Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Xtreme Club Emotion (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/10236-xtreme-club-emotion.html)

-=X-Team=-82-MDN 15-02-06 23:32

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"kalvin77\"
mai ai si alta masina cu care iesi la plimbare sau este simgura ta masina ? cea cu multe stikere.

ia uite ce scrie la mine pe parasolar ... care e in fatza si nu e 15:8 ... asa cum o sa fie al tau .. si nu mi`a zis nimeni nimic .. ca esti dintr`un club de racing sau ca fac curse prin orasu sau pe unde fac.. deci fi sigur ca nu o sa iti zica nimeni nimic de curse si alte chestii :)

CeReS 16-02-06 01:53

Re:
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"XtremeClubEmotion\"
Merci .... ;)

PS: Vreau un KIT filtru de aer din carbon ... pentru ibiza 2005 - 1,4

Asa ceva ? Daca da, iti dau maine pretul.

YZF-PWR 16-02-06 07:43

frumos noul sticker! felicitari!

XtremeClubEmotion 16-02-06 09:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CeReS\"
Quote:

Originally Posted by \"XtremeClubEmotion\"
Merci .... ;)

PS: Vreau un KIT filtru de aer din carbon ... pentru ibiza 2005 - 1,4

Asa ceva ? Daca da, iti dau maine pretul.

DA. Da-mi preturile pt ele ;)

CeReS 16-02-06 19:22

Filtru Aer cu carcasa din fibra de carbon este 37 E, iar tubulatura ptr Seat Ibitza 1.4 este 172 E (e rosie). Preturile nu contin TVA :wink:

peter 16-02-06 19:24

hmm.aveti preturi bune...Ceres...ai ceva pe la magazin de exterior..ptr hyundai Santafe ? :roll:

XtremeClubEmotion 17-02-06 09:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CeReS\"
Filtru Aer cu carcasa din fibra de carbon este 37 E, iar tubulatura ptr Seat Ibitza 1.4 este 172 E (e rosie). Preturile nu contin TVA :wink:

De aici de la SCC mi-au spus ca un chit complet (din carbon filtrul) ma ajunge 100 euro (cu TVA si fara mantare).
Filtrul mi s epare super OK si ca pret , chiar nu e mult, dar restul kitului de instalare...jesus ;)

Ursu-=X-Team=- 17-02-06 14:45

Bravo. Asta e alta viatza . Si chiar mai frumos ca cel de dinainte:)

SirNenea 22-02-06 00:39

scuzati-ma ca va intreb dar cum facem peter asta parte dintr-un club cand el doar ce si-a luat buletinul ??? ca ma gandesc ca o conditie obligatorie e sa ai masina si carnet nu ca sa poti participa

Psycho 22-02-06 00:58

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SirNenea\"
scuzati-ma ca va intreb dar cum facem peter asta parte dintr-un club cand el doar ce si-a luat buletinul ??? ca ma gandesc ca o conditie obligatorie e sa ai masina si carnet nu ca sa poti participa



:evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug explica ?!

SirNenea 22-02-06 01:02

adica ca sa fii membru intr-un club conditia nu e ca u sa fii si sofer nu un copil de 16 ani ca asta inseamna ca pot sa il inscriu si eu pe varmiu care are 9 ani intr-un club si vai doamne si acum vad ca mai e reprezentatul lor in cta ????

Psycho 22-02-06 01:06

:censored:

sa nu bat campii ma abtin :)


daca shtie sa faca drifturi cu bicicleta il luam in clubul nostru :)

SirNenea 22-02-06 01:13

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: adevarul asta e

13RvR 22-02-06 08:54

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SirNenea\"
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: adevarul asta e

Adevarul este ca sunt multi care inca nu au permis de conducere dar care stiu mult mai multe decat altii .... citeste si tu pe forumul asta si ai sa vezi ca nu e singurul.... si Peter este reprezentant la Constanta al XCE.... ;)

Evo007 22-02-06 08:54

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
:censored:

sa nu bat campii ma abtin :)


daca shtie sa faca drifturi cu bicicleta il luam in clubul nostru :)

yo stiu cu kartu ma iei :lol: :lol: :lol:
si e reprezentant pe forum ...nu cred ca in cta

D_M_X 22-02-06 12:03

las ma spoof ca mai e nevoie si de baieti de 16 ani ptr a face desene si alte chesti pe forum ...ca imagine ptr club ....
Baaaaaaaaaaaaaaaa nene imaginea ti-o faci pe pista in plm nu pe un forum cu o mie de imagini si copii nu o sa ai decat o imagine falsa si masini de 75 de cp la start.....de fapt nu cred ca gresesc cand spun ca aveti doar masini de 75 de cp la start...
:)))))))))))

13RvR 22-02-06 12:17

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"D_M_X\"
las ma spoof ca mai e nevoie si de baieti de 16 ani ptr a face desene si alte chesti pe forum ...ca imagine ptr club ....
Baaaaaaaaaaaaaaaa nene imaginea ti-o faci pe pista in plm nu pe un forum cu o mie de imagini si copii nu o sa ai decat o imagine falsa si masini de 75 de cp la start.....de fapt nu cred ca gresesc cand spun ca aveti doar masini de 75 de cp la start...
:)))))))))))

Daca venei pe 18 anul trecut la cursa ....vedeai si 180 hp la start din partea XCE ;) (documenteaza-te inainte sa vb ;) )

PS: Nu ti-a cerut nimeni parerea ;)

13RvR 22-02-06 12:19

Apropo... masinile de 75 de cai nu au voie la curse????
Cati cai are masina ta? ce marca e? ce motor are?

D_M_X 22-02-06 12:42

In primul si in primul rand imi dau cu parerea ptr ca asa vreau eu si ptr ca este un forum de discutii liber....ok...sau ai conceptii comuniste ?
Adu masina aia de 180 de cp sa vedem ce poate...
si apropo sunt 12 date de 18 intr-un an.....in care din ele si unde .....si eu nu prea frecventez legalele....
Din partea mea poti sa vii si cu 15 cp la start...daca asta e placerea ta
Si masina mea o vezi in poza ...daca nu-ti dai seama ce este...asta e

13RvR 22-02-06 12:48

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"D_M_X\"
In primul si in primul rand imi dau cu parerea ptr ca asa vreau eu si ptr ca este un forum de discutii liber....ok...sau ai conceptii comuniste ?
Adu masina aia de 180 de cp sa vedem ce poate...
si apropo sunt 12 date de 18 intr-un an.....in care din ele si unde .....si eu nu prea frecventez legalele....
Din partea mea poti sa vii si cu 15 cp la start...daca asta e placerea ta
Si masina mea o vezi in poza ...daca nu-ti dai seama ce este...asta e

;) Nu inteleg de ce ai impresia ca vreau sa ne \"contram\" in idei???? :)

Masina de 180 hp este una din cele doua de acelasi gen din club si anume Seat Leon 1,8 T - cursa la care a participat este ce de la Casa Poporului (ultima din anul trecut). Chiar nu sunt comunist.... :) si poti spune ce vrei in fond (dar de multe ori exagerezi) ... Masina nu o aduc eu, o aduce proprietarul la urmatoarea legala ;)...

D_M_X 22-02-06 12:57

nu ma contrez cu tine stai linistit ca nu am de ce ...eu doar mi-am spus parerea legata (in general vrb)un club isi face imaginea pe pista ....nu am nimic cu cei care au 16 ani mai mult sau mai putin......cu conditia sa nu se dea prea destepti sau importanti.....

13RvR 22-02-06 13:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"D_M_X\"
nu ma contrez cu tine stai linistit ca nu am de ce ...eu doar mi-am spus parerea legata (in general vrb)un club isi face imaginea pe pista ....nu am nimic cu cei care au 16 ani mai mult sau mai putin......cu conditia sa nu se dea prea destepti sau importanti.....

Am inteles si in majoritatea cazurilor ai dreptate... insa uneori ei au informatii pe care noi nu le avem (au si ei sursele lor).... repet uneori...
Si imaginea la orice se face atat pe net (ca este acum la putere) prin site-uri, imagini etc si continua pe pista .... pentru a avea o imagine nu ajunge sa fii doar pe pista... :) ...

PS: Te-am intrebat de masina pt ca sunt curios ce motor ai pe ea si cati cai are.... :) (eu stii bine am 75 hp- motor original)

D_M_X 22-02-06 13:10

154 de catari (jumate morti la datorie :) )motor de calibra.

13RvR 22-02-06 13:12

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"D_M_X\"
154 de catari (jumate morti la datorie :) )motor de calibra.

Super ! Felicitari ... ai o herghelie maricica ...
Astept si eu 2007 sa pot sa-mi aduc ceva de afara.... mai accesibil...pt curse .....sper sa reusesc... :oops:

CT-07-APV 22-02-06 23:00

Mult succes clubului!!! Am si eu o intrebare pentru voi: cand iesiti cu masinile prin oras ca nu prea va vad am fost odata cand au fost si cei din Street Racing si erau si doua trei masini de la voi dar sincer a fost prima data cand am vazut masinile. Voi nu prea iesiti in oras?

Psycho 23-02-06 00:58

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-07-APV\"
Mult succes clubului!!! Am si eu o intrebare pentru voi: cand iesiti cu masinile prin oras ca nu prea va vad am fost odata cand au fost si cei din Street Racing si erau si doua trei masini de la voi dar sincer a fost prima data cand am vazut masinile. Voi nu prea iesiti in oras?

am vazut o gramada cu street racing :evil_laug sunt destule

YZF-PWR 23-02-06 08:50

Am vazut si eu o solentza galbena de la Xtreame Club Emotion! ink avea X-ul ala de la emblema veche

13RvR 23-02-06 09:57

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-06-YZF***X-Team\"
Am vazut si eu o solentza galbena de la Xtreame Club Emotion! ink avea X-ul ala de la emblema veche

:lol: :lol: Inca o sa-l mai aibe, pt ca abia peste 1 saptamana ies alea pt Constanta :lol: :lol:

x-28-TRA 23-02-06 10:01

vezii uite asa imi place sa inteleaga lumea ce trebuie facut si sa nu copieze cea ce au facut altzi . bravoo baietzi

peter 23-02-06 11:12

da..le mai tinem catva timp cele vechi..la curse mai venim si noi..dar mai rar...unii mai au si slujbe si de aia...eu cu liceul..plm...in weekend..mergem... :wink: ....

13RvR 23-02-06 11:53

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"x-28-TRA\"
vezii uite asa imi place sa inteleaga lumea ce trebuie facut si sa nu copieze cea ce au facut altzi . bravoo baietzi

Nu ai inteles nimic (si iar deschizi un subiect deranjant)... nu am schimbat sigla pt ca era copiata , pt ca nu este asa .... motivele au fost altele si pt asta il poti intreba pe Ursu .... nu as fi schimbat sigla ca asa vor unii ... am avut un motiv solid ... ;)

Multumesc pentru Felicitari, intradevar vom avea o sigla noua in Constanta! :)

Mustang 23-02-06 15:27

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Xtreme-Razvan\"
Quote:

Originally Posted by \"x-28-TRA\"
vezii uite asa imi place sa inteleaga lumea ce trebuie facut si sa nu copieze cea ce au facut altzi . bravoo baietzi

Nu ai inteles nimic (si iar deschizi un subiect deranjant)... nu am schimbat sigla pt ca era copiata , pt ca nu este asa .... motivele au fost altele si pt asta il poti intreba pe Ursu .... nu as fi schimbat sigla ca asa vor unii ... am avut un motiv solid ... ;)

Multumesc pentru Felicitari, intradevar vom avea o sigla noua in Constanta! :)

sper ca cu aparitia siglei noi pe masini sa apara si mai mult membri...:P

YZF-PWR 23-02-06 15:46

vom vedea! succes in continuare

Mustang 23-02-06 15:48

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-06-YZF***X-Team\"
vom vedea! succes in continuare

multzam fain...
razvane...cand sunt gata siglele noi ???
ca sunt si eu curios sa vad cum au iesit :P

13RvR 23-02-06 19:02

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Mustang Mach One\"
Quote:

Originally Posted by \"CT-06-YZF***X-Team\"
vom vedea! succes in continuare

multzam fain...
razvane...cand sunt gata siglele noi ???
ca sunt si eu curios sa vad cum au iesit :P

sa se intoarca baietii ratacitori din Europa .... si ai sa vezi... ;)

ZET-EVO 23-02-06 19:49

As dorii sa va urez succes cu clubul! Si DMX... poate ca ai scris si tu iar eu am omis... nu conteaza varsta... ci conteaza pasiunea comuna si ambitia de a crea ceva. Si pornind de la o varsta frageda poti crea ceva maret capatand experienta, faurind legaturi si relatii.. nu? Apropo... dc dai espero-ul? Nu mai trage sau te-ai plictisit de el? Frumusica masina :P

13RvR 23-02-06 21:02

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ZET-EVO\"
As dorii sa va urez succes cu clubul! Si DMX... poate ca ai scris si tu iar eu am omis... nu conteaza varsta... ci conteaza pasiunea comuna si ambitia de a crea ceva. Si pornind de la o varsta frageda poti crea ceva maret capatand experienta, faurind legaturi si relatii.. nu? Apropo... dc dai espero-ul? Nu mai trage sau te-ai plictisit de el? Frumusica masina :P

Merci pentru urari :)

Mustang 23-02-06 21:43

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Xtreme-Razvan\"
Quote:

Originally Posted by \"Mustang Mach One\"
Quote:

Originally Posted by \"CT-06-YZF***X-Team\"
vom vedea! succes in continuare

multzam fain...
razvane...cand sunt gata siglele noi ???
ca sunt si eu curios sa vad cum au iesit :P

sa se intoarca baietii ratacitori din Europa .... si ai sa vezi... ;)

da mah...nu pleci de aici pana nu vad cum arata..
si daca ies dupa ce pleci...imi trimiti prin posta unu'...
sa vada si eu cum arata :D

kalvin77 07-03-06 04:10

Re: Xtreme Club Emotion
 
Asta ptr cei care au fondat clubul, sau ptr cei care pot face asta pe filiala constanta:
V-ati gandit si voi sa scoateti niste acte, clubul sa fie legal ? nu o adunatura de lunatici ?

peter 07-03-06 08:18

Re: Xtreme Club Emotion
 
ne cam trebuie 1000 $ Cezar..dak ii dai tu nu ne suparam.....:P

mai stam un an sa capatam experientza....sa ne bucuram de cursele ilegale...ca apoi.. o sa stam doar la vorbe...


All times are GMT +2. The time now is 01:08.

- Copyright 2026 4Tuning