![]() |
Re:
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re:
2 Attachment(s)
Quote:
|
frumos noul sticker! felicitari!
|
Re:
Quote:
|
Filtru Aer cu carcasa din fibra de carbon este 37 E, iar tubulatura ptr Seat Ibitza 1.4 este 172 E (e rosie). Preturile nu contin TVA :wink:
|
hmm.aveti preturi bune...Ceres...ai ceva pe la magazin de exterior..ptr hyundai Santafe ? :roll:
|
Re:
Quote:
Filtrul mi s epare super OK si ca pret , chiar nu e mult, dar restul kitului de instalare...jesus ;) |
Bravo. Asta e alta viatza . Si chiar mai frumos ca cel de dinainte:)
|
scuzati-ma ca va intreb dar cum facem peter asta parte dintr-un club cand el doar ce si-a luat buletinul ??? ca ma gandesc ca o conditie obligatorie e sa ai masina si carnet nu ca sa poti participa
|
Re:
Quote:
:evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug explica ?! |
adica ca sa fii membru intr-un club conditia nu e ca u sa fii si sofer nu un copil de 16 ani ca asta inseamna ca pot sa il inscriu si eu pe varmiu care are 9 ani intr-un club si vai doamne si acum vad ca mai e reprezentatul lor in cta ????
|
:censored:
sa nu bat campii ma abtin :) daca shtie sa faca drifturi cu bicicleta il luam in clubul nostru :) |
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: adevarul asta e
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
si e reprezentant pe forum ...nu cred ca in cta |
las ma spoof ca mai e nevoie si de baieti de 16 ani ptr a face desene si alte chesti pe forum ...ca imagine ptr club ....
Baaaaaaaaaaaaaaaa nene imaginea ti-o faci pe pista in plm nu pe un forum cu o mie de imagini si copii nu o sa ai decat o imagine falsa si masini de 75 de cp la start.....de fapt nu cred ca gresesc cand spun ca aveti doar masini de 75 de cp la start... :))))))))))) |
Re:
Quote:
PS: Nu ti-a cerut nimeni parerea ;) |
Apropo... masinile de 75 de cai nu au voie la curse????
Cati cai are masina ta? ce marca e? ce motor are? |
In primul si in primul rand imi dau cu parerea ptr ca asa vreau eu si ptr ca este un forum de discutii liber....ok...sau ai conceptii comuniste ?
Adu masina aia de 180 de cp sa vedem ce poate... si apropo sunt 12 date de 18 intr-un an.....in care din ele si unde .....si eu nu prea frecventez legalele.... Din partea mea poti sa vii si cu 15 cp la start...daca asta e placerea ta Si masina mea o vezi in poza ...daca nu-ti dai seama ce este...asta e |
Re:
Quote:
Masina de 180 hp este una din cele doua de acelasi gen din club si anume Seat Leon 1,8 T - cursa la care a participat este ce de la Casa Poporului (ultima din anul trecut). Chiar nu sunt comunist.... :) si poti spune ce vrei in fond (dar de multe ori exagerezi) ... Masina nu o aduc eu, o aduce proprietarul la urmatoarea legala ;)... |
nu ma contrez cu tine stai linistit ca nu am de ce ...eu doar mi-am spus parerea legata (in general vrb)un club isi face imaginea pe pista ....nu am nimic cu cei care au 16 ani mai mult sau mai putin......cu conditia sa nu se dea prea destepti sau importanti.....
|
Re:
Quote:
Si imaginea la orice se face atat pe net (ca este acum la putere) prin site-uri, imagini etc si continua pe pista .... pentru a avea o imagine nu ajunge sa fii doar pe pista... :) ... PS: Te-am intrebat de masina pt ca sunt curios ce motor ai pe ea si cati cai are.... :) (eu stii bine am 75 hp- motor original) |
154 de catari (jumate morti la datorie :) )motor de calibra.
|
Re:
Quote:
Astept si eu 2007 sa pot sa-mi aduc ceva de afara.... mai accesibil...pt curse .....sper sa reusesc... :oops: |
Mult succes clubului!!! Am si eu o intrebare pentru voi: cand iesiti cu masinile prin oras ca nu prea va vad am fost odata cand au fost si cei din Street Racing si erau si doua trei masini de la voi dar sincer a fost prima data cand am vazut masinile. Voi nu prea iesiti in oras?
|
Re:
Quote:
|
Am vazut si eu o solentza galbena de la Xtreame Club Emotion! ink avea X-ul ala de la emblema veche
|
Re:
Quote:
|
vezii uite asa imi place sa inteleaga lumea ce trebuie facut si sa nu copieze cea ce au facut altzi . bravoo baietzi
|
da..le mai tinem catva timp cele vechi..la curse mai venim si noi..dar mai rar...unii mai au si slujbe si de aia...eu cu liceul..plm...in weekend..mergem... :wink: ....
|
Re:
Quote:
Multumesc pentru Felicitari, intradevar vom avea o sigla noua in Constanta! :) |
Re:
Quote:
|
vom vedea! succes in continuare
|
Re:
Quote:
razvane...cand sunt gata siglele noi ??? ca sunt si eu curios sa vad cum au iesit :P |
Re:
Quote:
|
As dorii sa va urez succes cu clubul! Si DMX... poate ca ai scris si tu iar eu am omis... nu conteaza varsta... ci conteaza pasiunea comuna si ambitia de a crea ceva. Si pornind de la o varsta frageda poti crea ceva maret capatand experienta, faurind legaturi si relatii.. nu? Apropo... dc dai espero-ul? Nu mai trage sau te-ai plictisit de el? Frumusica masina :P
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
si daca ies dupa ce pleci...imi trimiti prin posta unu'... sa vada si eu cum arata :D |
Re: Xtreme Club Emotion
Asta ptr cei care au fondat clubul, sau ptr cei care pot face asta pe filiala constanta:
V-ati gandit si voi sa scoateti niste acte, clubul sa fie legal ? nu o adunatura de lunatici ? |
Re: Xtreme Club Emotion
ne cam trebuie 1000 $ Cezar..dak ii dai tu nu ne suparam.....:P
mai stam un an sa capatam experientza....sa ne bucuram de cursele ilegale...ca apoi.. o sa stam doar la vorbe... |
| All times are GMT +2. The time now is 01:08. |
- Copyright 2026 4Tuning