Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale.html)
-   -   CUTIE SUBWOOFER (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale/1044-cutie-subwoofer.html)

wolverine 06-03-11 22:00

Re: CUTIE SUBWOOFER
 
stie cineva de ce mi se aud tot felu de sunet in subwoofer, gen cand scot cd`u, se aude sunetul acela cand iese...in subwoofer, sau cand e data muzica incet...un fel de barait foarte gros....toate astea se intampla cand dau volumul din statie mai tare...

adrian_drift_king 07-03-11 15:11

Re: CUTIE SUBWOOFER
 
e de la cablu rca care intra in amplificator
1 : iti face asa pt ca e tras pe aceeasi parte cu cablu de curent
2 : probablil nu e un cablu profesional incearca sa iei de pe net cablu ecranat(de preferinta triplu ecranat)

wolverine 07-03-11 15:42

Re: CUTIE SUBWOOFER
 
Quote:

Originally Posted by adrian_drift_king (Post 4149980)
e de la cablu rca care intra in amplificator
1 : iti face asa pt ca e tras pe aceeasi parte cu cablu de curent
2 : probablil nu e un cablu profesional incearca sa iei de pe net cablu ecranat(de preferinta triplu ecranat)

este cablu profesional, nu este pe aceiasi parte cu cel de la curent...


All times are GMT +2. The time now is 15:43.

- Copyright 2026 4Tuning