![]() |
Re: E36 - 320 coupe
nici sa nu o mai vinzi...cred ca o sa dea bine cu kitu ala...
|
Re: E36 - 320 coupe
frumoasa masina...
asteptam sa vedem cum o sa arate cu kit-ul pe ea... |
Re: E36 - 320 coupe
DA...deci iti spun sincer k ma bucur enorm de tot k nu o vinzi...super alegerile facute,sper sa o faci asa cum iti doresti tu...cand ma uit la masina ta o vad pe a mea,o sati trimit niste poze:)o sa remarci si tu faptul asta:)!!!
|
Re: E36 - 320 coupe
Am sa o fac si va arata foarte bine, numai ca preturile celor de la alpina sunt destul de piparate :). Nu au decat spoiler fata si ala costa 330 de euro la care se adauga pretul de asigurare al produselor pe durata transportului, costul de ambalare si bineinteles transportul. Oricum sa treaca sarbatorile si am sa il iau.
|
Re: E36 - 320 coupe
Felicitari ptr masina arata de nota 20 ! Parerea mea cu chitul pe care il vei lua faci o investitie buna ca va fi foarte rar ce vrei tu sa ii pui !
Bafta si cati mai multi km cu ea fara incidente ! |
| All times are GMT +2. The time now is 17:32. |
- Copyright 2026 4Tuning