Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Slobozia (https://forum.4tuning.ro/573-slobozia.html)
-   -   Povocari! Cine vs. Cine? (https://forum.4tuning.ro/573-slobozia/96300-povocari-vs.html)

bogdan matei 30-11-08 00:03

mateibogdan2007....sa imi da-ti add;)...vb pe mess pt detalii...;)

sakine...esti online?

ceva la 90cp!atata vreau sa vad ce ii poate capul la a mea.... un hyundai accent 1.4!care se incumeta?....am glumit baieti...daca se baga careva...lasati mesaj si va rasp....

Sakin 30-11-08 10:54

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
hyundai accent 1.4 ? :) de ce nu incerci cu baiatul ala cu dacia aia rea neagra ? :) cica fuge aia. sau ai 1.4 16v? :) in cazul de 1.4 16v, ti-l recomand pe dfl :) cam aceleasi puteri ;) auzi....te cunosc de undeva?
p.s.: da-mi add pe mess : alex_v_4u

87DFL 30-11-08 11:45

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
da sakyne vb cu baiatu daca vrea sa ma dau cu el cu hyundaiul .sa imi dea add florin_dobrin20 sa stabilim

mani4k 30-11-08 12:24

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
matei te provoc! 1.4 8v 75cp

bogdan matei 30-11-08 15:38

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
mateibogdan2007.....pt detalii.....mania4k....in seara asta la 22.30...veche vama si acolo vedem noi....

xanderrr 01-12-08 21:33

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
data viitoare cand vreti sa va aranjati ceva....abtineti-va

aleks 02-12-08 16:17

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
imi cer scuze pentru micile corecturi de pe posturi, va rog doar sa scrieti normal, desi dureaza poate 2-3 secunde in plus in total la o postare, si deasemeni va rog sa nu va certati pe topicuri, nu foloseste nimanui, cream doar tensiuni :)

bellu_84tim 07-12-08 09:39

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
astept provocari. 90cp(am un vectra A de 1.8), 130cp(ursul cabrio 320i), 150cp(pisica 320i)

emylyo 12-01-09 21:39

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Te provoc eu?198-200cp.Sa dea caldura ca e decapotabila.

Pilif 12-01-09 22:03

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Quote:

Originally Posted by emylyo (Post 1976794)
Te provoc eu?198-200cp.Sa dea caldura ca e decapotabila.

zi si tu ce masina ai????

bellu_84tim 12-01-09 22:48

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Quote:

Originally Posted by Pilif (Post 1976886)
zi si tu ce masina ai????

ti-e frica dodoi?

emylyo 12-01-09 23:11

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Moto!Glumeam!Nu exista masina care sa faca moto din start de pe loc pe 402 m.Daca se ofera cineva totusi ma deplasez!Suzuki gsx1300rx H este mobra!

Renault RS 13-01-09 11:52

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
:D vezi ca exista cateva masini care fac motocicleta din orice pozitie :d . Eu am curaj sa fac cu tine .....dar stabilesc eu locul , si nu pe 400m ....pe cativa km :d

emylyo 13-01-09 21:28

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Ma refeream strict la provocarile pe 402 m.Exista posibilitate ca Veyron,Zonda sau Porsche gt turbo sa se tina un pic.Cu Lamborghini am testat cu 900rr intre 2 semafoare si nu a avut sanse.Cand distanta se mareste pe linie dreapta diferenta o face doar top speedul care la mine este de vreo 300-indicati de ceas,gps-ul indica cam 293-294.Pe curbe cu masinile se dau numai profesionistii.Din pacate dintre noi numai unul este profesionist.Daca am fii avut un circuit stardal incercam,dar pe traseu virajat putem incerca doar de amorul artei pentru ca intra in uz circulatia preventiva.Am zis-o bine!Astept vara sa testam piesele cu plecare din mers de la 150-160 in a-6-a sa vedem ce au reusit cei de la Yamaha sa faca.

Renault RS 14-01-09 11:08

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Sa vina caldura si vedem ce face R1 :D , eu ma refeream la o tura cu ...Clio ala micu .......si pe coborarea de la poiana . Pentru ca amadoi stim punctele slabe ale jucariei cu 2 rotzi :D, iar cliutza sta bine bine pe viraje , surprinzator de bine


All times are GMT +2. The time now is 11:00.

- Copyright 2026 4Tuning