Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   masinile mele (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/9693-masinile-mele.html)

BMWfan 01-12-05 18:37

a fost vreun concurd intre voi doi chiar daca sunteti prieteni

Z3r0 03-12-05 12:31

nu a fost si nici nu va fi

Jinga 22-01-06 12:24

Jos palaria Z3r0 ! Dupa cum vad... u`r skilled in domeniu... eu sunt un incepator ( de o luna) in materie de 3dmax si daca tot te-am gasit.. poate ma ajuti si pe mine sa fac rost de resurse (materiale, tutoriale, etc.) ceva bun care ma poate ajuta sa creez. mersi inca odata si succes in continuare. 8)

Z3r0 23-01-06 07:43

not really ... ma straduiesc si eu cum pot sa fac mai bine! acum lucrez la un toyota celica ... pana acu iese ok ...
Ma bucur ca tiau placut masinile ... eventual da un email sau un PM.

GRIGO 08-02-06 16:08

:clap:
Foarte tare frate

Andrei_NSL 08-02-06 16:35

...............
 
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: n`am cuvinte ! esti talentat nu gluma ! bravo si bafta ! Andrei :wink:


All times are GMT +2. The time now is 04:06.

- Copyright 2026 4Tuning