Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   Vand piese E30 (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/95038-vand-piese-e30.html)

bubu_power 25-01-09 00:17

Re: Vand piese E30
 
furtunel stropitoare de la haion de touring? sau tot haionu dar numai daca e tzipla:)

MOUZE 25-01-09 17:49

Re: Vand piese E30
 
Quote:

Originally Posted by bubu_power (Post 2007729)
furtunel stropitoare de la haion de touring? sau tot haionu dar numai daca e tzipla:)

ai sa razi...le-a aruncat...haioanele :)

bubu_power 25-01-09 17:54

Re: Vand piese E30
 
nu rad deloc! dimpotriva :(

316i 26-01-09 14:33

Re: Vand piese E30
 
Am aruncat 3 haioane cu totul...deh...:-)

316i 28-01-09 19:48

Re: Vand piese E30
 
4 Attachment(s)
Update:

- o punte spate cu discuri
- grup fata 3.91
- caseta de transfer
- caseta de servo de ix
- fete de usi integral indigo de coupe
- geamuri electrice fata de 4 usi
- stopuri late rosii/normale
- tampoane bara fata
- bandouri de bara spate de facelift
- 2x chedere de luneta
- 2x chedere de parbriz
- 2x chedere de capota scurte
- un cheder de capota lung
- un cheder de usa stanga coupe foarte bun
- un set de oglinzi (doar sticla)
- set de incuietori cu cele 3 chei originale (luminata, normala si de service)
- alternatoare 65A/90A de M40
- compresor a/c E30

0721.259.522 / 0763.447.415

UnuFain 28-01-09 22:33

Re: Vand piese E30
 
salut, te'am sunat e cam tarziu dar te sun dimineatza pt oglinzi ... si eventual pt cheia cu bec daca o dai separat ;)

316i 30-01-09 02:20

Re: Vand piese E30
 
Salut, suna-ma oricand pana in ora 21. Cheile se vand doar toate si doar in set cu yalele. Oricum n-ai ce sa faci doar cheia. :)

316i 01-02-09 21:55

Re: Vand piese E30
 
Update:

- grup fata 3.91
- caseta de transfer
- caseta de servo de ix
- fete de usi integral indigo de coupe
- geamuri electrice fata de 4 usi
- stopuri late rosii/normale
- tampoane bara fata
- bandouri de bara spate de facelift
- 2x chedere de luneta
- 2x chedere de parbriz
- 2x chedere de capota scurte
- un cheder de capota lung
- un cheder de usa stanga coupe foarte bun
- un set de oglinzi (doar sticla)
- alternatoare 65A/90A de M40
- compresor a/c E30
- bara spate cu bandouri fara armatura

0721.259.522 / 0763.447.415

316i 05-02-09 16:15

Re: Vand piese E30
 
up.............

Gabi_323i 05-02-09 18:38

Re: Vand piese E30
 
vreau eu setul de incuietori pls pls pls :D

cEaska 05-02-09 18:57

Re: Vand piese E30
 
Nu ai cumva alte butoane pentru geamurile electrice ? de e46 de preferat ? sau daca nu , macar de e36.... aste de urs sunt urate rau ..... In principiu sunt interesat

316i 07-02-09 23:45

Re: Vand piese E30
 
Quote:

Originally Posted by Gabi_323i (Post 2040965)
vreau eu setul de incuietori pls pls pls :D

Am dat incuietorile, sorry.

316i 07-02-09 23:45

Re: Vand piese E30
 
Quote:

Originally Posted by cEaska (Post 2041030)
Nu ai cumva alte butoane pentru geamurile electrice ? de e46 de preferat ? sau daca nu , macar de e36.... aste de urs sunt urate rau ..... In principiu sunt interesat

Nu am butoane de altceva.

Guwy 07-02-09 23:49

Re: Vand piese E30
 
O caroserie de coupe goala ... ca atunci cand o arunci la fiare ... ? Daca da fa-mi un pret .
Multumesc .

316i 09-02-09 02:55

Re: Vand piese E30
 
Quote:

Originally Posted by Guwy (Post 2047183)
O caroserie de coupe goala ... ca atunci cand o arunci la fiare ... ? Daca da fa-mi un pret .
Multumesc .

Le-am dus deja la fier. Sorry.


All times are GMT +2. The time now is 15:00.

- Copyright 2026 4Tuning