Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Cumpar telefoane stricate ( defecte ) (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/107663-cumpar-telefoane-stricate-defecte.html)

digital_critic 13-02-10 08:50

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
samsung v200 cu incarcator de anglia (nu stiu daca merge) si samsung e700 fara nimic cu ecran alb. sunt gasite prin birou. astept o oferta.

TaZzY E30 13-02-10 12:44

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Nokia 1112,Samsung Sgh-X120,sagem MyC5-3 Pink,vodafone 225,motorola c115->nokia-nu se vede pe el,nu mai merge display-ul,vodafone-ul si samsungul nu se mai incarca:)...in rest merg perfect,ia5 c5-3-ul a avut parte de o spalare in masina de spalat:D.....toate 100 RON,negociabil:D(samsung si vodafone vin cu cutie:)

szoke_sz 13-02-10 13:54

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
telefon rds nu vrei? are ceva ecranul, dupa ce a cazut....modelu cu camera auriu.

TaZzY E30 07-05-10 08:43

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
UP...am un Sony Ericsson k550i Cyber-shot....nu merge display-ul...pretul :100 RON

VladM 07-05-10 10:32

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
LG U8130 te intereseaza ?

oanamaria2010 03-08-10 14:24

vand nokia 1100...nu merge incarcat

TaZzY E30 03-08-10 14:50

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Samsung X120,vodafone 225->nu merge mufa de la incarcator-50 Ron
Sony ericsson k550i->display spart-60 RON
toate 3 100 RON ,sau nokia 6230(normal sau I)la schimb

SpeedClass 03-08-10 22:14

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
sagem myc52v,negru,intretinut,nu merge casca la el,50 ron,nokia 1100 bun,nu merge microfonul la el 30 de lei,sau 70 ambele!!!

VladM 04-08-10 01:40

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Quote:

Originally Posted by SpeedClass (Post 3562252)
sagem myc52v,negru,intretinut,nu merge casca la el,50 ron,nokia 1100 bun,nu merge microfonul la el 30 de lei,sau 70 ambele!!!

Iti dau un LG u8130(folia rupta),toate accesoriile la el si un 1100 display spart cu 40 de lei.

3dutzu 04-08-10 11:39

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
te intereseaza un samsung sgh e250?.. are banda rupta dar telefonul functioneaza bine:-)

crys_bb 08-08-10 22:42

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
o replica de 8600 luna care nu mai porneste (nu se mai incarca ,a stat nefol 6 luni), un SE s500i cu toate accesoriile+cutie+card 2 Gb, tel a fost scapat pe jos si afisajul e negru in rest perfect functional, un motorola a835 joystick defect (in rest perfect functional). Stima

17PnF 09-08-10 03:01

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
un sony ericson w910, pachet complet cutie tot ce trebuie, card....
nu mai porneste si nu mai chef sa umblu cu el.
zi un pret!

kalloo24 09-08-10 20:12

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
nokia 6310i-fara semnal
siemens cl 65 -nu porneste
nokia 3109 clasic-display
nokia 3110 clasic--se stinge singur uneori
fa-mi o oferta pt ele,eventual schimb cu un gsm bun
ma gasesti pe 0765535819

adriana_golfgti 08-09-10 19:47

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
10 Attachment(s)
Nokia 6234 - display Spart , fr . baterie - 35 lei
Nokia 6070 - display Spart , fr . baterie - 30 lei
Nokia 1208 - display Spart , fr . baterie - 30 lei
Nokia 7630 - Carcasa deteriorata - 50 lei
Motorola V3 - Spart de afişare (doar ecranul mic este crapat) - 35 lei

TaZzY E30 09-09-10 11:15

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Nokia 5200(nu se mai aprinde),si celelalte 3 de mai sus.Toate 4 la 150 RON negociabil

kalloo24 09-09-10 16:51

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
1 Attachment(s)
nokia 6310i---nu are semnal
nokia 6555- folie defecta
nokia 3109- display defect
siemens cl 75-- nu se aprinde
nokia 5210--nu se aprinde..
6210-fara semnal:lol:
fa-le pret la toate
0765535819

sandor406 09-09-10 18:50

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
vodafone 533, in stare fff buna, dar are folia rupta,am si incarcator!
nokia 1208, fara baterie, fara display si banda si fara incarcator!

like_girls90 12-09-10 19:14

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Salut am un u600 pret 100 defectul nu are banda la ecran-desfacut
nokia 2630 placa de baza-pret 30 ron-functioneaza
Doua placi de baza nokia 6300..pret 70 ron

Am sa mai caut sa vad ce am .....astept raspunul tau despre astea ?

Evo-Jr 14-09-10 13:09

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
nokia e52-nu se mai aprinde[probabil e procesorul] e aproape nou telefonul
si un iphone 2g.tot nu se aprinde.arata acceptabil.
te intereseaza?

sandor406 05-10-10 16:55

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
te intereseaza un lg kp501 roz? cu display spart, deci numai display! touchscreenul merge, carcasa nu trebe schimbata! in rest telefonul este aproape nou, de 1 luna!in cutie cu incarcator! a fost pe orange dar lam decodat!

ungureanu cosmin 07-10-10 17:53

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
am un samsung d 900 -e spart displayul
-un sagem my300x -tot spart displayul, am la ele si incarcatoarele

ungureanu cosmin 07-10-10 17:54

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
2 Attachment(s)
asar arat telefoanele

bmariusdani 27-11-10 19:10

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Am si eu mai multe tel stricate.... de fapt si stricate si m-am si plictisit de unele ... dak mai este valabil anuntzu' ... lista este urmatoarea:
- vodafone 553 - display busit, merge doar cand are chef
- nokia 5000 - display stricat, nu mai merge deloc
- sony ericcson k500i - nu mai tine bateria
si cam atat ... pret 150 lei toate ...in jur de 50 lei fiecare :-S
..negociem!merci

sandor406 06-02-11 09:49

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
samsung s5230: nui functioneaza camera, trebuie schimbat displayul si touchul! fara acesorii! arata de nota 8. nu este telefonul meu, este al unui prieten, deci nu stiu mai multe detalii! pret: 130lei/neg

CT-89-URS 06-02-11 10:02

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
nokia 6230 ! cumpar original acum 6 ani +incarcator+card 32 mb al lui = ba se aprind, ba se stinge ! telefonu arata foarte bine !carcasa originala !

samsung c 3050 ! +incarcator ..lam scapat in apa ,displayu se aprinde dar nu se vede nimic ..SUNA ! merge sa raspunzi ca e glisant ! arata foarte bine !

lg kg 275 ! +incarcator ! abia daca este folosit ! singura problema nu se aude difuzoru, si e codat orange ! in rest e ca nou

si un motorola mq5 +incarcator ! nu arata cine stie ce ! nus ca celelalte ! nu se incarca bateria, cand il bag la incarcat se aprinde

las la aprecierea ta ! pot face poze daca esti interesat !

alxcristea 10-02-11 14:54

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Salut! AM si eu un blackberry 8520 cu ecranul fisurat.
Functioneza foarte bine dar s-a colorat. Trebuie inlocuit.
Te intereseaza?

Sven 17-02-11 16:40

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
salut
Am un Motorola K1 care, desi porneste, afisajul nu arata nimic. Am cutie, cablu de date, tot la el. Singurele urme de uzura sunt la tastatura, in rest e ok. Ca pret ma gandeam undeva la 20-30RON
Astept un raspuns(indiferent ca e pozitiv sau negativ)

sandor406 24-02-11 10:04

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
vodafone 533 arata f bine, banda dusa, samsung c300 placa de jos(de la tastatura) trebe schimbata, nu arata prea bine! fara incarcatoare! 35lei /neg +transport!saluT!


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning