![]() |
Re: care ati dat examenu auto pe calculator ?
Multumesc ! multumesc ! multumesc ! poate ca pe viitor voi fii si eu prezent pe la evenimente :D
|
Re: care ati dat examenu auto pe calculator ?
mie mi se pare o prostie cu examenul pe calculator :(
o fii unu care se "pricepe" mai bine la calculatoare sa le fure tot din pc-uri ;) |
Re: care ati dat examenu auto pe calculator ?
Eu am acasa programu! TOOOT! CU UPDATE LA ZI!
Va astept in privat ! |
Re: Care ati dat examenu auto pe calculator ?
CRyS' : Pai ce e asa aiurea...?
Nu prea pricep cum e cu intrebarile astea din mecanica... |
Re: Care ati dat examenu auto pe calculator ?
gata baietii am luat si traseu pe 8.01.2009. si adoua zii am luat permisu de la pipera in 10 secunde... pana azi am parcurs 700 de km deja :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:56. |
- Copyright 2026 4Tuning