Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Care este "cel mai cel" American muscle? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/109370-american-muscle.html)

Mustang 26-08-09 08:22

Re: Care este "cel mai cel" American muscle?
 
6 Attachment(s)
De departe cele mai frumoase modele americane le detin cei de la Chevrolet.
In ciuda faptului ca sunt fan Mustang de mic... trebuie sa recunosc faptul ca Chevrolet are niste designuri de invidiat.

Chevelle SS
Camaro SS

Ford Mustang '69 Mach One
Ford Mustang '67 Shelby Gt350
Ford Mustang '65 Fastback

Acestea sunt favoritele mele.

andi_cimpean 29-08-09 14:29

Re: Care este "cel mai cel" American muscle?
 
uitandu-ma la alegerea colegilor mei, am ajuns la o concluzie...

America intr-o anumita perioada, a produs numai Muscle Cars. Este greu sa spunem acum care este cea mai reprezentativa...ca ar insemna sa excludem unele.

Toate sunt super tari. PUNCT :D

dacia_wrc 30-08-09 21:41

Re: Care este "cel mai cel" American muscle?
 
6 Attachment(s)
69 Dodge charger r/t 7.2


All times are GMT +2. The time now is 09:39.

- Copyright 2026 4Tuning