Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Intalnirea exclusivista Golf IV (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/109270-intalnirea-exclusivista-golf-iv.html)

Bogdan0118 07-03-09 14:51

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
Pana la urma cum a ramas? Se mai face ceva? Undeva? Candva?

b-01-ptk 07-03-09 18:26

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
------ haideti baieti sa stabilim o data sa ne pregatim k vine acum caldura si ne intalnim iar la < bila-ikea-casa poporului -sau mai stiu eu unde>.........

szabo_vali 20-03-09 09:48

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
sibiul e cel mai tare, politia e cu noi (ex: 21 martie la aerolport )si sunt multe locuri faine pe aici !si eu votez tot pt sibiu.

3scap3 80 20-03-09 15:18

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
ar fi misto la Cluj!

iulian2476 01-04-09 23:44

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
Salut!

Uitati ce propun eu. Sunt de acord ca locul de intalnire conteaza si el, insa in opinia mea cel mai mult conteaza data (perioada) in care s-ar putea intalni proprietarii de Golf 4. Eu zic sa stabiliti, prin vot, sau de comun acord, cum vreti, in cele doua zile importante ale anului: 1 Mai si 1 decembrei (Ziua Nationala). E mai toata lumea libera si dispusa la mici plimbari, cu gagici, cu chef de viata, ceva misto. De 1 decembrie la munte (Predeal, Sinaia, Busteni, Brasov, Sibiu, Valcea, Bistrita, Cluj, si lista poate continua) si de 1 Mai (de Ziua Muncii) pe litoral pe undeva (Costinesti, Neptun, Eforie, Jupiter, Vama Veche, Constanta, Mangalia, etc). In functie si de vreme, bineinteles ca se poate opta si pentru alta localitate.
Astfel putem alege de la an la an o alta localitate si lumea ar fi poate mai multumita. Luati-o doar ca o propunere, nu tin mortis la opinia mea. Ma abtin de la a propune o localitate anume, pentru ca stiu ca voi face o propunere subiectiva si nu vreau asa ceva. Daca dau un rating de 5 stele la topicul asta (pentru ca momentan nu are) sper sa nu se supere nimeni.

Nu inteleg un singur lucru la topicurile acestea doua cu intalnirile exclusive de Golf 4.
De ce sunt 2 topicuri cu acelas subiect, din moment ce acesta a fost deschis primul ("Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv" deschis de Decodat) si a avut succes suficient. Daca ideea lui Decodat a fost buna, nu era suficient un singur sticky? Sau cum trebuie procedat: aici discutam si dincolo votam? Intreb, pentru ca nu imi dau seama de ce sunt doua topicuri cu aceeasi tema. Poate e cineva dragut sa ma lamureasca si pe mine.

Note: au fost doua topicuri deschise din greseala. Acum s-a remediat aspectul :)

Griffo 07-04-09 19:55

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
Golf 4 Photo Meeting
https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/117960-golf-4-photo-meeting.html

Magos 02-05-09 23:11

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
So... Locatiile Cluj si Sibiu erau la egalitate la momentul acestui poll...
Pentru cei ce s-au ciondanit pe tema iesirii de la Ploiesti organizata de Griffo, nu e motiv de suparare, pentru ca ne vedem cu totii la un gratar MARE la Sibiu sau Cluj.. Sau.. Ramane sa revotam un loc unde ne putem strange cat mai multi mk-patrari , cu mic cu mare, unde sa fie loc de poze, multe poze, peisaj de poze, etc etc etc :)

So, vorba lui Jock, let's give it a try! :)

Asa ca astept, cu mic cu mare, sa propuneti alte locatii - asta daca nu va convin Sibiu si Cluj , ( luand in calcul si distanta care trebuie parcusa, totusi, de unul din sudul tarii , pana in nordul tarii :-s ).

Ideea ar fi sa ne adunam, plecam in grup - precum s-a facut si la Ploiesti, si ramanem o noapte undeva, pentru a ne putea bucura de gratar si o bere fara grija :)

Ce spuneti?

szabo_vali 18-05-09 12:19

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
bla bla bla ! hotarati-va o data ! eu unul vin oriunde ! spuneti locatia si data dati cu banul puneti lumea la vot ......

GopPo 18-05-09 16:22

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
bine zis....idem vali

mar|us 18-05-09 17:12

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
prezent si eu oricare ar fi locatia

jock 18-05-09 22:05

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
:paper:

DyZ 19-05-09 00:02

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
Constanta :D sunt numeroase locuri spatioase si frumoasa si bonus faceti si o baie in mare :D

3scap3 80 19-05-09 16:32

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
;)cel mai bine ar fi vara la mare si iarna la munte frate cum a fost postat mai sus;)

sorin gti power 19-05-09 23:09

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
sibiu ... (sau brasov) alegeti voi ...si hai cu vot toti k o data pe an ne intanlim nu in fiecare zii ce naiba....

b-01-ptk 20-05-09 15:06

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
sa se faca odata un ultim vot si sa stabilim o data k altfel o sa ne intalnim la iarna

Amnesia 20-05-09 17:40

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
https://www.youtube.com/watch?v=xAqkg...eature=related

no comment !

Speedball_tm 20-05-09 19:01

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
oricum cei care au masiniile trantite, nu o sa vina la munte, cel putin asa cred eu.... drumuriile din Romania sunt prea de *** pentru a putea organiza ceva de genu asta, nimanui nu ii convine sa isi rupa masina pe la noi prin tzara

Magos 31-05-09 16:04

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
Pai, conform voturilor din Poll-ul de mai sus, majoritar a iesit Clujul.
Ramane pentru Cluj, sau lansam un alt Poll?:rolleyes2

Decodat 31-05-09 16:28

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
Ramane Cluj, acum hai sa votam data.

CT 85 ROK 08-06-09 06:49

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
voi fi prezent si eu !!! parerea mea prea departe Cluj doar pt o intalnire "exclusivista Golf IV" cel mai perfect ar fi Constanta sau Brasov ...

b-01-ptk 08-06-09 23:33

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
1 Attachment(s)
bv ar fii beton-dar si ct k si asa a venit sezonu

mar|us 11-06-09 11:35

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by b-01-ptk (Post 2391748)
bv ar fii beton-dar si ct k si asa a venit sezonu

ce de rip`uri :D

b-01-ptk 18-06-09 15:58

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
1 Attachment(s)
sal marius lasa un id poate mai vb

dragos_rsp 25-06-09 02:03

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
Ar fi frumos la Constanta..

dragos_rsp 31-07-09 12:43

Re: Intalnirea exclusivista Golf IV
 
Pana la urma nu se mai aude nimic despre aceasta intalnire?


All times are GMT +2. The time now is 07:45.

- Copyright 2026 4Tuning