![]() |
Re: Volkswagen Scirocco by MCCHIP
Arata foarte bine,dar nimic deosebit
|
Re: Volkswagen Scirocco by MCCHIP
interesant contrastul alb-negru...in rest o atingere discreta....KEEP THE SPITIT !!!
|
Re: Volkswagen Scirocco by MCCHIP
Masina asta seamana cu un baiat rau :D Imi place!
|
Re: Volkswagen Scirocco by MCCHIP
cel mai frumos vw (scirocco)si sa nu uitam passat cc.in privinta tuningului nimic de comentat e super jmecher mai ales plafonul;)
|
Re: Volkswagen Scirocco by MCCHIP
foarte tare masina...
NU IMI PLACE:)) |
Re: Volkswagen Scirocco by MCCHIP
super frumoasa :D
|
Re: Volkswagen Scirocco by MCCHIP
masina arata bine... probabil e si frumos de condus... dar totusi... sa nu uitam ca e facuta pe platforma la Golf V care nu a este printre cele mai bune de la WV :-)
|
Re: Volkswagen Scirocco by MCCHIP
:)) cum se face?Ce vrea sa zica nu-i cea mai buna platforma cea a Golf-ului V? Din c sursa stii asta?
|
Re: Volkswagen Scirocco by MCCHIP
Quote:
daca s-a ineteles altceva, imi cer scuze, probabil m-am exprimat gresit :-) |
Re: Volkswagen Scirocco by MCCHIP
mi se pare mie sau aduce putin a bravo(modelul nou).
masina arata ft bine. am vazuto live netunata tot culoare alba. e cu adevart tare. |
Re: Volkswagen Scirocco by MCCHIP
A,ok,scuze ca m-am "grabit" sa inteleg gresit si eu.Chestia cu platformele Golf MK V si Golf MK VI si Schirocco dupa mine e destul de relativa.Golf VI nu este o platforma cu totul noua,este publicizata ca o masina noua din chestiune de marketing-este nou ceea ce se vede,din cate stiu eu are aceleasi scheme de suspensii ca Golf V. Imbunatatiri, da da' nu in asa masura incat sa spui ca este noua.Exact asa cum s-au adus imbunatatiri lui schirocco,sau sa zic "adaptari" i s-au adus si lui Golf VI,totul pornind de la Golf V (cu accent pe caracteristici diferite,bineinteles).
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:22. |
- Copyright 2026 4Tuning