Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - Individual (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/99967-e36-individual.html)

zn_tavy 12-12-08 16:28

Re: E36 - Individual
 
Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 1916034)
Dupa cate se vede in poze masina este inmatriculata si asta a specificat si el ca a inmatriculat-o:-)

Ms PDV ca l-ai lamurit :D oriqm inmatricularea m-a rupt 1300e dar a fost, s-a dus... acum pot sta linistit

xerex merci pentru aprecieri, si sa stii ca urmeaza sa mai investesc si eu in ea, usor usor...multa bafta

PDV_1989 13-12-08 11:58

Re: E36 - Individual
 
Quote:

Originally Posted by zn_tavy (Post 1916963)
Ms PDV ca l-ai lamurit :D oriqm inmatricularea m-a rupt 1300e dar a fost, s-a dus... acum pot sta linistit

xerex merci pentru aprecieri, si sa stii ca urmeaza sa mai investesc si eu in ea, usor usor...multa bafta

Cpc...Dar ce euro a iesit ? Cred k te-a costat putin mai mult ca e asa zis mai noua...Eu am un 316 si m-a costat 500 euro a iesit euro 1!
Bafta !

zn_tavy 15-12-08 20:35

Re: E36 - Individual
 
Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 1918350)
Cpc...Dar ce euro a iesit ? Cred k te-a costat putin mai mult ca e asa zis mai noua...Eu am un 316 si m-a costat 500 euro a iesit euro 1!
Bafta !

Pai mi-au scos-o euro 2 dar dak era 94 ma costa 500e :D 97=1300:(( dar intr-un final eu spun ca a meritat... adica nu regret:-P

wolverine 17-12-08 15:33

Re: E36 - Individual
 
sa ai grije de ea ca sa aiba si ea de tine ;)

zn_tavy 17-12-08 16:26

Re: E36 - Individual
 
Quote:

Originally Posted by wolverine (Post 1926575)
sa ai grije de ea ca sa aiba si ea de tine ;)

Ms, acelasi lucru iti doresc si tie...sa ai grija de ea

PDV_1989 18-12-08 23:08

Re: E36 - Individual
 
2 Attachment(s)
Bn ca ai inmatriculat-o si nu ai prins taxa asta jegoaza a lu TAriceanu...
Acum ca e inmatriculata poti sa ii folie ca nu mai ai probleme la rar:D
Pun o poza sa vezi cam cum se vede:D
Bafta si ai grija de ea ca e vremea cam uda si nu e bn deloc :-)

zn_tavy 19-12-08 14:13

Re: E36 - Individual
 
OH DA!!! merci pentru poze, arata bine, dar folia va fi pusa in primavara, pentru ca am un prieten care si-a montat acum si e destul de nasol iarna...cu condensu...vremea rece, nu se usuca repede...so.. in ian va primii o finala dtm si alte maruntisuri:twisted:

PDV_1989 19-12-08 17:08

Re: E36 - Individual
 
Ma bucur ca iti plac pozele,cpc...Ai dreptate cu vremea , e frig si se usuca foarte greu! Ai grija de masina ;)

mitza mtb 23-12-08 02:19

Re: E36 - Individual
 
Individual inseamna ca a fost facuta pe comanda.....adica a ales din mai multe culori de caroserie...mai multe modele de piele...de bord..de jenti.....etc....asta inseamna;)

zn_tavy 23-12-08 10:48

Re: E36 - Individual
 
Quote:

Originally Posted by mitza mtb (Post 1937528)
Individual inseamna ca a fost facuta pe comanda.....adica a ales din mai multe culori de caroserie...mai multe modele de piele...de bord..de jenti.....etc....asta inseamna;)

merci mitza pt lamurire:oops:

zn_tavy 19-03-09 08:09

Re: E36 - Individual
 
7 Attachment(s)
Poze noi :D (ps achizitie noua angel eyes ccfl 8000k montat de mine)

claudiu29 19-03-09 09:17

Re: E36 - Individual
 
frumoasa masina sa o stapanesti sanatos . Cu folia de pe geamuri ce se mai aude?:)

Lymbutza 19-03-09 21:03

Re: E36 - Individual
 
frumos , frumos . . . ! Stai pe langa City Mall ? Ca parca am vazut masina de cateva ori pe acolo :) !

zn_tavy 20-03-09 01:05

Re: E36 - Individual
 
Quote:

Originally Posted by claudiu29 (Post 2162952)
frumoasa masina sa o stapanesti sanatos . Cu folia de pe geamuri ce se mai aude?:)

Ms, ma bucur ca este apreciata, cat despre folie urmeaza curand,dar mai intai voi umbla la evacuare doar jumatate din traseu si pe urma cand voi avea timp la garaj vor venii si niste "anaconde" custom(serpisori).Ps : o asteapta si admisia de 2.5 timp de montat sa am :D

Quote:

Originally Posted by Lymbutza (Post 2165275)
frumos , frumos . . . ! Stai pe langa City Mall ? Ca parca am vazut masina de cateva ori pe acolo :) !

ms , nu stau langa city mall, acolo aveam fostul loc de munca si parcam pe straduta din spate.

salutare tuturor si va tin la curent pe parcurs

zn_tavy 20-03-09 08:52

Re: E36 - Individual
 
Quote:

Originally Posted by silviudarkmaster (Post 2166169)
frumos acest nou badboy look ii vine ca uns keep up the good work!

ms dar nu este un nou badboy look asa a iesit masina din fabrica :P


All times are GMT +2. The time now is 18:19.

- Copyright 2026 4Tuning