![]() |
mie cel putin mi se pare o idee buna .. daca urmam sfatul cu cat mai multe cu cat mai bine .. bmwul sta in top .. dar sa nu uitam de caii putere , la fel si aici , cu cat mai multi cu atat mai bine :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:08. |
- Copyright 2026 4Tuning