![]() |
Re: Model incinta
Gata am montat tot... Ce pot sa zic se aude cat de cat bine (imi vibreaza numarul si capota la portbagaj desi ele bat in masina) pentru cat stiu sa faca :D O sa revin cu poze cand termin de finisat portbagajul si politza de la luneta.
|
Re: Model incinta
Bravo si sa bagi poze sa vedem :D bafta in continuare :-P
|
Re: Model incinta
1 Attachment(s)
Pozele Promise + Un Filmulet BONUS http://i42.tinypic.com/2m7ztya.jpg http://i44.tinypic.com/209obj5.jpg http://i42.tinypic.com/2vcti7a.jpg https://www.youtube.com/watch?v=tVY22iEpR5o SUNETUL DIN VIDEO SE AUDE BINE DOAR PE BOXE CU BASS! Pe boxe de calculator nu se intelege. |
Re: Model incinta
ai taiat tabla din spate ??
|
Re: Model incinta
Quote:
|
Re: Model incinta
nasol ... daca vrei altceva ce faci ?
|
Re: Model incinta
Quote:
|
Re: Model incinta
...mda daca la tine nu se poate sta in masina ...
|
Re: Model incinta
pai da ca tot sunetul bate inauntru :> e destul de tare nu zic ca nu se poate mai tare dar este destul pentru o dacie
|
Re: Model incinta
Bine ca esti priceput :) pe parcurs o sa te saturi si de ce ai si ai sa vrei mai tare :) asa am fot eu ... dela 300RMS am vrut ceva mai mult si am ajuns la 800RMS :D
|
Re: Model incinta
Poate cu alta ocazie si alta masina... :D Acum numai investesc in sunet la ia... poate doar sa o mai insonorizez desi nu cred... :D Am mai multe de facut pe parte tehnica la ia si de asta am sa ma ocup.
|
Re: Model incinta
|
Re: Model incinta
Am un nou proiect pe hartie... vreau sa schimb componentele de pe incinta.
https://img261.imageshack.us/img261/6885/incinta4.th.jpg 2 x Infinity REF 1040W # Difuzor 25 cm # Putere maxima 1000W # Putere reala RMS 250W # Impedanta 4 ohm # Raspuns in frecventa 25-400 Hz # SPL 91 dB Amplificare Mac Audio ZX 4000 * Amplificator 4 canal * Putere nominala: 4x95W RMS (Impedanta 4 Ohmi), 2x250 W RMS (Impedanta 4 Ohmi) * Raspuns in frecventa 5 Hz-50 kHz * Dimensiuni 356x55x290mm. modificarile urmeaza sa le fac la vara... astept sfaturi, pareri aaaa si era sa uit.... am nevoie de condesator? |
| All times are GMT +2. The time now is 11:11. |
- Copyright 2026 4Tuning