Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - NSL_ALEX666 (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/99310-machete-lucru-nsl_alex666.html)

L4uR 14-12-08 20:23

Re: Machete in lucru-NSL_ALEX666
 
eu zic sa il lasi asa....;)...cel mai indicat si il pui frumos in vitrina

NSL_ALEX666 18-12-08 10:33

Re: Machete in lucru-NSL_ALEX666
 
Da la asta ma gandeam si eu! :D

manu_96xls 18-12-08 12:04

Re: Machete in lucru-NSL_ALEX666
 
Şi atunci de ce l-ai pus la machete in lucru?:x
Aştept un răspuns, după fac curăţenie!;)

NSL_ALEX666 18-12-08 12:08

Re: Machete in lucru-NSL_ALEX666
 
Doar ma gandeam sa il las asa!Dar tot ii fac niste schimbari!

mitza mtb 25-12-08 23:34

Re: Machete in lucru-NSL_ALEX666
 
Ma scuzati de off-topic... NSL ALEX SI NSL ADY .... faceti parte din clubul no speed limit prescurtat nsl cumva?:-?...vedeti ca asta se intelege;)....

In rest...cel mai mult imi place rs4 ( care zic sa il lasi asa...nu iti bate joc de o asemenea macheta ) si x5-ul ( nici la asta numai umbla si pune poze mai clare cu el in care sa se vada cum e lucrata...)

NSL_ALEX666 27-12-08 09:32

Re: Machete in lucru-NSL_ALEX666
 
1 Attachment(s)
Nu e x5 e x3!Si pozele alea sunt mai vechi!Acum i-am facut bara spate mai joasa si am incercat sa ii pun faruri cum se vede in poze!Dar au fost un esec total!Uite poza in timp ce lucram la bara spate!

strada 27-12-08 13:00

Re: Machete in lucru-NSL_ALEX666
 
fumos frumos,dar incearca sa faci mai multe poze sa se vada "detaliile" si sa vedem in intregime.bafta.

NSL_ALEX666 28-12-08 20:10

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
3 Attachment(s)
Niste poze mai recente cu AUDI RS4!Va rog sa imi dati si mie idei in legatura cu BMW X3! ! !

alynex 28-12-08 23:43

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
WOW:shock: cei cu vopseaua de pe el:shock:??Si cu usile:shock:?ce-o patit?:shock::shock:

NSL_ALEX666 29-12-08 08:34

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
E galben perlat peste negru! ! !Pe usi am dat eu cu prea mult galben perlat! ! !

bmwh548 29-12-08 14:15

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
Cu ce a gresit macheta aia? :( Sfatul meu ar fi sa o matuiesti cum trebuie si sa aplici vopseaua ca lumea. Personal eu as lasa-o neagra...dar daca tie iti place fa-o asa.

NSL_ALEX666 29-12-08 14:30

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
Pai in primele poze inaite sa o vopsesc era neagra! ! !Am dat cu decapant si am luat toata vopseaua neagra pentru ca era zgariata! ! !Apoi am dat cu vopsea neagra si apoi cu un galben perlat!!!Dar la usi am dat cu prea mult galben perlat si se vede un pic ciudat! ! !

Darius DMS 29-12-08 16:05

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
daca nu puneai multa vopsea pe usi,sigur arata superb....dar o poti repara facand acelasi lucru cum ai facut la inceput:dai cu decapant,vopsesti si aplici vopsea....asta sa faci doar la usi,ca in rest arata ok;)....good luck

NSL_ALEX666 30-12-08 09:22

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
Multumesc!De asta o sa ma ocup chiar acum! ! !

NSL_ADY666 30-12-08 15:16

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
Bafta mai!Nu ti le-am mai vazut de demult!


All times are GMT +2. The time now is 10:37.

- Copyright 2026 4Tuning