![]() |
dar bag mana-n foc ca ai uitat de faza aia cand plangeai langa fantana din piata ca ai barbierit statuia din parc si te-a prins politia
|
nu sunteti normali sa moara fapta :lol:
|
:lol: :lol: Perfect de acord :lol: :lol: :wink:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:08. |
- Copyright 2026 4Tuning