![]() |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Quote:
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
multumim 4 tuning
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Cine nu are posibilitatea sa printeze...il ajut eu cu cea mai mare placere contra unei sume de 50 ron :lol:...glumesc...un gest f frumos. Multumim
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Voi incerca sa ma duc duminica...voi face o gramada de poze si poate si video...si vom face o galerie interesanta:D
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Multumim 4tuning!!! O treaba super tare...chiar is impresionat pot spune. Multumesc mult. Promit ca am sa onorez maine invitatia :D Va salut
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Tin si eu sa multumesc frumos celor care au facut posibila aceasta facilitate.
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
multumim 4tuning,care ne-au oferit posibilitatea de a vizita expozitia !
sper sa ajung si eu maine pe acolo (sambata). |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
vin si eu sambata:)
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
foarte frumos cadou. dar din baia mare ....... va rog sa faceti poze multe si sa postati.
ps. oricum la cit de neagra e invitatia imi minca mult toner ... :lol: |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
frumos cadoul...Multumimi
postati si voi cei care ati fost cev apoze... |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Sarutmanaaaaaa :D
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
si eu vin
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
cred k ma duc si eu....ms 4tuning
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
ma prezint si eu maine...revin cu poze.. multumim 4tuning
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Plec si eu in juma de ora!
Multumim! |
| All times are GMT +2. The time now is 00:52. |
- Copyright 2026 4Tuning