Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Care ati dat examenu auto pe calculator ? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/95660-examenu-auto-calculator.html)

alex_ggk 29-11-08 18:31

Re: care ati dat examenu auto pe calculator ?
 
Multumesc ! multumesc ! multumesc ! poate ca pe viitor voi fii si eu prezent pe la evenimente :D

NONE 09-12-08 18:15

Re: care ati dat examenu auto pe calculator ?
 
mie mi se pare o prostie cu examenul pe calculator :(
o fii unu care se "pricepe" mai bine la calculatoare sa le fure tot din pc-uri ;)

CRyS` 10-12-08 09:02

Re: care ati dat examenu auto pe calculator ?
 
Eu am acasa programu! TOOOT! CU UPDATE LA ZI!


Va astept in privat !

eMH 16-01-09 22:20

Re: Care ati dat examenu auto pe calculator ?
 
CRyS' : Pai ce e asa aiurea...?
Nu prea pricep cum e cu intrebarile astea din mecanica...

alex_ggk 17-01-09 02:49

Re: Care ati dat examenu auto pe calculator ?
 
gata baietii am luat si traseu pe 8.01.2009. si adoua zii am luat permisu de la pipera in 10 secunde... pana azi am parcurs 700 de km deja :)


All times are GMT +2. The time now is 11:56.

- Copyright 2026 4Tuning