Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Show (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/99932-cadou-sarbatori-utilizatorii-4tuning-invitatie-gratuita-luxury-show.html)

the_one_and _only 05-12-08 21:49

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 1904848)
A ajuns mosu' :D multumim 4tuning pentru cadou...dar pacat ca nu am cum sa o printez :( poate gasesc si eu o modalitate pana maine :D

o pui pe un memory stick sau pe o discheta sau cd, si te duci la un xerox:-P

Bobby boss 05-12-08 21:49

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
multumim 4 tuning

Japo 05-12-08 22:03

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
Cine nu are posibilitatea sa printeze...il ajut eu cu cea mai mare placere contra unei sume de 50 ron :lol:...glumesc...un gest f frumos. Multumim

hasko 05-12-08 22:10

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
Voi incerca sa ma duc duminica...voi face o gramada de poze si poate si video...si vom face o galerie interesanta:D

morpheusmaster 05-12-08 22:48

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
Multumim 4tuning!!! O treaba super tare...chiar is impresionat pot spune. Multumesc mult. Promit ca am sa onorez maine invitatia :D Va salut

Vyk 05-12-08 23:04

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
Tin si eu sa multumesc frumos celor care au facut posibila aceasta facilitate.

eMH 05-12-08 23:17

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
multumim 4tuning,care ne-au oferit posibilitatea de a vizita expozitia !
sper sa ajung si eu maine pe acolo (sambata).

dmo.mihai 06-12-08 00:20

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
vin si eu sambata:)

Brabus 06-12-08 08:31

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
foarte frumos cadou. dar din baia mare ....... va rog sa faceti poze multe si sa postati.

ps. oricum la cit de neagra e invitatia imi minca mult toner ... :lol:

jipianu 06-12-08 09:04

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
frumos cadoul...Multumimi

postati si voi cei care ati fost cev apoze...

VWluci 06-12-08 09:55

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
Sarutmanaaaaaa :D

ALXS 06-12-08 11:37

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
si eu vin

timmyamza 06-12-08 13:50

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
cred k ma duc si eu....ms 4tuning

RAZvan15 06-12-08 14:04

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
ma prezint si eu maine...revin cu poze.. multumim 4tuning

DONU' 06-12-08 14:13

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
Plec si eu in juma de ora!
Multumim!


All times are GMT +2. The time now is 00:52.

- Copyright 2026 4Tuning