cine vine!

jakal 26-02-09 14:49

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
momentan taxiu nu are "licenta"..............

T@zMania 26-02-09 15:30

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 2102101)
pe IMS-u lui boby ..........

atunci merg eu in fatza ta cu girofarul de gabarit depasit;):) si turbat pe deasupra!!!

bobiMOM 27-02-09 18:54

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Schimbare de program:

Plecarea va avea loc sambata (nu duminica), drumul nu va fi plictisitor deoarece ne vom incalzi cu cateva sticle de RACHIU. Motivul: ASEARA AM PRIMIT NESHTE INFORMATZII DE LA O FATA BLONDA CA VOM AVEA DREPT GHID IN CRAIOVA CATEVA PRIETENE D`ALE EI ASA CA NU PUTEM REFUZA ACESTA OFERTA. IN PLUS VIATZA DE NOAPTE IN CLUBURI ESTE DEOSEBITA(INFORMATZIILE VIN DE LA ACEEASHI PERSOANA) ASA CA PROPUN PLECARE SAMBATA!!!

CE PARERE AVETZI?

BONUS: SUNCA SI CEAPA INCLUSE `BY SKAMA` GREITIS frate!!!!;)

barladi 27-02-09 19:00

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Eu nu cred k o sa pot veni de sambata. Eventual, daca nu sunt singurul in situatia asta, si se formeaza 2 grupuri, unii sa plece sambata iar alti duminica, anuntati si voi aici..

bobiMOM 27-02-09 19:02

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
1 Attachment(s)
aaaaaaaaaa informatzie de ultima ora:

Ghidurile!!!!

Skma 27-02-09 19:25

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
deci sunt prezent garantat 1000%:lol:
powered by sunca,ceapa,platforma,urs turbat si multi nebuni!:twisted:

jakal 27-02-09 21:15

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 2105860)
aaaaaaaaaa informatzie de ultima ora:

Ghidurile!!!!

da bule vereeeeee

eu zic sa plecam de vineri sa ne obisnuim cu ghidurile......:lol:

T@zMania 28-02-09 02:18

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
fratzilor viata de noapte in craiova nu e chiar atat de roz;)
nu uitatzi ca sunt multi interlopi in zona aia....eu am stat cateva saptamani la craiova si sincer nu mi s-a parut grozav,in afara de un motel de la intrare pe stanga care avea piscina,teren de tenis,fotbal si ''fete'';)
despre cluburi chiar nu stiu ce sa zic,decat sa nu va obositzi prea tare si a doua zi la start sa atzipitzi:)
eu unul plec de duminica,sa se anuntze cei care merg sambata si cei care merg duminica sa stim cum facem;)

feryboy 28-02-09 08:16

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
tot duminica vin si eu

DONU' 02-03-09 01:36

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Nici noi nu mergem de sambata, deci este clar.
O sa facem doua grupuri.
Cei care merg de sambata si cei care merg de duminica dimineata, unde repet, plecarea va avea loc la ora 6 de dimineata.
Stabiliti-va de-acum care unde merge ca sa nu ajungeti sa mergeti singuri de nebuni pe drum sa va plictisiti. Umplem cateva masini si ne costa mai putin pe toti.
Anunt pe aceasta cale si brigazile care pleaca duminica faptul ca trebuie sa fiti echipati corespunzator cu shunca, praz (doar mergem la olteni), usturoi, sandwich-uri, scaune pliante sa stam ca baietii veseli si bineinteles, sucuri si bautura, cafea si tzigari! :D

jakal 02-03-09 07:49

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
eu imi iau si seminte ca deh.... sint tigan si trebuie sa scuip cojili p-acolo...........

hai dicta la raceri astia ....:))

DONU' 02-03-09 11:57

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Taz-ule, sa luam bani maruntzi la noi s-o ardem in pariuri fratemeleu... ;)

Bengy_BLS 02-03-09 17:44

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
boss boss , unde am si io un loc ? la autobuzu MCv mai e loc ? daca nu sunt prea indiscret :P

DONU' 02-03-09 17:57

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Inca nu se stie clar cati suntem la MCV.

bobiMOM 02-03-09 18:05

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 2112810)
Inca nu se stie clar cati suntem la MCV.

Am si eu loc in Mcv cu tot cu urs? Sa nu cumva sa dau faliment:P!!!!!

DONU' 02-03-09 18:09

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Boss, Boss... il tractam,il impingem... vedem noi. Important e sa traga grav masina si sa poti sa te dai cu ea acolo...;)

bobiMOM 02-03-09 18:48

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 2112858)
Boss, Boss... il tractam,il impingem... vedem noi. Important e sa traga grav masina si sa poti sa te dai cu ea acolo...;)

Incercam.....ce sa zic asta-mi doresc si eu. Probabil ca dc nu o sa apara `neprevazutul` mahina o sa fie sigur la shtart;)

T@zMania 02-03-09 22:30

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 2111774)
Taz-ule, sa luam bani maruntzi la noi s-o ardem in pariuri fratemeleu... ;)

deja am schimbat cateva sute de mii in hartii de zece;)
daca merg cu mcv si nu cu clio locuri sunt disponibile vreo 5;)

jakal 03-03-09 17:25

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 2113010)
Incercam.....ce sa zic asta-mi doresc si eu. Probabil ca dc nu o sa apara `neprevazutul` mahina o sa fie sigur la shtart;)

boss....sper sa ma intorc si eu....sa vedem cum ne miscam p´acilea......

poate venim si cu o platforma buna.........

DONU' 04-03-09 11:10

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by T@zMania (Post 2113917)
deja am schimbat cateva sute de mii in hartii de zece;)
daca merg cu mcv si nu cu clio locuri sunt disponibile vreo 5;)

Din alea 5 locuri unul e al meu, apoi Blondu', Dinu, Cojo.
Om vedea cum facem... Sa vedem cum aducem si masina lui Nebunu...

bobiMOM 04-03-09 15:00

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 2117799)
Din alea 5 locuri unul e al meu, apoi Blondu', Dinu, Cojo.
Om vedea cum facem... Sa vedem cum aducem si masina lui Nebunu...

:))) Trasa de cai...ca probabil ca si pe platforma ii sar furtunLI!!!!

kast_ACAB 05-03-09 09:38

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
:-) taz..daca mai e loc la mcv as vrea si eu...hai ca sunt mic nu ocup mult spatiu...:-P:-P..si promit sa nu beau mult p drum...nu..serios vorbind :-)..anunta-ma si p mine..

DONU' 05-03-09 11:21

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by kast_ACAB (Post 2120626)
:-) taz..daca mai e loc la mcv as vrea si eu...hai ca sunt mic nu ocup mult spatiu...:-P:-P..si promit sa nu beau mult p drum...nu..serios vorbind :-)..anunta-ma si p mine..

Asa este. Kastorica nu ocupa mult spatiu. Depinde doar de cushca pe care o alegi. Sa nu fie foarte voluminoasa dar sa aiba si el ceva confort.
Puteti face o alegere chiar de-aici... :lol:

DRooPY 05-03-09 11:38

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
ii datzi putine vreascuri sa roada si el ceva si nu simtiti ca e akolo !!!

DRaCu' 05-03-09 12:49

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Fratilor...e si dracu' prezent la plecare duminica....cu 4 (patru) locuri libere; o ardem pe diesel power pana acolo.
Da bule veree...care mai doreste, care mai pofteste; singur in masina nu merg pana acolo ca disper.

Chelooo 05-03-09 13:53

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
dracule... daca imi rezervi si mie 1 loc sau 2... :D si ma primesti :P promit sa aduc muzica si suc sa bem :D

DRaCu' 05-03-09 14:07

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Mey...iti pastrez; dar dupa nick "cheloo" nush cine esti:rolleyes2
Si al 2-lea loc pentru cine ar fi ?

Chelooo 05-03-09 14:35

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
sincer nici eu nu stiu cine esti dupa nick :P poate din vedere sa te cunosc :D
dar am zis sa ma bag si eu asa in seama :P cum altfel sa ma cunosc cu lumea :P

al doilea loc e in caz ca o fata se hotaraste sa devina fana la asa ceva :P

Bengy_BLS 05-03-09 15:05

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
dracule , e foarte posibil sa vin si io cu tine , tdi style

DRaCu' 05-03-09 15:09

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
boss, boss...cois, cois....de venit vii, da' aduci sunca; ai vazut ce zic baietii....si eu vin cu praz, ceapa, rosii...vedem noi; cheloo cica aduce sucu...plm o punem de masa campeneasca in "inima olteniei":lol:

Kastore, sa aduci lama de cutter...ca daca nu avem numa' lame Orbit :D

Bengy_BLS 05-03-09 15:36

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
da mah sunca , promit ca aduc , serios vb . afumata , tot tacamu , in propria afumatoare :D

Chelooo 05-03-09 15:47

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Hai ca eu aduc "paine neagra taraneasca" sa rimeze cu totul :D

kast_ACAB 05-03-09 16:07

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
:D dracule imi pare rau o sa fiu preocupat cu lemnele si cu vodka..dar discutam...discutam boss..:-P:-P

shantzu 05-03-09 19:01

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
e posibil sa mearga si shantzu :lol:

Bengy_BLS 05-03-09 20:08

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
si shantzii tot cu dracu nu ?

DONU' 06-03-09 00:50

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Shantzu nu merge cu Draq!


All times are GMT +2. The time now is 12:54.

- Copyright 2026 4Tuning