![]() |
ok.. not fair .. trebuia pus modelul pana in 94 de ford.. cum e si nissanul.
aleg nissan 200sx din toate pdv. Mai ales ca aveam pata pusa pe 240 sx si celica 2.0gti intr-o vreme. Cu toate astea imi place forma modelului asta de probe. |
Re: Nissan 200SX vs. Ford Probe
Prefer "orezaria" cum au mai zis altzii in alte topicuri!
|
Re: Nissan 200SX vs. Ford Probe
Mai sa stiti ca si eu prefer tot orezaria. Sincer.
|
Re: Nissan 200SX vs. Ford Probe
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:27. |
- Copyright 2026 4Tuning