![]() |
a fost vreun concurd intre voi doi chiar daca sunteti prieteni
|
nu a fost si nici nu va fi
|
Jos palaria Z3r0 ! Dupa cum vad... u`r skilled in domeniu... eu sunt un incepator ( de o luna) in materie de 3dmax si daca tot te-am gasit.. poate ma ajuti si pe mine sa fac rost de resurse (materiale, tutoriale, etc.) ceva bun care ma poate ajuta sa creez. mersi inca odata si succes in continuare. 8)
|
not really ... ma straduiesc si eu cum pot sa fac mai bine! acum lucrez la un toyota celica ... pana acu iese ok ...
Ma bucur ca tiau placut masinile ... eventual da un email sau un PM. |
:clap:
Foarte tare frate |
...............
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: n`am cuvinte ! esti talentat nu gluma ! bravo si bafta ! Andrei :wink:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:06. |
- Copyright 2026 4Tuning