Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere.html)
-   -   Vand sonda Lambda cu 4 fire (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere/106458-vand-sonda-lambda-4-fire.html)

Geo_ZGA 15-06-09 07:27

Re: Vand sonda Lambda cu 4 fire
 
iar upp...........

Geo_ZGA 22-06-09 12:00

Re: Vand sonda Lambda cu 4 fire
 
upppppppppp

edivectra 29-06-09 12:27

Re: Vand sonda Lambda cu 4 fire
 
Salut, ma intereseaza pe mine sonda lambda daca o mai ai.Care este ultimul pret?da-mi niste date de contact sau daca nu: 0765439254 sau edison_c30.Cu respect

Geo_ZGA 30-06-09 09:58

Re: Vand sonda Lambda cu 4 fire
 
Cer scuze, sonda s-a vandut acum cateva zile... se poate inchide, multumesc.

djShine 03-07-12 15:33

Re: Vand sonda Lambda cu 4 fire
 
mai este valabila oferta?


All times are GMT +2. The time now is 14:32.

- Copyright 2026 4Tuning