![]() |
Re: CUTIE SUBWOOFER
stie cineva de ce mi se aud tot felu de sunet in subwoofer, gen cand scot cd`u, se aude sunetul acela cand iese...in subwoofer, sau cand e data muzica incet...un fel de barait foarte gros....toate astea se intampla cand dau volumul din statie mai tare...
|
Re: CUTIE SUBWOOFER
e de la cablu rca care intra in amplificator
1 : iti face asa pt ca e tras pe aceeasi parte cu cablu de curent 2 : probablil nu e un cablu profesional incearca sa iei de pe net cablu ecranat(de preferinta triplu ecranat) |
Re: CUTIE SUBWOOFER
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:43. |
- Copyright 2026 4Tuning