Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Un Daewoo Cielo rosu (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/9725-daewoo-cielo-rosu.html)

Danny-future STN 20-01-06 12:22

:yikes: :yikes: :yikes: Marfa, marfa,marfa !!! :yikes: :yikes: :yikes:
Mah da gusturi bune are Cok asta mah 8) 8) 8)
Cat despre eleron .....cine stie , poate urmeaza ....... :rolleyes2 :rolleyes2 :rolleyes2 .........


Te saluta fratioru' tau :wink:
Cu respekt !!!

co-k 20-01-06 16:41

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NSL_Steffy\"
frumos domne!!! LA mai mare!

Ba ai inebunit? Cum la mai mare ca sunt 17!!!!!!

Danny-future STN 22-01-06 15:30

Pai COK nu o sa mori cu masina asta , pe urmatoare , ca stim aman2 ce o sa fie, intra sigur mai mari :wink: :wink: :wink:

NightClubRacer 02-06-06 11:45

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
frumos cielo, a iesit super tare. ;)

giubau_v8 02-06-06 13:41

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
foarte frumos cu jantele alea...daca imi permiti sa iti dau un sfat, ..schimba eleronu'

Bik3rBoy 11-06-06 16:34

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
ai mai facut ceva la eleron ?

BAD_MF 11-06-06 16:34

oricum...super tare masina

Fa poze si cu interiorul :D

msiu 12-06-06 08:51

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
da eleronul parca nu este de acolo in rest frumos simplu si frumos si daca mai faci si altceva simplu si frumos sub capota e bine.
eu sunt un pic altfel intai vreau dedesupt si apoi deasupra cu nu conteaza prea mult deasupra daca in rest de arde KVX de te rupe!!!!!!!!!!!

tavisor 12-06-06 10:03

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Arata frumos masina, felicitari proprietarului :D

B-69-TAU 13-06-06 12:18

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
super finuta, in schimb la eleron ma abtin! incearca sa-l modifici!

Slim29 13-06-06 12:41

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
facuta cu gust .. frumoasa felicitari dar eleronu ala... nu prea mere..

SaLLa 19-06-06 19:56

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
mdea...intradevar exista si masini facute cu bun gust.Sincer nu stiu ce te critica lumea cu eleronu ala la cum arata nu prea mai conteaza eleronu(parerea mea) da totusi dupa cum spune toata lumea ar merge schimbat...bafta multa in continuare si poate ceva poze cu interiorl.

Mihaitza_tdi 15-07-06 14:21

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
super cielo..arata fain cu jantele mari!!!felicitari proprietarului!!:):)

cielo wrc 30-07-06 23:07

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
adevaraciune de adevaraciune acest cielo si cu jantele alea asa "mici" :) e si mai marfa super masina ai te felicit bafta in continuare

Bogdan YBR 14-08-06 00:16

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
parerea mea despre eleron este ca pe cielo ar mere un eleron ceva gen mitsubishi eclipse mai vechi ala rotunjit. just my opinion :)


All times are GMT +2. The time now is 13:29.

- Copyright 2026 4Tuning