![]() |
Re: r5 (proiect)
1 Attachment(s)
multa bafta cu proiectul tau...stiu cum e.....daca vedeai racer-ul meu la inceput era jale...acum e cat de cat bn...
|
Re: r5 (proiect)
Quote:
|
Re: r5 (proiect)
asa arata....la inceput arata...nush cum sa zic...defapt nu arata nik:))...era doar o chestie argintie fara roti si geamuri..plouata si plina de namol...
|
Re: r5 (proiect)
Quote:
bafta... |
Re: r5 (proiect)
Quote:
nu cred ca s-a referit la motorul de alpine,sunt total diferite cel de alpine si cel de gtt. alpineul are motor longitudinal,cutia de viteze e pusa in fata motorului,eu cred ca el vrea 1,4 l de gtt,pt care piese inca se gasesc iar cei ce au motorul asta nu prea se plang. Bafta la proiect,si eu am inceput acelasi proiect ca si tine... Chiar ca e greu din buget de student,tot salariul se duce pe piese... Succes si sa ne vedem pe strada. |
Re: r5 (proiect)
Quote:
ms ms nu vrei un kit de gtt? tot ce-am achizitionat in afara de consola care este promisa le dau cu 150 euro !!! ultimul pret... daca in 3 zile nu scap de ele la pretul asta, nu se vor mai vinde ;) |
Re: r5 (proiect)
daca vreti ceva din piese nu ezitati sa intrebati... trimit oriunde in tara :D
|
Re: r5 (proiect)
tot kitul? la ce te referi mai exact? kit exterior?
|
Re: r5 (proiect)
nu mai faci 5-ul?
|
Re: r5 (proiect)
Quote:
kit'ul s-ar putea sa mearga la iasi maine... complet... sa vedem acum... |
| All times are GMT +2. The time now is 22:19. |
- Copyright 2026 4Tuning