Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Volkswagen Scirocco by MCCHIP (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/97160-volkswagen-scirocco-by-mcchip.html)

SaIBoT 12-11-08 10:43

Re: Volkswagen Scirocco by MCCHIP
 
Arata foarte bine,dar nimic deosebit

BRAVO 12-11-08 10:48

Re: Volkswagen Scirocco by MCCHIP
 
interesant contrastul alb-negru...in rest o atingere discreta....KEEP THE SPITIT !!!

ono41 12-11-08 10:49

Re: Volkswagen Scirocco by MCCHIP
 
Masina asta seamana cu un baiat rau :D Imi place!

adidelavalcea_crazy 12-11-08 15:53

Re: Volkswagen Scirocco by MCCHIP
 
cel mai frumos vw (scirocco)si sa nu uitam passat cc.in privinta tuningului nimic de comentat e super jmecher mai ales plafonul;)

El3ctr0n 12-11-08 17:27

Re: Volkswagen Scirocco by MCCHIP
 
foarte tare masina...
NU IMI PLACE:))

synu 12-11-08 20:09

Re: Volkswagen Scirocco by MCCHIP
 
super frumoasa :D

aTo_ 12-11-08 23:13

Re: Volkswagen Scirocco by MCCHIP
 
masina arata bine... probabil e si frumos de condus... dar totusi... sa nu uitam ca e facuta pe platforma la Golf V care nu a este printre cele mai bune de la WV :-)

Ottaviano_m 13-11-08 00:12

Re: Volkswagen Scirocco by MCCHIP
 
:)) cum se face?Ce vrea sa zica nu-i cea mai buna platforma cea a Golf-ului V? Din c sursa stii asta?

aTo_ 13-11-08 00:19

Re: Volkswagen Scirocco by MCCHIP
 
Quote:

Originally Posted by Ottaviano_m (Post 1860639)
:)) cum se face?Ce vrea sa zica nu-i cea mai buna platforma cea a Golf-ului V? Din c sursa stii asta?

pai momentan, probabil cea mai buna platforma din clasa aceasta e cea de pe Golf VI, care e o platforma noua si ma gandeam... de ce WV au preferat sa o foloseasca pe cea veche cand o puteau folosi pe cea noua???? ... de aceea spuneam ca cea de pe Golf V nu e cea mai buna...

daca s-a ineteles altceva, imi cer scuze, probabil m-am exprimat gresit :-)

sir_sanjei 13-11-08 00:29

Re: Volkswagen Scirocco by MCCHIP
 
mi se pare mie sau aduce putin a bravo(modelul nou).
masina arata ft bine. am vazuto live netunata tot culoare alba. e cu adevart tare.

Ottaviano_m 13-11-08 00:31

Re: Volkswagen Scirocco by MCCHIP
 
A,ok,scuze ca m-am "grabit" sa inteleg gresit si eu.Chestia cu platformele Golf MK V si Golf MK VI si Schirocco dupa mine e destul de relativa.Golf VI nu este o platforma cu totul noua,este publicizata ca o masina noua din chestiune de marketing-este nou ceea ce se vede,din cate stiu eu are aceleasi scheme de suspensii ca Golf V. Imbunatatiri, da da' nu in asa masura incat sa spui ca este noua.Exact asa cum s-au adus imbunatatiri lui schirocco,sau sa zic "adaptari" i s-au adus si lui Golf VI,totul pornind de la Golf V (cu accent pe caracteristici diferite,bineinteles).


All times are GMT +2. The time now is 05:22.

- Copyright 2026 4Tuning